Len čo prvýkrát uvidíte 3-dverové BMW radu 1, už naň nikdy nezabudnete. Toto pozoruhodné kompaktné vozidlo sa vyznačuje temperamentnou eleganciou a športovým charakterom, ktorý stelesňuje jeho atletický vzhľad. Výkonné motory zaručujú nezabudnuteľné dynamické okamihy, pričom v ponuke sú športové a hospodárne benzínové i naftové trojvalcové motory BMW TwinPower Turbo, temperamentné štvorvalcové motory BMW TwinPower Turbo a celej ponuke dominuje benzínový radový 6-valcový motor M Performance TwinPower Turbo v BMW M135i.

Nech už si vyberiete ktorýkoľvek motor, môžete si byť istí, že vami vybraná pohonná jednotka nemá v triede kompaktných vozidiel súpera. Nemalú zásluhu na tom majú technológie BMW EfficientDynamics, medzi ktoré patrí aj funkcia Auto Start/Stop, indikátor zmeny prevodu a rekuperácia brzdnej energie.

Rovnaké motory sú použité aj v 5-dverovom BMW radu 1, ktoré je vďaka ergonomickému interiéru s nespočetnými odkladacími schránkami a flexibilnému batožinovému priestoru ideálnym vozidlom na každodenné používanie. Manuálna 6-stupňová prevodovka a 8-stupňová prevodovka Steptronic zaručujú vynikajúcu agilitu. Výbava Urban Line, Sport Line a balík M Šport garantujú široké možnosti individualizácie. Vďaka inteligentným systémom na komunikáciu a zábavu od BMW ConnectedDrive sa 5-dverové BMW radu 1 premenilo na dokonalé riešenie individuálnej mobility a každodenných aktivít. A obohacuje vás na ceste vedúcej k naplneniu vašich cieľov.

Či už hľadáte jazdené alebo nové BMW radu 1, všetky informácie, výsledky testov a ponuky financovania a lízingu najnovších modelov BMW radu 1 nájdete tu, samozrejme spolu s kontaktom na predajcov kvôli rezervácii skúšobnej jazdy.