CHOĎTE SVOJOU CESTOU. A SVET VÁS BUDE NASLEDOVAŤ.

BMW ConnectedDrive Services & Apps v BMW radu 1 3-dverovom.

CHOĎTE SVOJOU CESTOU. A SVET VÁS BUDE NASLEDOVAŤ.

BMW ConnectedDrive Services & Apps v BMW radu 1 3-dverovom.

Ani vtedy, keď ste na cestách so svojím BMW radu 1, sa nemusíte vzdávať ničoho, čo vás spája s vaším okolím a zlepšuje kvalitu vášho života - vďaka službám a aplikáciám BMW Services & Apps od BMW ConnectedDrive. Pre všetko, čo má v ponuke internet. Pre váš vlastný hudobný výber, vždy a všade. A pre možnosť vyhnúť sa hustej premávke jednoduchou obchádzkou po alternatívnej trase.

CHOĎTE SVOJOU CESTOU. A SVET VÁS BUDE NASLEDOVAŤ.BMW ConnectedDrive Services & Apps v BMW radu 1 3-dverovom.

Ani vtedy, keď ste na cestách so svojím BMW radu 1, sa nemusíte vzdávať ničoho, čo vás spája s vaším okolím a zlepšuje kvalitu vášho života - vďaka službám a aplikáciám BMW Services & Apps od BMW ConnectedDrive. Pre všetko, čo má v ponuke internet. Pre váš vlastný hudobný výber, vždy a všade. A pre možnosť vyhnúť sa hustej premávke jednoduchou obchádzkou po alternatívnej trase.

CONNECTED DRIVE SERVICES.

Výbava ConnectedDrive Services predstavuje základ pre celú širokú paletu inteligentných systémov a funkcií z oblasti informácií, zábavy a služieb BMW ConnectedDrive, vo vozidle, priamo na cestách.

Patria sem aktuálne, miestne relevantné informácie o počasí, správy, online vyhľadávanie cez Google™ a kancelárske funkcie. Okrem toho je tiež možné zostaviť si v menu systému ConnectedDrive individualizované služby, napríklad webkamery, parkovacie informácie či cestovného a hotelového sprievodcu, prístupné priamo z vozidla, bez nutnosti použiť smartfón. Tento prvok výbavy zároveň zaistí bezpečný a neobmedzený prístup k vybraným smartfónovým aplikáciám. Doplnková výbava ConnectedDrive Services umožňuje prístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, v ktorom je možné kedykoľvek si objednať služby a aplikácie podľa individuálnych požiadaviek. Výbava ConnectedDrive Services ponúka podstatne viac podobných možností, ktoré vám spríjemnia jazdu a cestovanie vo vašom BMW. *

*Presné informácie o dostupnosti a rozsahu služieb a funkcií na Slovensku vám poskytne váš autorizovaný predajca BMW.

 • BMW aplikácie.

  Výbava Apps (Aplikácie) je platformou, ktorá umožňuje komfortné využitie smartfónových aplikácií vo vozidlách BMW. Aby mali zákazníci k dispozícii čo najviac aplikácií, tak BMW vyvíja nielen svoje vlastné, ako napríklad BMW Connected alebo BMW M Laptimer, ale tiež aktívne spolupracuje s partnermi ako Spotify, Napster, GoPro, Deezer a Audible, aby mohli byť ich aplikácie bezpečne využité vo vozidle. Stačí, ak pripojíte kompatibilný smartfón k vozidlu pomocou snap-in adaptéra, USB kábla alebo bezdrôtovo. Všetky funkcie aplikácií dokážete následne spravovať pomocou ovládača systému iDrive. Výber aplikácií, dostupných pre využitie vo vozidle, neustále narastá vďaka partnerstvu BMW s množstvom rozličných dodávateľov. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.bmw.com/apps.*

  * Presné informácie o rozsahu a dostupnosti týchto služieb na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

 • BMW ConnectedDrive Store.

  Služby a aplikácie Services & Apps podľa svojho želania si môžete jednotlivo zadovážiť cez obchod BMW ConnectedDrive Store, kedykoľvek a kdekoľvek. Tieto služby sa dajú voliť flexibilne a objednávať aj po kúpe vozidla BMW. To umožňuje zákazníkom vybrať si všetky aktuálne dostupné BMW ConnectedDrive služby a aplikácie priamo z vozidla, podľa individuálnych potrieb.
  Služby a aplikácie, dostupné cez BMW ConnectedDrive Store, boli špeciálne vyvinuté tak, aby vyhoveli požiadavkám a potrebám vodičov BMW. Dĺžka trvania jednotlivých služieb sa takisto dá prispôsobiť. Vďaka tomu si môžete objednať napríklad také služby, ktoré využijete iba počas dovolenky.
  BMW ConnectedDrive Store je prístupný priamo z vozidla, alebo internetom cez My BMW ConnectedDrive online zákaznícky portál. Novo objednané služby a aplikácie sú prístupné priamo vo vozidle krátko po ich zakúpení. BMW ConnectedDrive Store poskytuje vždy aktualizované informácie o výbere dostupných aplikácií.

 • Príprava pre Apple CarPlay®.

  Príprava pre Apple CarPlay® podporuje komfortné bezdrôtové využitie vybraných funkcií zariadenia iPhone® vo vozidle. To umožňuje, v závislosti od konkrétnej výbavy vo vozidle, zobraziť a ovládať bežným spôsobom, napríklad pomocou dotykového užívateľského rozhrania systému iDrive, alebo hlasového ovládania (svetovými jazykmi), obsah smartfónu vrátane hudby, textových správ, správ iMessages, telefonovania, Siri® aj vybraných externých aplikácií.*

  * Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu a pomáha vodičovi dosiahnuť cieľ cesty načas a bez stresu. Všetky relevantné služby je zároveň možné ovládať kedykoľvek na diaľku cez iPhone alebo hodinky Apple Watch.

Ciele cesty, nájdené na internete alebo cez aplikácie ako Yelp, Apple Maps alebo Google Maps, je možné jednoducho a komfortne preniesť do BMW Connected s možnosťou priameho transferu do navigačného systému vozidla, jediným kliknutím. Stretnutia, vrátane adries a plánovaných časov príchodu, uložené v kalendári na iPhone, sa automaticky importujú do agendy mobility BMW Connected. V závislosti od aktuálnych miestnych podmienok a premávky BMW Connected vypočíta čas dojazdu, upozorní vodiča v dostatočnom predstihu a aj po zaparkovaní vozidla ho privedie peši až do finálneho cieľa. Ak nie je možné zabrániť meškaniu z dôvodu nepredvídateľných prekážok v premávke, alebo ak v blízkosti cieľa nie je voľné žiadne parkovacie miesto, používateľ môže odoslať cez BMW Connected textovú správu, ktorá informuje čakajúceho partnera na stretnutí o odhadovanom čase príjazdu, bez nutnosti fyzicky použiť telefón. Navyše, BMW Connected si postupne zapamätá časté ciele ciest a automaticky ich pridá do agendy mobility. Aplikáciu BMW Connected je možné stiahnuť z obchodu Apple App Store. *

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

ONLINE ENTERTAINMENT.

Správna skladba pre každú situáciu, každú cestu a každú náladu: BMW Online Entertainment vám dá neobmedzený prístup k miliónom hudobných skladieb priamo vo vašom vozidle – bez toho, aby ste museli použiť smartfón alebo iné externé zariadenie. Je tu množstvo skladieb, ktoré vyhovejú každému vkusu.
Len čo sa vo vozidle prehráva skladba alebo album, automaticky sa stiahne na jeho vstavaný pevný disk. Pre záruku neprerušovaného zážitku z počúvania.
Online Entertainment znamená vytvorenie paušálneho konta, platného na celý rok, u niektorého z hudobných partnerov BMW, napríklad Napster, ktoré sa dá bez extra nákladov použiť v šiestich európskych krajinách: Nemecku, Francúzsku, Veľkej Británii, Taliansku, Španielsku a Holandsku.

Online Entertainment.

BMW EMERGENCY CALL.

BMW Emergency Call (núdzové volanie) je systém, ktorý v prípade nehody automaticky nadviaže tiesňový telefonický hovor so strediskom integrovanej záchrannej služby 112. Núdzové volanie dokážete aktivovať aj manuálne, napríklad v prípade ak ste sa stali svedkom nehody a chcete privolať pomoc iným účastníkom premávky. Na území niektorých európskych krajín sa spolu s núdzovým volaním automaticky odošlú aj informácie o pozícii vášho vozidla, závažnosti kolízie a možných zraneniach posádky. Pre viac informácií kontaktujte vášho BMW predajcu.