MENEJ OBMEDZENÍ. VIAC VOĽNOSTI.

Úplne prvé BMW radu 2 Cabrio.

MENEJ OBMEDZENÍ. VIAC VOĽNOSTI.

Úplne prvé BMW radu 2 Cabrio.

MENEJ OBMEDZENÍ. VIAC VOĽNOSTI.Úplne prvé BMW radu 2 Cabrio.

Max. rýchlosť v km/h (M240i)

250 [250]

Zrýchlenie 0 – 100 km/h v sek. (M240i)

4,9 [4,7]

Výkon v kW (k) pri ot/min (M240i)

250 (340)/5500

Bezstarostný vzhľad a kompaktné rozmery, to je úplne prvé BMW radu 2 Cabrio. Jeho extrovertný vzhľad s krátkymi prevismi, výraznými kontúrami a mohutnými zadnými partiami sú stelesnením sebaistého prejavu. Vzhľad vozidla si môžete ďalej okoreniť balíkmi Luxury Line, Sport Line a M Šport, ako aj doplnkami z rozsiahlej ponuky Originálneho BMW príslušenstva. BMW radu 2 Cabrio nesleduje žiadne trendy, namiesto toho vytvára svoje vlastné. A BMW M240i je dokonca ešte impulzívnejšie. Jeho radový benzínový 6-valec BMW TwinPower Turbo M odhaľuje temperamentnú stránku BMW radu 2 Cabrio a posúva radosť z jazdy na úplne novú úroveň.

PRIPRAVTE SA NA ÚPLNE NOVÝ ŠTÝL.

Modely a príslušenstvo pre BMW radu 2 Cabrio.

Štýlový spoločník, elegantný atlét alebo exkluzívny inovátor: Sami rozhodnite, aký charakter chcete vdýchnuť svojmu BMW radu 2 Cabrio. V rámci modelov a výbavy ponúka BMW okrem základných verzií výbavy aj tri rôzne dizajnové varianty. Ak ste nekompromisný športovec, môžete si vybrať balík M Šport. Váš individuálny štýl môžete ďalej zvýrazniť pomocou doplnkových balíkov a originálneho príslušenstva BMW.

Dizajn.

Inšpirovaný letom: S otvorenou textilnou strechou vyzerá BMW radu 2 Cabrio spredu ešte sebaistejšie, zboku ešte atletickejšie a zozadu ešte mohutnejšie. Aj pri zatvorenej streche BMW radu 2 Cabrio zapôsobí dynamickými kontúrami a športovými proporciami – a vďaka textilnej streche v kontrastných farbách vám ukáže aj svoj najväčší talent: Dovolí vám zabudnúť na opatrnosť a zaútočí na všetky zmysly. A ponúkne maximálnu radosť z jazdy.

Jazdná dynamika a efektivita.

Dokonalá kombinácia kontrastov: Systém dynamického pohonu BMW radu 2 Cabrio a inovatívne technológie BMW EfficientDynamics sú zjednotením nekompromisného výkonu a maximálnej efektivity. A výsledok? BMW radu 2 Cabrio, ktoré priamo do ulíc prináša ovládateľnosť a svižnosť, či už v režime ECO PRO alebo pri športovejšom štýle jazdy, v impulzívnom a štýlovom balení, ktoré zaujme všetky vaše zmysly.

185 kW.

Rýchly prenos sily, vynikajúca odozva a výnimočne nízka spotreba paliva – to sú typické znaky benzínových motorov používaných v BMW radu 2 Cabrio. BMW 230i ponúka maximálny výkon 185 kW (252 k) pri priemernej spotrebe 6,5 až 6,8 l/100 km (prevodovka Steptronic: 6,0 až 6,2 l/100 km). Vďaka turbodúchadlu TwinScroll s technológiou Valvetronic a technológiám Double-VANOS a High Precision Injection produkuje pohonný agregát maximálny krútiaci moment na úrovni 350 Nm už od 1450 otáčok.