MODELY, KTORÉ HOVORIA ZA VŠETKO.

Modely a výbavy BMW pre vozidlá BMW radu 2 Coupé.

MODELY, KTORÉ HOVORIA ZA VŠETKO.

Modely a výbavy BMW pre vozidlá BMW radu 2 Coupé.

Priekopník alebo atlét? Sami rozhodnite, aký charakter chcete vdýchnuť svojmu BMW radu 2 Coupé. Doplnkové výbavy Sport Line a Luxury Line vám umožnia individualizovať vzhľad vášho BMW radu 2 Coupé. Ak chcete ešte viac zvýrazniť už aj tak pôsobivý športový vzhľad vozidla, vyberte si balík M Šport a odhaľte neskrotnú tvár BMW radu 2 Coupé. Množstvo príležitostí na individualizáciu vám ponúkne aj originálne príslušenstvo BMW.

MODELY, KTORÉ HOVORIA ZA VŠETKO. Modely a výbavy BMW pre vozidlá BMW radu 2 Coupé.

Priekopník alebo atlét? Sami rozhodnite, aký charakter chcete vdýchnuť svojmu BMW radu 2 Coupé. Doplnkové výbavy Sport Line a Luxury Line vám umožnia individualizovať vzhľad vášho BMW radu 2 Coupé. Ak chcete ešte viac zvýrazniť už aj tak pôsobivý športový vzhľad vozidla, vyberte si balík M Šport a odhaľte neskrotnú tvár BMW radu 2 Coupé. Množstvo príležitostí na individualizáciu vám ponúkne aj originálne príslušenstvo BMW.

BALÍK M ŠPORT.

Vyrazte do ulíc: ukážte všetkým, aké divoké vaše BMW radu 2 Coupé s balíkom M Šport skutočne je. Spolu s aerodynamickým balíkom M, ktorý je jeho súčasťou, každému jasne naznačí, aké sú jeho schopnosti – skôr než to urobíte vy počas jazdy.

 • Exteriér

  Balík M Šport, ktorý obsahuje podvozok M Šport a aerodynamický balík M so špecifickým nástavcom pod predným nárazníkom, zadným nárazníkom aj bočnými prahmi, bol vytvorený pre športovo ladených vodičov. Atletickú štylistiku pomáhajú zvýrazniť veľké 17-palcové disky M z ľahkej zliatiny Double-spoke 460 M. Balík BMW Individual High Gloss Shadow Line obsahuje vysokolesklé čierne lemovanie bočných okien vrátane uchytení a rámov vonkajších spätných zrkadiel. Osem širokých rebier v mriežke chladiča má takisto lesklú čiernu úpravu. Dynamický vzhľad balíka M Šport dopĺňajú bočné logo M, chrómované koncovky výfuku a exkluzívny lak karosérie Estoril Blue.
  Ďalšie farby karosérie dostupné v kombinácii s balíkom M Šport sú napríklad metalízy Mineral Grey, Black Sapphire, Glacier Silver, Mineral White, Melbourne Red a uni lak Alpine White.
  V ponuke sú aj 18-palcové disky M z ľahkej zliatiny Double-spoke 461 a balík Chrome Line.

 • Interiér

  V interiéri privíta balík M Šport posádku vozidla prahovými lištami M Šport a prednými športovými sedadlami v štýle M potiahnutými kombináciou látky Hexagon / Alcantara vo farbe Anthracite s modrým lemovaním v exkluzívnom štýle M. Predné aj zadné uvítacie svetlá vytvárajú dynamickú atmosféru, podobne ako ambientné osvetlenie vpredu, vzadu, v prednom priestore pre nohy a v odkladacom priestore stredovej konzoly s farbou voliteľnou medzi exkluzívnou oranžovou a bielou. Interiérové obkladové lišty Aluminium Hexagon so zvýrazňujúcim pruhom v čiernej farbe alebo farbe Estoril Blue vytvárajú moderný dynamický vzhľad. Atletický dojem umocňuje aj vnútorný poťah strechy BMW Individual Anthracite. Ďalšími súčasťami balíka M Šport sú opierka M pre nohu vodiča, skrátená radiaca páka s logom M, kožený volant M s multifunkčnými tlačidlami a prístrojový panel s jedinečným vzhľadom ciferníkov a stupníc. Balík M Šport dopĺňa aj tlačidlo diaľkového ovládania zdobené prvkom vo farbe Estoril.
  Na želanie sú pre balík M Šport k dispozícii aj čierna prémiová koža Dakota, koža Dakota vo farbe Oyster so zvýraznením Oyster Dark, koža Dakota Terra alebo Dakota Coral Red s čiernym zvýraznením. Interiér môže získať ešte luxusnejšiu atmosféru aj vďaka obkladom Fine Brushed Aluminium so zvýraznením v čiernej farbe alebo farbe Oxide Silver, prípade dreveným obkladom Fineline Stream alebo Fineline Pure, v oboch prípadoch s doplnkami Oxide Silver.

MODEL SPORT LINE.

Nápadné exteriérové dizajnové prvky vo vysokolesklej čierne farbe hovoria jasnou rečou: BMW Sport Line kladie na prvé miesto vždy vášeň pre dynamiku. Jediný pohľad na rýchlomer a otáčkomer rozbúcha srdce každého športového fanúšika: červené športové stupnice sa už nevedia dočkať ďalšej jazdy.

 • Exteriér

  Model Sport Line s veľkými 17-palcovými diskami z ľahkej zliatiny Star-spoke 379 je vždy pripravený vyštartovať. Predné hrany ôsmich exkluzívne tvarovaných rebier v mriežke chladiča BMW sú vyhotovené v dynamickej lesklej čiernej farbe, rovnako ako kryty vonkajších spätných zrkadiel a špecifické prvky na prednom aj zadnom nástavci. Koncovka výfuku má povrchovú úpravu z čierneho lesklého chrómu. Bočné označenie Sport jasne vyjadruje dynamickú povahu tohto modelu.
  Parkovacie senzory vzadu zjednodušujú pozdĺžne aj priečne parkovanie v tesných priestoroch. Hmlové svetlomety v nástavci pod predným nárazníkom garantujú vyššiu bezpečnosť pri zlej viditeľnosti v nepriaznivom počasí. Na želanie sú k dispozícii aj 18-palcové disky z ľahkej zliatiny Double-spoke 384.

 • Interiér

  Model Sport Line, inšpirovaný klasickou jazdnou dynamikou BMW, obsahuje aj prahové lišty s nápisom „BMW Sport“. Kľúč od vozidla má nápadné červené zdobenie, ktoré prezrádza vzrušenie z jazdy v BMW. Športové sedadlá potiahnuté látkou Track vo farbe Anthracite s červeným alebo sivým zvýraznením poskytujú výraznú bočnú oporu. Ďalšími dizajnovými zaujímavosťami sú variabilné oranžovo-červené alebo biele osvetlenie interiéru a prístrojový panel s červenými zvýrazňovacími prstencami a červenými stupnicami otáčkomera a rýchlomera.
  Interiérové obklady sú k dispozícii v lesklej čiernej alebo vo verzii Fine Brushed Aluminium so zvýraznením v matnej farbe Oxide Silver a dávajú interiéru modelu Sport Line nádych športového zápolenia.
  Rozšírené osvetlenie interiéru a exteriéru s rôznymi zdrojmi LED svetla vytvára príjemnú a priateľskú atmosféru kombináciou uvoľňujúceho priameho a nepriameho svetla. Vodičovi pomáha aj systém udržiavania rýchlosti s funkciou brzdenia a športový kožený volant s multifunkčnými tlačidlami a červeným alebo čiernym kontrastným stehovaním. Praktický balík so zväčšeným počtom odkladacích priestorov ponúka množstvo praktických odkladacích priestorov a dokonale dopĺňa interiér modelu Sport Line.

MODEL LUXURY LINE

BMW Luxury Line ponúka exkluzívnu výbavu pre exteriér aj interiér BMW radu 2 Coupé, ktorá mu dáva ešte modernejší a luxusnejší vzhľad z každej strany.

 • Exteriér

  Model Luxury Line bol vytvorený s cieľom ohromiť. Jeho 17-palcové disky z ľahkej zliatiny Y-spoke 380, mriežka chladiča BMW s jedenástimi rebrami s chrómovanými prednými hranami, dizajnové prvky z balíka BMW Chrome Line, predný aj zadný nárazník so špecifickými prvkami, spolu s lesklou chrómovanou koncovkou výfuku, sú dokonale zladené s moderným vzhľadom vozidla. Nápis „Luxury“ na bokoch otvorene prezrádza úmysly tohto modelu.
  Parkovacie senzory vzadu zjednodušujú pozdĺžne aj priečne parkovanie v tesných priestoroch. Hmlové svetlomety v nástavci pod predným nárazníkom garantujú vyššiu bezpečnosť pri zlej viditeľnosti v nepriaznivom počasí.
  Ako alternatíva pre model Luxury Line sú k dispozícii aj 18-palcové disky z ľahkej zliatiny V-spoke 387 s pneumatikami zmiešaných rozmerov.
   

 • Interiér

  Hliníkové prahové lišty s nápisom „BMW Luxury“ sú atraktívnym doplnkom interiéru modelu Luxury Line. Kožené čalúnenie „Dakota“ vo farbe Oyster s tmavým zvýraznením Oyster Dark a svetlá farba interiéru vytvárajú výnimočný komfort s výraznou estetikou. Horná časť prístrojového panela a športový kožený volant sú čierne.
  Interiérové obklady z pravého dreva Fineline Stream s matným zvýraznením Oxide Silver dokonale ladia s obkladom stredovej konzoly. Variabilné osvetlenie interiéru v oranžovo-červenej alebo bielej farbe s doplnkovým osvetlením v B-stĺpikoch zjednodušuje orientáciu v interiéri v tme a dá sa regulovať pomocou ovládača iDrive. Čierny kľúč od vozidla je dodávaný s chrómovaným zdobením.
  Rozšírené osvetlenie interiéru a exteriéru s rôznymi zdrojmi LED svetla vytvára príjemnú a priateľskú atmosféru kombináciou uvoľňujúceho priameho a nepriameho svetla. Vodičovi pomáha aj systém udržiavania rýchlosti s funkciou brzdenia a športový kožený volant s multifunkčnými tlačidlami.
  Praktický balík so zväčšeným počtom odkladacích priestorov ponúka množstvo praktických odkladacích priestorov a dokonale dopĺňa interiér modelu Luxury Line.

ORIGINAL BMW ACCESSORIES.

Originálne príslušenstvo BMW zdôrazňuje športovú agilitu BMW radu 2 Coupé a zvyšuje jeho všestrannosť a flexibilitu. Nájdete tu výber praktických a kvalitných produktov.

 • Zadný nosič bicyklov

  Nosič na bicykle v novom atraktívnom dizajne BMW Group sa montuje priamo na hák ťažného zariadenia a je vhodný na prepravu dvoch bicyklov alebo elektrických bicyklov. Funkcia jednoduchého odklopenia uľahčuje prístup do batožinového priestoru vozidla. Ak nosič nepotrebujete, dá sa zložiť do veľmi kompaktného formátu. K dispozícii je aj nástavec pre tretí bicykel.

 • Koberčeky do každého počasia, Šport

  Koberčeky do každého počasia v štýle Sport Line odpudzujú nečistoty a sú vode odolné. Ich vzhľad zdôrazňuje dynamickú povahu vozidla. Koberčeky do každého počasia sú 100 % recyklovateľné a sú dostupné aj v ďalších farbách ako doplnky iných modelov.

 • Snap-in adaptér

  Snap-in adaptér je bezpečný a stabilný kotviaci systémom s funkciou rýchleho nabíjania pre mobilné telefóny značiek Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony a RIM/BlackBerry. Pripojenie k externej anténe presmeruje elektromagnetické žiarenie mimo interiéru a zároveň zlepší príjem signálu. V závislosti od výbavy vozidla, mobilného telefónu a jeho snap-in adaptéra existuje možnosť integrácie aplikácií smartfónov s vaším BMW.

 • Systém BMW Click & Drive

  Systém BMW Click & Drive predstavuje novú modulárnu koncepciu pozostávajúcu zo základného držiaka a výmenných rámov.
  To umožňuje ukotviť smartfón Samsung Galaxy rovnako jednoducho ako iPhone alebo navigáciu BMW Portable – pomocou výmenného rámu pripevneného k základnému držiaku.
  Systém BMW Click & Drive systém umožňuje jednoduchú a bezpečnú montáž smartfónu alebo prenosnej navigácie do vozidla. Základňa sa k prednej širokouhlej obrazovke upevňuje pomocou prísavky a je navrhnutá tak, aby splývala s interiérom vášho BMW. Vstavané USB rozhranie umožní počas použitia vo vozidle dobíjať telefón alebo navigáciu. Vďaka modulárnej koncepcii so základným držiakom a výmennými rámami bude v budúcnosti veľmi jednoduché prejsť na iný typ smartfónu, čo je zárukou flexibilného využitia na dlhé obdobie.

 • USB adaptér na prehrávanie multimédií

  Tento adaptér umožní pripojiť vaše zariadenie Apple iPad™ / iPhone™, MP3 prehrávač alebo iný smartfón k audiosystému vozidla cez vstavané USB rozhranie – vrátane funkcie dobíjania a zobrazenia prehrávaných titulov a zoznamu skladieb. Ovládanie je jednoduché – prostredníctvom multifunkčného volantu, cez systém iDrive alebo rádio.

 • Detská sedačka Junior Group 1

  Detská sedačka Junior Group 1 je ideálna pre deti od 10 mesiacov do 3,5 roka (približne 9 až 18 kg). Pozostáva zo samotnej sedačky s päťbodovým bezpečnostným pásom a uchytenia ISOFIX, ktoré sa dá použiť pre detské sedačky Baby 0+ a Junior 1. Sedačka spolu so základňou ISOFIX sa dá pripevniť k vozidlu. Deti sú najlepšie chránené, ak sedačka smeruje dozadu, možné je však aj upevnenie smerom dopredu. Integrované vzduchové vankúše chránia hlavu pri bočnom náraze a sú príjemne mäkké na každodenné použitie. Magnetické zamykanie a komfortné päťbodové pásy uľahčujú pripútanie dieťaťa, k optimálnemu komfortu prispieva aj výškové nastavovanie jednou rukou. K dispozícii vo farebných kombináciách čierna/antracitová alebo čierna/modrá.

 • Systém Travel & Comfort, vešiak na odevy.

  Vešiak na odevy umožní prepravovať šatstvo bez pokrčenia. Dá sa odmontovať od držiaka a použiť na prenos odevov aj mimo vozidla. Modulárny systém Travel & Comfort vychádza zo samostatného základného držiaka, ktorý sa jednoducho pripevní na konzoly opierky hlavy predných sedadiel. K základnému držiaku sa dajú pripevniť vešiak na odevy, sklápací stolík, univerzálny hák alebo držiak na tablet Apple iPad™.

 • Puzdro na kľúč M Šport

  Puzdro na kľúč M Šport je vyrobené z kvalitnej kože a má kovový rám, ktorý vám umožní kľúč jednoducho vytočiť von. Puzdro chráni váš kľúč pred škrabancami, nečistotami a zmoknutím, čím mu zaručí dlhú funkčnosť. K dispozícii je v rozličných farbách zladených s jednotlivými modelmi, napr. puzdro Šport v čiernej a červenej.