ROZTOČTE TO S RODINOU.

Úplne prvé BMW radu 2 Gran Tourer.

ROZTOČTE TO S RODINOU.

Úplne prvé BMW radu 2 Gran Tourer.

       

ROZTOČTE TO S RODINOU.Úplne prvé BMW radu 2 Gran Tourer.

       

Kombinovaná spotreba v l/100 km (218d)

5,1 – 5,5 [5,2 – 5,5]

Objem batožinového priestoru

645 a 1 905 litrov

Sklápacie sedadlo spolujazdca

áno

Na príjemné každodenné cestovanie a takisto na pohodlné dlhé trasy: Vďaka veľkoryso navrhnutému batožinovému priestoru, sedeniu až pre siedmich pasažierov a množstvu odkladacích priestorov splní BMW radu 2 Gran Tourer všetky želania týkajúce sa komfortu a flexibility. Nie je to len inteligentné vozidlo: Športové tvary a výkonné 3-valcové a 4-valcové motory s technológiou BMW TwinPower Turbo odkrývajú aj jeho športový charakter.

OBJAVUJTE BMW RADU 2 GRAN TOURER.

Komfort a všestrannosť

Či už pre priateľov, rodinu alebo batožinu, BMW radu 2 Gran Tourer dokáže poskytnúť vždy maximálnu možnú flexibilitu. Od všestranného kokpitu cez prispôsobiteľné zadné sedadlá až po priestranný batožinový priestor, ktorý môže byť vybavený príplatkovým tretím radom sedadiel pre ďalších dvoch cestujúcich – vždy tu je dosť miesta pre všetkých a na všetko.

Dizajn.

Proporcie BMW radu 2 Gran Tourer naznačujú všestrannosť vozidla hneď pri prvom pohľade. Spredu pôsobí športovo nízko. Široká dvojitá mriežka chladiča tvorí optické centrum a je položená pod úrovňou svetlometov, čo vytvára v tomto automobilovom segmente jedinečný dynamický vzhľad. Ak chcete objaviť veľký svet v BMW radu 2 Gran Tourer, stačí nasadnúť do vozidla. Pretože tomuto interiéru dominuje obrovský priestor. Veľké čelné sklo a príplatková panoramatická sklenená strecha dotvárajú otvorenú, svetlom naplnenú atmosféru, ktorú ešte viac zintenzívni doplnkový balík osvetlenia.

Flexibilný interiér.

V prednej časti kabíny BMW radu 2 Gran Tourer zvýrazňuje funkčný charakter vozidla priestranný dizajn. Nie je to však iba vizuálny dojem: nastaviteľné sedadlá a množstvo odkladacích prvkov garantujú neporaziteľnú flexibilnosť interiéru.

100 kW

Podarilo sa dosiahnuť novú úroveň radosti z jazdy a efektivity, o čom svedčí inovatívny 3-valcový benzínový motor v BMW 218i Gran Tourer. S prepĺňaním, technológiou High Precision Injection a variabilným ovládaním ventilov vrátane technológie Double-VANOS disponuje rovnakou DNA ako niekoľkonásobne ocenený radový 6-valcový benzínový motor BMW TwinPower Turbo. K pôžitku z jazdy v tomto BMW prispieva aj jeho emotívny zvuk.
Všetky číselné hodnoty boli stanovené v súlade s testovacím cyklom EÚ a závisia od vybraných rozmerov pneumatík.