SLOBODA PRE VŠETKY ZMYSLY.

BMW radu 4 Cabrio.

Sloboda pre všetky zmysly.BMW radu 4 Cabrio.

Zrýchlenie z 0 na 100 km/hod. (v sekundách) (435i)

5,4

Kombinovaná spotreba v l/100 km (435i)

6,8–7,2

Otvorte strechu v priebehu niekoľkých sekúnd

20

Flexibilný veľký batožinový otvor

áno

Či je jeho skladacia pevná strecha otvorená alebo zatvorená, BMW radu 4 Cabrio je vždy pripravené vyraziť na cesty. Váš zrak určite upútajú aj inovatívne aerodynamické prvky Air Breather. Nízko položené ťažisko, ideálne rozloženie hmotnosti medzi oboma nápravami a motory s technológiou TwinPower Turbo dopĺňajú pocit športovej agility. Pri pohľade spredu vás okamžite zaujmú doplnkové adaptívne LED svetlomety s asistentom diaľkových svetiel, ktoré vám aj ostatným účastníkom cestnej premávky zabezpečia optimálnu viditeľnosť za všetkých poveternostných podmienok. Špičkové technológie BMW ConnectedDrive a interiér perfektne prispôsobený potrebám vodiča umožňujú dokonale pohodlné cestovanie a ešte viac umocňujú jedinečný zážitok z jazdy v BMW radu 4 Cabrio.

REŠPEKTUJE CESTU.

Pri pohľade zvonku BMW radu 4 Cabrio rozmaznáva váš zrak elegantným štýlom, aerodynamickými prvkami a športovými proporciami. V interiéri sú zasa pastvou pre oči starostlivo vyberané materiály, elegantné kožené čalúnenie a ambientné osvetlenie pri zatvorenej streche.

Exteriér.

Sofistikovaný dizajn BMW radu 4 Cabrio je na pohľad impozantný, aj keď vozidlo nehybne stojí. Výrazná dvojitá mriežka chladiča a doplnkové adaptívne LED svetlomety tvoria neprehliadnuteľnú prednú časť vozidla. Vystúpený predný previs naznačuje vzrušujúcu dynamiku, ktorá ostáva zachovaná pozdĺž bočných rovnobežných línií až dozadu. Atraktívna hra svetla a tieňov zvýrazňuje široké boky nového kabrioletu. Dlhý rázvor, natiahnutá predná kapota a klinovitý tvar siluety BMW radu 4 Cabrio prezrádzajú športového ducha. Spolu s výduchmi Air Breather za prednými kolesami definujú aerodynamickú eleganciu, s ktorou sa toto vozidlo pohybuje. Presne podľa filozofie BMW EfficientDynamics. Maximálny zážitok z kabrioletu si môžete dopriať aj s minimálnou spotrebou paliva a nízkymi emisiami.

Interiér.

Vietor, hučiace vlny, nekonečné horizonty – pocit bezhraničnej slobody sa odráža v každom detaile BMW radu 4 Cabrio. Dvojfarebné výplne dverí plynulo prechádzajúce do zadných panelov spolu s krytom zloženej strechy prepožičiavajú vozidlu s otvorenou strechou pocit plavby na palube luxusného člna. Každý dizajnový prvok ako keby vyrastal z tých ďalších. V tomto zmysle estetickej jednoty prebudí BMW radu 4 Cabrio túžbu po slobode a radosti zo života v každom vodičovi. A pri zatvorenej streche poskytujú pastvu pre oči jednotlivé režimy osvetlenia bez ohľadu na to, aké počasie panuje vonku. Pestrý výber kvalitných materiálov a povrchových úprav, ako sú napríklad koža Dakota, atraktívne kontrastné prešívanie a vkusné interiérové obklady, spoločne s veľkým množstvom možností individualizácie, dajú vášmu BMW radu 4 Cabrio jedinečný charakter.

Jazdná dynamika.

Zažite jazdnú dynamiku v tej najčistejšej forme. S BMW radu 4 Cabrio môžete pri každej jazde popustiť uzdu svojej túžbe po slobode. To všetko vďaka inovatívnym technológiám BMW, ktoré spoľahlivo držia kurz a ponúkajú maximálnu bezpečnosť, aj ak máte záľubu v športovej, agilnej jazde.

240 kW.

Radový benzínový 6-valec BMW TwinPower s objemom 3,0 litra v BMW 440i ponúka obzvlášť impozantný výkon: 240 kW (326 k), maximálny krútiaci moment 450 Nm a zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 5,4 s (s pohonom xDrive: 5,4 s). Maximálna rýchlosť je 250 km/h (obmedzená). Priemerná spotreba paliva zostáva nízka: len 6,8 až 7,2 litra na 100 km (s pohonom xDrive: 7,3 až 7,6 l/100 km), pri nízkych emisiách CO2 od 159 do 167 g/km (s pohonom xDrive: 169 až 177 g/km).

Všetky benzínové motory BMW radu 4 Cabrio štandardne spĺňajú emisnú normu EU6.