VÝNIMOČNÉ. EXPRESÍVNE.

BMW radu 5 Gran Turismo.

VÝNIMOČNÉ. EXPRESÍVNE.

BMW radu 5 Gran Turismo.

VÝNIMOČNÉ. EXPRESÍVNE.BMW radu 5 Gran Turismo.

Objem batožinového priestoru

500–1700

Panoramatické strešné okno

áno

Zadné sedadlo delené v pomere 40:20:40 v l

áno

Rázvor

3070

BMW radu 5 Gran Turismo kombinuje štýlový vzhľad sedanu so športovou eleganciou kupé a zároveň si zachováva svoj vlastný individuálny charakter. Veľkoryso riešený interiér vás upúta luxusnými materiálmi, maximálnym komfortom a jedinečnou zvýšenou pozíciou sedenia.

PRVOTRIEDNA SLOBODA.

Dizajn vozidiel BMW radu 5 Gran Turismo.

Objavujte nové dôležité dizajnové vlastnosti BMW radu 5 Gran Turismo.

Exteriér.

Pri pohľade na línie BMW radu 5 Gran Turismo je jasné, prečo je také atraktívne – harmonicky kombinuje štýlový vzhľad sedanu so športovou eleganciou kupé. To dáva BMW radu 5 Gran Turismo jeho individuálny charakter.

Služby a aplikácie.

Komunikácia, informácie a zábava – zažite mobilitu úplne novým spôsobom so službami a aplikáciami od BMW ConnectedDrive.

Modely a výbavy.

BMW radu 5 Gran Turismo s výbavou Luxury Line upúta svojím výnimočne klasickým a elegantným dizajnom. Diskrétne a decentné dizajnové prvky s povrchovou úpravou z vysoko lesklého chrómu zjednocujú exkluzivitu exteriéru so športovou svižnosťou a sú charakteristické pre jednotlivé prvky tohto modelu.

225 kW.

Ako sa dá vylepšiť motor, ktorý už šesťkrát vyhral ocenenie Engine of the Year Award (Motor roka)? V prípade radového 6-valcového benzínového motora v BMW 535i dokázali inžinieri BMW zvýšiť výkon a zároveň efektivitu použitím technológie BMW TwinPower Turbo, Valvetronic a priameho vstrekovania paliva High Precision Injection. Každá z týchto troch technológií bola vyvinutá špeciálne na tento účel, ale až po ich skombinovaní sa ukazuje, aký veľký potenciál majú pri zvyšovaní dynamiky a efektivity.
Radový benzínový 6-valec modelu BMW 535i vyvinie výkon 225 kW (306 k) a mohutný krútiaci moment 400 Nm v širokom spektre otáčok s pozoruhodne hladkým chodom. Napriek jeho dynamike sú hodnoty spotreby paliva ešte pozoruhodnejšie: 8,2 až 8,5 l/100 km (s pohonom xDrive: 8,5 až 8,6 l) stačí na uspokojenie potrieb BMW radu 5 Gran Turismo. Dokonca aj emisie CO2 sú pomerne skromné: 192 až 198 g/km (s pohonom xDrive: 199 až 205 g/km) a motor modelu BMW 535i navyše štandardne spĺňa aj emisnú normu EU6.