VÝNIMOČNÉ. ŠTÝLOVÉ.

BMW radu 5 Sedan.

VÝNIMOČNÉ. ŠTÝLOVÉ.

BMW radu 5 Sedan.

VÝNIMOČNÉ. ŠTÝLOVÉ.BMW radu 5 Sedan.

Kombinovaná spotreba v l/100 km (M550d)

6,2

Max. výkon v kW (k) pri ot./min. (M550d)

280 (381)/4 000 – 4 400

Zrýchlenie 0 – 100 km/hod. v sek. (M550d)

4,7

Max. rýchlosť v km/hod. (M550d)

250

Vozidlo BMW radu 5 Sedan je vytvorené tak, aby spĺňalo aj tie najnáročnejšie požiadavky. Inteligentné sieťové riešenia a najnovšie technológie v rámci BMW ConnectedDrive dláždia cestu pre doteraz nevídanú všestrannosť a flexibilitu. Dokonalé vozidlo pre každého, kto od sedanu očakáva viac ako len štýlový vzhľad: najvyspelejšie BMW radu 5 Sedan, aké bolo kedy vyrobené.

CESTOVANIE V TRIEDE BUSINESS NA ŠPORTOVÝ SPÔSOB.

Jazdná dynamika vozidiel BMW radu 5 Sedan.

Všetky vozidlá BMW majú jednu spoločnú vlastnosť: neporovnateľnú dynamiku. Táto vlastnosť je obzvlášť hmatateľná v BMW radu 5 Sedan – každý najazdený kilometer prináša možnosť zažiť čistú radosť z jazdy.

Exteriér.

Vytvorené tak, aby splnilo aj tie najnáročnejšie požiadavky: BMW radu 5 so svojimi dynamickými proporciami a moderným tvarom upúta na prvý pohľad. V jeho vzhľade je dôsledne zladená predná časť s výraznou bočnou siluetou a zadnými partiami. Nové doplnkové LED svetlomety sú v hornej časti mierne skosené a dokonale zapadajú do charizmatickej tváre vozidla. Rebrá masívnej dvojdielnej mriežky chladiča sa výraznejšie nakláňajú dopredu a zdôrazňujú výkon, ktorý drieme priamo pod nimi, vďaka čomu BMW radu 5 Sedan pomáhajú vynášať do centra pozornosti. Motív, ktorý je naznačený prednými partiami, sa prenáša aj na sebavedomú eleganciu bočných línií. Popri klasických tvaroch sedanu BMW vyznačujúcich sa predĺženou prednou kapotou, krátkymi prevismi a dlhým rázvorom, BMW radu 5 Sedan dáva najavo aj svoj športový vzhľad. A s rovnakým sebavedomím predvádza aj svoje nové zadné svetlá. S dizajnom s optickou hĺbkou a v tvare písmena L sú dokonale integrované do zadnej časti s novými nárazníkmi a dotvárajú celkový vzhľad esteticky príjemným spôsobom.

Služby a aplikácie.

Komunikácia, informácie a zábava – zažite mobilitu úplne novým spôsobom so službami a aplikáciami od BMW ConnectedDrive.

Modely a výbavy.

BMW radu 5 Sedan s výbavou Luxury Line upúta svojím výnimočne klasickým a elegantným dizajnom. Diskrétne a decentné dizajnové prvky s povrchovou úpravou z vysoko lesklého chrómu zjednocujú exkluzivitu exteriéru so športovou svižnosťou a sú charakteristické pre jednotlivé prvky tohto modelu.

280 kW

Bez ohľadu na to, či ide o benzínový alebo naftový motor, všetky motory BMW radu 5 Sedan sa môžu pochváliť pôsobivým výkonom, dynamickým nábehom výkonu a vysokým krútiacim momentom. Inteligentné opatrenia od BMW EfficientDynamics a unikátna technológia BMW TwinPower Turbo zároveň zaručia najvyššiu možnú efektivitu – pre maximálny výkon pri nižšej spotrebe paliva a emisiách.