VÝNIMOČNÉ. VŠESTRANNÉ.

BMW radu 5 Touring.

VÝNIMOČNÉ. VŠESTRANNÉ.

BMW radu 5 Touring.

Výnimočné. VŠESTRANNÉ.BMW radu 5 Touring.

Objem batožinového priestoru  

560–1670

Bezdotykové otváranie a zatváranie veka kufra

áno

Zadná lavica delená v pomere 40:20:40 v l

1670

Rázvor

2968

BMW radu 5 Touring je viac než len o modernom a elegantnom zovňajšku. Jeho interiér je rovnako funkčný ako pohodlný, je dokonale prepojený s inovatívnymi službami a asistenčnými systémami od BMW ConnectedDrive. A ponúka ešte lepšiu kombináciu dynamiky a efektivity, ktorá je taká typická pre BMW.

RELAX JE UŽ V ŠTANDARDNEJ VÝBAVE.

Komfort vo vozidlách BMW radu 5 Touring.

Čím pohodlnejšie sa cítite, tým príjemnejšia bude vaša cesta. Komfort v BMW radu 5 Touring sa začína, keď doň nastúpite – a pretrváva aj po vystúpení z vozidla.

Dizajn.

Neprekonateľný zmysel pre štýl: BMW radu 5 Touring so svojimi dynamickými proporciami a moderným tvarom upúta na prvý pohľad. V jeho vzhľade je dôsledne zladená predná časť s výraznou bočnou siluetou a zadnými partiami. Nové príplatkové svetlomety s technológiou LED dodávajú prednej časti rozhodný výraz dynamiky, vystupujú v charizmatickom čele a vytvárajú silný prejav. Rebrá masívnej dvojdielnej mriežky chladiča sa nakláňajú mierne dopredu, zdôrazňujú výkon, ktorý drieme priamo pod nimi, a BMW radu 5 Touring pomáhajú vynášať do centra pozornosti.

Služby a aplikácie.

ConnectedDrive Services zahŕňajú širokú škálu funkcií súvisiacich s informáciami, zábavou a službami na cestách.

Modely a výbavy.

BMW radu 5 Touring s výbavou Luxury Line upúta svojím výnimočne klasickým a elegantným dizajnom. Diskrétne a decentné dizajnové prvky s povrchovou úpravou z vysoko lesklého chrómu zjednocujú exkluzivitu exteriéru so športovou svižnosťou a sú charakteristické pre jednotlivé prvky tohto modelu.

230 kW

Čistá dynamika a zároveň úspora – presne to ponúkajú radové naftové 6-valce BMW TwinPower Turbo. Vysoký výkon a podstatne nižšia spotreba paliva aj emisie sú výsledkom inovatívneho technologického balíka od BMW EfficientDynamics. Kombinácia najnovšej generácie vstrekovania common-rail, viacstupňového prepĺňania a variabilnej geometrie turbodúchadla v BMW 535d produkuje pozoruhodný výkon 230 kW (313 k) a krútiaci moment 630 Nm. Radový 6-valec umožňuje vozidlu zrýchliť z 0 na 100 km/hod. za 5,4 sekundy (xDrive: 5,3 s). Spotreba je však iba skromných 5,5 až 5,9 l nafty na 100 km (xDrive: 5,9 až 6,2). V BMW 530d motor vyvinie výkon 190 kW (258 k) a krútiaci moment 560 Nm dosahuje už od 1500 otáčok. Vozidlo sebavedome zrýchli z 0 na 100 km/hod. za 5,9 sekundy (xDrive: 5,9 s), pričom spotreba paliva ostáva na priaznivých hodnotách 5,3 až 5,7 l/100 km (xDrive: 5,7 až 6,0 l). S technológiou BMW BluePerformance v štandardnej výbave radový 6-valcový naftový motor BMW TwinPower Turbo spĺňa emisnú normu EU6.