Dlhá štíhla silueta, výrazné lemy blatníkov, bočné línie a chrómované lemovanie – BMW radu 6 Gran Coupé sa nebojí ukázať to, čo ponúka: eleganciu, exkluzivitu a temperament. Kokpit naznačuje použitie vyberaných materiálov. Koža s jemnou štruktúrou harmonizuje s ergonomicky usporiadanými displejmi. Exkluzívna výbava od BMW Individual pomáha vozidlu dosiahnuť status absolútnej jedinečnosti. Toto dokonalé umelecké dielo ponúka veľkorysý priestor s usporiadaním sedadiel 4+1, čiže na krátke trasy až pre päť osôb. Je to ideálna platforma na vychutnanie si oceňovaných motorov BMW TwinPower Turbo z programu BMW EfficientDynamics. Komplexné kamerové a asistenčné systémy poskytujú extra podporu vo všetkých jazdných situáciách. Výsledok: neobmedzená radosť z jazdy v priestrannom a pohodlnom prostredí.

BMW radu 6 Cabrio ponúka najvyššiu úroveň komfortu, dynamiky a hospodárnosti na krátkych aj dlhých cestách. Vďačí za to predovšetkým motorom BMW TwinPower Turbo z programu BMW EfficientDynamics. Výbavy Design Pure Experience, Design Pure Excellence a balík M Šport vám umožnia zvýrazniť vami preferované aspekty BMW radu 6 Cabrio. K tomu sa pridávajú inovatívne služby a funkcie BMW ConnectedDrive ako Head-Up displej, Concierge Services alebo Driving Assistant Plus. Športový charakter, eleganciu alebo extravagantnosť vozidla môžete ďalej zvýrazniť pomocou doplnkových diskov kolies, napríklad 20-palcových diskov z ľahkej zliatiny Multi-spoke 616.

Dlhá kapota, krátke previsy a línia strechy, ktorá elegantne plynie až po zadnú časť vozidla – BMW radu 6 Coupé je dvojdverové športové vozidlo s neskrývanou eleganciou. Rovnakú kvalitu, akú sľubuje pohľad na exteriér, nájdete aj v interiéri. Vybrané materiály ako napríklad exkluzívne rozšírené dvojfarebné kožené čalúnenie Nappa, vysokokvalitné drevené obklady interiéru a mierne kontrastné prešívanie vytvárajú atmosféru luxusu. Benzínový radový 6-valec BMW TwinPower Turbo, benzínový 8-valec BMW TwinPower Turbo a naftový radový 6-valec BMW TwinPower Turbo sú tri neuveriteľne výkonné motory z ponuky BMW EfficientDynamics s kultivovaným prejavom. Inovatívne služby a funkcie BMW ConnectedDrive, napríklad BMW Head-Up displej a Driving Assistant Plus, definujú nový štandard v tejto exkluzívnej triede vozidiel.

Ohromujúcu dynamiku vozidiel BMW radu 6 majú na svedomí výkonné motory. V BMW 650i je to výkonný 8-valcový benzínový motor, v BMW 640i zas radový 6-valcový benzínový motor a BMW 640d poháňa radový 6-valcový naftový motor. Nízku spotrebu paliva zabezpečujú funkcie BMW EfficientDynamics ako priame vstrekovanie paliva, indikátor zmeny prevodu a rekuperácia brzdnej energie. Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive zaručí radosť z jazdy na každej ceste, v každej zákrute a v každej situácii.

Či už hľadáte jazdené alebo nové BMW radu 6, všetky informácie, výsledky testov a ponuky financovania a lízingu najnovších modelov BMW radu 6 nájdete tu, samozrejme spolu s kontaktom na predajcov kvôli rezervácii skúšobnej jazdy.