BMW i

PRISPÔSOBENÉ FINANČNÉ SLUŽBY.

Pre individuálnu elektromobilitu.

Balík BMW Financial Services ponúka široký výber finančných služieb pre BMW i3, ktoré ideálne dopĺňajú koncepciu mobility BMW i. Program elektrifikácie v rámci služieb BMW Financial Services zahŕňa atraktívne kompletné balíky pre financovanie, lízing, poistenie, služby súvisiace s vozidlom a služby mobility. BMW Add-on Mobility je optimálne riešenie pre rozšírené potreby v oblasti mobility a umožní celý vozový park BMW využívať na dlhšie vzdialenosti.

PROGRAM ELEKTRIFIKÁCIE V RÁMCI SLUŽIEB BMW FINANCIAL SERVICES.

Program elektrifikácie v rámci služieb BMW Financial Services je šitý na mieru pre vlastníkov vozidiel BMW i a ich potreby v oblasti mobility. Zahŕňa atraktívny balík pre financovanie, lízing, poistenie, služby súvisiace s vozidlom a služby mobility. Poznámka: Ponuka služieb BMW Financial Services a BMW Add-on Mobility môže byť iná v každej krajine. Pre informácie špecifické pre vašu krajinu navštívte webovú lokalitu BMW svojej krajiny.

 • BMW eLease

  Program elektrifikácie v rámci služieb BMW Financial Services ponúka prispôsobené lízingové služby s atraktívnymi podmienkami pre vaše BMW i3. Navštívte najbližšieho predajcu vozidiel BMW i a dajte si vypracovať individuálnu ponuku.

 • BMW eSelect

  Program elektrifikácie v rámci služieb BMW Financial Services ponúka prispôsobené služby financovania s atraktívnymi podmienkami pre vaše BMW i3. Navštívte najbližšieho predajcu vozidiel BMW i a dajte si vypracovať individuálnu ponuku.

 • BMW eCare

  BMW eCare dopĺňa zmluvu o financovaní alebo lízingu vozidla BMW i3 o komplexný servisný balík pre vozidlo s atraktívnou a spoľahlivou všestrannou ochranou v každej situácii. Najbližší predajca vozidiel BMW i vám s radosťou pripraví ponuku.

 • BMW eCover

  BMW eCover kombinuje individuálnu ponuku financovania a lízingu s komplexným servisom a poistením vozidla, ktoré je prispôsobené potrebám elektromobilu. Najbližší predajca vozidiel BMW i vám s radosťou pripraví individuálnu ponuku.

 • BMW eComfort

  BMW eComfort je atraktívna kompletná ponuka ideálne prispôsobená osobitému charakteru elektrickej mobility. Dopĺňa zmluvu o financovaní alebo lízingu o ďalšie služby pre vozidlo, poistenie a služby mobility. Individuálnu ponuku vám vypracuje najbližší predajca vozidiel BMW i.

BMW ADD-ON MOBILITY.

BMW ADD-ON MOBILITY.

Všestranná mobilita.

BMW Add-on Mobility vám dáva slobodu pohybu, ktorú potrebujete. Pri každodenných činnostiach si môžete vychutnať mestskú mobilitu v tej najinovatívnejšej podobe za volantom svojho BMW i3. Ak si želáte jazdiť na dlhšie vzdialenosti, alebo ak potrebujete viac voľnosti na určitých cestách, jednoducho si vyberte tradičný model BMW.