RANDE S IKONOU.

BMW M3 Sedan.

RANDE S IKONOU.

BMW M3 Sedan.

Rande s ikonou.BMW M3 Sedan.

Max. výkon v kW (k) pri ot./min.

317 (431) pri 5 500 až 7 300

Zrýchlenie 0 – 100 km/hod. v sek.

4,3 [4,1]

Emisie CO2 v g/km

204 [194]

Pohotovostná hmotnosť pre EÚ v kg

1 595 [1 635]

BMW M3 Sedan: štvordverové vysokovýkonné športové vozidlo. Výrazne inovovaný radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo s výkonom 431 koní ponúka spontánny výkon v celom spektre otáčok. Inovácie pochádzajúce zo sveta automobilového športu: aktívny diferenciál M, adaptívny podvozok M, M Servotronic alebo 7-stupňová prevodovka M s dvojitou spojkou a systémom Drivelogic od základov menia našu predstavu o tom, čo je možné. Kokpit je ukážkou dokonalej ergonómie. Nové sedadlá M so škrupinovým tvarom ponúkajú vynikajúcu bočnú stabilitu a vytvárajú dokonalé spojenie medzi vodičom a vozidlom. Všetko je orientované jedným smerom: k vodičovi. Exteriér vozidiel BMW M3 Sedan prezrádza charakter vysokovýkonného športového automobilu. Nekompromisne ho zdôrazňujú aj výrazné dizajnové prvky ako čierna dvojitá mriežka chladiča s logom M, čierna karbónová strecha alebo dynamické zadné LED svetlá v tvare písmena L.

OBJAVUJTE BMW M3 SEDAN.

Jazdná dynamika.

Váš pohľad je upriamený na vrchol zákruty a vozidlo máte dokonale pod kontrolou. BMW M3 Sedan bolo skonštruované, aby prekonávalo fyzikálne hranice. V spojení so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou, prípadne podľa vašich preferencií so 7-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou M, je radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo zárukou dynamickej a precíznej jazdy. Nový aktívny diferenciál M poskytuje optimálnu adhéziu za všetkých podmienok a systém M Servotronic zabezpečuje dokonale vyladené riadenie.

Dizajn.

Pôsobivá dynamika BMW M3 Sedan je nezameniteľná. Veľké prívody vzduchu vpredu sú zárukou optimálneho chladenia hnacieho ústrojenstva M vo všetkých situáciách. Robustný prelis na prednej kapote kopíruje tvar turbodúchadlom preplňovaného motora. Všetko je jasné na prvý pohľad: každý detail dokonale plní svoju funkciu a pomáha dotvárať ikonický vzhľad vozidla.

Efektivita.

Rovnako ako v iných oblastiach podáva BMW M3 Sedan špičkový výkon aj v oblasti efektivity. Inteligentné opatrenia BMW EfficientDynamics, ako je funkcia Auto Start/Stop či rekuperácia brzdnej energie, zabezpečujú optimálne využitie zdrojov a zohrávajú kľúčovú úlohu pri udržiavaní výkonu a výdrže BMW M3 Sedan. Výsledkom nie je len lepšia dynamika, ale takisto zníženie spotreby paliva a emisií.

4,31 sekundy

Radový 3,0-litrový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo v BMW M4 Cabrio spája to najlepšie z oboch svetov: vysokootáčkový výkon s maximom až 7 300 otáčok za minútu a mimoriadny ťah vďaka krútiacemu momentu 550 Nm. Motor radu M s výkonom 317 kW (431 k) zrýchli z 0 na 100 km/hod. len za 4,1 sekundy.