NEDOTKNUTEĽNÉ.

BMW M5 Sedan.

NEDOTKNUTEĽNÉ.

BMW M5 Sedan.

NEDOTKNUTEĽNÉ.BMW M5 Sedan.

Kombinovaná v l/100 km

8,8 [8,3]

Kombinované emisie CO2 v g/km

204 [194]

Max. krútiaci moment v Nm pri ot./min.

550/1 850-5 500

Aj vo svojej piatej generácii je BMW M5 Sedan stále stelesnením športového charakteru. Nekompromisný výkon ho presvedčivo radí na prvé miesto a umožňuje mu zvládnuť každú výzvu. Keď motor BMW M TwinPower Turbo V8 a športový podvozok ukážu svoju pravú tvár, je každému hneď jasné, že v žilách tohto sedanu koluje krv športovca.

OBJAVUJTE BMW M5 SEDAN.

Dizajn.

BMW M5 Sedan. Elegantný atlét, ktorého schopnosti sú zrejmé na prvý pohľad. Dizajn, ktorý sa riadi najvyššími štandardmi. Atmosféra automobilového športu s dobrým pocitom: BMW M5 Sedan inšpiruje pri pohľade zvonku rovnako, ako keď otvoríte jeho dvere. Interiér je skonštruovaný tak, aby umožňoval vodičovi skrotiť nesmiernu silu, ktorou disponuje toto športové vozidlo, a súčasne mu dovolil užívať si každý prejdený kilometer.

Jazdná dynamika.

Vyvinuté na závodnom okruhu na každodenné používanie. Ako vozidlo vyvinuté nezávisle spoločnosťou BMW M GmbH sa BMW M5 Sedan riadi filozofiou M a dokonale v sebe spája vysoký výkon a bezproblémovosť každodenného používania.

Efektivita

Na plný plyn – benzínový motor M TwinPower Turbo V8 v BMW M5 Sedan sa doslova dožaduje rýchlejšej jazdy s každou otáčkou. Precíznosť a efektivita sú kľúčom k jeho vysokému výkonu a inovatívne technológie zároveň udržiavajú spotrebu pod kontrolou.

4,3 s

Čísla hovoria samé za seba: 680 Nm, 560 k (412 kW), zrýchlenie z 0 na 100 km/hod. za 4,3 sekundy (s balíkom Competition: 575 k (423 kW), z 0 na 100 km/hod. za 4,2 sekundy). Vysokootáčkový motor M TwinPower Turbo V8 v BMW M5 Sedan dáva jasne najavo svoj výkon a zrýchlenie.