BMW X1 je dokonalé vozidlo pre tých, čo chcú interpretovať radosť z jazdy v súlade so svojimi vlastnými potrebami a želaniami. Jeho SAV proporcie budia markantný dojem, jeho interiér prezentuje mimoriadnu flexibilitu. Prostredníctvom BMW xLine, BMW Sport Line a M Šport balíka ponúka tri dizajnové svety, ktoré vám umožnia zvýrazniť tak exteriér, ako aj interiér. Vďaka kombinácii opatrení BMW EfficientDynamics a efektívnych motorov BMW TwinPower Turbo, benzínových aj naftových, disponuje BMW X1 pozoruhodne nízkou spotrebou paliva aj emisiami, vo všetkých motorizáciách.

 

Ako úplne prvé Sports Activity Vehicle vo svojej triede prišlo aj BMW X3 v úlohe priekopníka. Najnovšia generácia všestranného automobilu pokračuje v tradícii. Vysoko komfortné a extrémne flexibilné BMW X3 je ideálne na každodenné výzvy aj cestovanie na dlhé trate. Jeho exteriér má typický charakter BMW X a svojím interiérom prináša pozitívnu inšpiráciu, so starostlivo vyberanými materiálmi vytvárajúcimi atmosféru špičkovej kvality. BMW X3 presvedčí aj hospodárnosťou svojich úsporných naftových a benzínových motorov.

 

BMW X4 je neprehliadnuteľné, vždy a všade. Vo svojom extrovertnom dizajne kombinuje štýlovosť s výkonnosťou a spája dva prvky, ktoré v tomto segmente nikdy predtým spojené neboli: pre modely X typickú mohutnosť s estetikou klasického kupé. Motory BMW TwinPower Turbo a štandardná výbava s prvkami ako Variabilné športové riadenie a Performance Control sú dôkazom impulzívnosti jeho charakteru.

 

BMW X5 vo svojej tretej generácii opäť prekonáva svoje vlastné štandardy – ako Sports Activity Vehicle, ktoré poskytuje mimoriadny luxus vo všetkých oblastiach, kde sa kladú tie najvyššie nároky. Garanciou toho je rozsiahly arzenál inteligentných technológií, ktoré dvíhajú efektivitu, jazdnú dynamiku, komfort a všestrannosť na celkom novú úroveň – tak na ceste, ako aj v teréne. To najlepšie z oboch svetov kombinuje výnimočne komfortný plug-in hybridný model s pohonom všetkých kolies: BMW X5 xDrive40e iPerformance.

 

Mohutné aj športové. S robustnosťou modelu X aj eleganciou kupé. BMW X6 rúca všetky bariéry. Jeho motory BMW TwinPower Turbo sú silnou kombináciou dynamiky a efektivity, pohon xDrive pomáha preniesť ich nevšedný potenciál na cestu. K nim sa pridáva špičková výbava, ako napríklad balík Design Pure Extravagance a materiály najvyššej kvality. Je ihneď jasné, že toto vozidlo mieri rovno na najvyšší stupienok, a to aj svojou mimoriadnou funkčnosťou.

 

Či už hľadáte nový alebo jazdený automobil BMW X, všetky informácie, výsledky testov aktuálnych modelov, ponuky financovania a lízingu modelov BMW X nájdete tu, samozrejme aj spolu s BMW predajcami na dohodnutie skúšobnej jazdy.