ZVLÁDNE KAŽDÚ VÝZVU.

Komfort a funkčnosť vo vozidle BMW X3.

ZVLÁDNE KAŽDÚ VÝZVU.

Komfort a funkčnosť vo vozidle BMW X3.

Bez ohľadu na to, čo prináša každodenný život, BMW X3 dokáže čeliť každej výzve. A vďaka svojim dômyselným funkciám zmení každé dobrodružstvo na detskú hru. Veľkorysý interiér a batožinový priestor možno prispôsobiť tak, aby vyhovel akýmkoľvek požiadavkám, vždy so špičkovým komfortom a funkčnosťou. Objavte v sebe túžbu objavovať – a oddajte sa jej naplno s modelom BMW X3.

ZVLÁDNE KAŽDÚ VÝZVU.Komfort a funkčnosť vo vozidle BMW X3.

Bez ohľadu na to, čo prináša každodenný život, BMW X3 dokáže čeliť každej výzve. A vďaka svojim dômyselným funkciám zmení každé dobrodružstvo na detskú hru. Veľkorysý interiér a batožinový priestor možno prispôsobiť tak, aby vyhovel akýmkoľvek požiadavkám, vždy so špičkovým komfortom a funkčnosťou. Objavte v sebe túžbu objavovať – a oddajte sa jej naplno s modelom BMW X3.

KAŽDÝ DEŇ MÔŽE BYŤ JEDINEČNÝ.

Vďaka veľkorysému a flexibilnému priestoru a množstvu funkcií zvyšujúcich pohodlie vám BMW X3 poskytuje možnosť zažiť nefalšovanú všestrannosť.

ÚLOŽNÁ KONCEPCIA.

Balík so zväčšeným počtom odkladacích priestorov výrazne zvýši praktickosť interiéru vozidla pri každodennom použití jeho doplnením o viaceré ďalšie úložné možnosti. Obsahuje odkladaciu schránku v palubnej doske na strane vodiča pod zapínaním svetiel, sieťky na zadnej strane predných operadiel aj v priestore pre nohy predného spolujazdca a odnímateľnú batožinovú podlahu s gumovou dolnou časťou. K tomu pridáva aj 12V zásuvky v stredovej konzole vzadu a v batožinovom priestore. V samotnom batožinovom priestore sa obohatia aj možnosti bezpečného uloženia aj upevnenia. Pribudnú sem odkladacia sieťka vľavo, dva závesné háky, kotviace koľajnice na podlahe, praktické háky na tašky a upevňovacie oká.

FUNKČNOSŤ.

BMW X3 ponúka množstvo priestoru na všetko, čo by ste mohli potrebovať – dokonalo zvládne všetky výzvy každodenného života. Či už ste na ceste do práce, do divadla alebo na veľkom výlete, priestranný interiér poskytne vám aj všetkým pasažierom špičkový komfort v každej situácii. Je tu miesto skoro na všetko, vďaka množstvu odkladacích možností, vrátane držiakov na nápoje v stredovej konzole. Batožinový priestor s objemom 550 litrov sa dá zväčšiť až na 1 600 litrov. Príplatkové zadné sedadlo s operadlom deleným v pomere 40:20:40 vám umožní variabilne si prispôsobiť priestor podľa svojich potrieb. Pre ešte viac flexibility je tu doplnkový balík odkladacích možností, ktorý zahŕňa prídavné siete do batožinového priestoru, variabilné dno kufra a množstvo možností ukotvenia nákladu.

KOMFORTNÝ VSTUP.

KOMFORTNÝ VSTUP.

Inovatívne a jednoduché ovládanie – systém komfortného vstupu umožňuje odomknutie dverí vozidla a naštartovanie bez nutnosti fyzicky použiť kľúč. Stačí, ak máte kľúč napríklad vo vrecku alebo v taške a systém ho automaticky zaregistruje, keď sa priblížite k vozidlu. Len čo sa dvere automaticky odomknú, vodič môže nasadnúť a naštartovať motor pomocou tlačidla Start/Stop.

Systém komfortného vstupu obsahuje aj funkciu Smart Opener. Jej integrovaný senzor rozozná krátke cielené mávnutie nohou pod zadným nárazníkom, na ktoré reaguje automatickým otvorením alebo zatvorením veka kufra bez nutnosti dotyku.

Zárukou bezpečnosti systému komfortného vstupu je systém spoľahlivej autentifikácie kľúča.

BEZDOTYKOVÉ OTVÁRANIE VEKA KUFRA.

BEZDOTYKOVÉ OTVÁRANIE VEKA KUFRA.

Po veľkom nákupe sa často stáva, že prídete k vozidlu a s rukami plnými tašiek sa len ťažko hľadajú kľúče po vreckách. To však už patrí do minulosti, vďaka inovatívnemu systému komfortného vstupu, ktorý v kombinácii s automatickým ovládaním veka kufra poskytuje bezdotykové otváranie dverí batožinového priestoru. Stačí, ak máte kľúč pri sebe.

Krátky pohyb nohy pod zadným nárazníkom následne zabezpečí automatické otvorenie: veko kufra sa samo odomkne aj odklopí. Pohyb nohy zaznamenajú senzory umiestnené v zadnom nárazníku v rozličnej výške. Tento inovatívny prvok z ponuky BMW ConnectedDrive výrazne zjednodušuje prístup do batožinového priestoru. Systém je však chránený pred neoprávneným otvorením a reaguje len vtedy, keď zistí prítomnosť správneho kľúča.

ŤAŽNÉ ZARIADENIE S ELEKTRICKY SKLÁPATEĽNÝM HÁKOM.

Ťažné zariadenie s elektricky sklápateľným hákom je mimoriadne praktické. Hák počas jazdy bez prívesu nie je viditeľný, pretože je ukrytý pod nástavcom zadného nárazníka, čo zároveň zabráni jeho krádeži.

Súčasťou tejto výbavy je aj systém stabilizácie prívesu. Ak systém odhalí nebezpečné rozkývanie prívesu, selektívne aktivuje Dynamickú kontrolu stability (DSC) na jeho opätovnú stabilizáciu. Maximálna hmotnosť prívesu je do 2400 kg, v závislosti od motorizácie.

NEZÁVISLÉ KÚRENIE.

NEZÁVISLÉ KÚRENIE.

NEZÁVISLÉ KÚRENIE.

Nezávislé kúrenie s funkciou časovača umožňuje v predstihu vyhriať priestor pre posádku v studenom počasí bez nutnosti naštartovať motor. Zároveň zbaví okná námrazy a zahmlenia.

Nezávislé kúrenie je možné zapnúť a regulovať samostatným diaľkovým ovládaním, aplikáciou BMW Connected alebo ovládačom iDrive. Zdrojom tepla je výmenník s vodným okruhom. Energiu mu dodáva palivo z nádrže vozidla. Zariadenie zároveň predhreje studený motor vozidla. Tým sa eliminuje zvýšená spotreba a emisie pri studenej fáze prevádzky. Nezávislé kúrenie je možné aktivovať automaticky v predvolenom čase keď je teplota vonku nižšia než 15°C alebo manuálne, pri akejkoľvek teplote. Pri vysokých vonkajších teplotách sa nezávislá ventilácia postará o komfortne vychladený interiér.