JAZDA SO SRDCOM.

BMW Z4.

JAZDA SO SRDCOM.

BMW Z4.

JAZDA SO SRDCOM.BMW Z4.

Zrýchlenie 0 – 100 km/hod. v sek. (35is)

4.8

Max. výkon v kW (k) pri ot./min. (35is)

250 (340) / 5 900

7-stupňová športová prevodovka Steptronic s dvojitou spojkou

Áno

Sklopenie pevnej strechy za sek.

19

Jazda so srdcom: BMW Z4 je reinkarnáciou klasického roadstera – športového, elegantného a inšpirujúceho v každom zmysle slova. Poháňaný dynamickými a úspornými benzínovými 4- a 6-valcovými motormi BMW TwinPower Turbo. Vybavený skladacou pevnou strechou, ktorá premení roadster na autentické športové kupé stlačením tlačidla – za 19 sekúnd a do rýchlosti až 40 km/hod. Štýlový dizajn sa tiahne cez dlhú kapotu, dynamické bočné línie až po jedinečnú zadnú časť a sľubuje čistú radosť z jazdy.

VÝRAZNEJŠÍ PREJAV. VÝRAZNEJŠÍ DOSAH. VÝRAZNEJŠÍ ZÁŽITOK.

Vášeň. Vytvarovaný z detailov.

BMW Z4 je automobil s jedinečným charakterom. Jeho tvary a línie kopírujú exteriér, ktorý vyžaruje tradičnú eleganciu a nápaditý športový vzhľad.

Dizajn.

Dokonca aj na prvý pohľad je jasné, že šoférovať BMW Z4 je jedinečný zážitok. Dve ohromujúce dizajnové línie sa ťahajú cez kapotu a zdôrazňujú plochú, širokú prednú časť roadstera. Dominantné dvojité svetlomety s xenónovými svetlami a jedinečná zadná časť vytvárajú príťažlivý vizuálny efekt. Interiér má štýlovú výbavu až po ten najmenší detail a dláždi cestu intuitívnemu ovládaniu a dokonalému komfortu. S viac než postačujúcim batožinovým priestorom a odkladacími priestormi vám BMW Z4 umožní jednoducho prekonať všetky výzvy každodenného života. So skladacou pevnou strechou dokonca aj 365 dní v roku.

Jazdná dynamika.

Prevaha, ktorá uchváti: pokiaľ ide o predstavenie silných stránok, BMW Z4 nerobí žiadne kompromisy. Doplnkový adaptívny podvozok M ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti, ktoré nejdú na úkor pohodlia. Stlačí stlačiť jediné tlačidlo a funkcia Driving Experience Control prispôsobí nastavenie podvozka žiadanému štýlu jazdy – komfortnému alebo športovému. S BMW Z4 získate oba. Sedemstupňová automatická prevodovka Sport s dvojitou spojkou sľubuje plynulé zrýchlenie. A zážitok z dynamickej jazdy je trieda sama osebe.

Asistenčné systémy vodiča.

Mnohé inovatívne technológie pomáhajú vodičovi rôznymi spôsobmi a garantujú najvyššiu úroveň komfortu a bezpečnosti. Aby ste sa mohli sústrediť na jednu z tých dôležitejších vecí v živote – bezstarostnú radosť z jazdy.

250 KW.

Nekompromisná jazdná dynamika: radové benzínové 6-valce BMW TwinPower Turbo vo vozidle BMW Z4 ponúkajú obrovský výkon spolu s príjemným pokojným chodom a impozantnou efektivitou.