BMW X6 M : M Power World

M Power World.

Vysoký výkon, výnimočná technológia a skutočný pocit motoristického športu sa dajú vyjadriť jedným jediným písmenom: M. M Power World poskytuje exkluzívne informácie o vysokovýkonných M vozidlách a je miestom pre všetkých, ktorých zjednocuje spoločná vášeň: vzrušenie z najdynamickejšieho písmena na svete.

M Power World je svet taký istý unikátny, ako samotné automobily BMW M. Práve tu získajú fanúšikovia BMW M exkluzívne informácie o vysokovýkonných športových automobiloch od BMW. A okrem toho ešte oveľa viac: od priameho pohľadu za kulisy BMW M GmbH, cez online fórum, kde si vodiči BMW M vymieňajú skúsenosti, až do servisnej sekcie s priamym kontaktom na divíziu obchodu BMW.

Ak chcete zažiť BMW M priamo a autenticky, príďte preskúmať virtuálny svet zvaný BMW M Power.

 

Spotreba paliva / Emisie CO₂

Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a o oficiálnych špecifických emisiách CO₂ u nových osobných automobilov je možné získať v publikácii "Predpisy vzťahujúce sa k osobným automobilom (Spotreba paliva a informácie o emisiách CO₂)", ktoré sú zdarma k dispozícii na všetkých obchodných miestach a priamo na "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Nemecko".

Viac informácií nájdete tu:
Smernica CO2 (PDF; 1,35 MB) 


 


 


 
Poznámka

Nasledujúca stránka obsahuje množstvo videosekvencií. Pre pomalšie internetové pripojenia (napr. cez modem alebo ISDN) to môže znamenať dlhšie časy naťahovania.