BMW X6 M : Technické údaje
Technické údaje
Informácie o údajoch. Hodnoty CO₂ podľa pneumatík.
 

Informácie o údajoch.

Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate z predpisu o spotrebe paliva a emisiách CO2 nových automobilov, dostupného bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Deutschland.

Maximálna rýchlosť s doplnkovo dostupným vysokorýchlostným nastavením.

Všetky motory spĺňajú emisnú normu EU5. Spotreba paliva sa stanovuje podľa testovacieho cyklu ECE (93/116/EC), ktorý pozostáva približne z jednej tretiny mestskej a dvoch tretín mimomestskej jazdy (na základe absolvovaných kilometrov). Emisie CO2 sa stanovujú v priamej súvislosti so spotrebou paliva. Spotreba paliva vychádza zo štandardnej výbavy vozidla. Doplnková výbava (napr. širšie pneumatiky) môže podstatne ovplyvniť hodnoty spotreby paliva aj jazdných výkonov.

Uvedené technické údaje sa vzťahujú k vozidlám na [prosím prispôsobte NSC] trhu. Zobrazené modely môžu čiastočne obsahovať doplnkovú výbavu, ktorá nie je súčasťou štandardu. Podľa špecifických požiadaviek jednotlivých trhov sa môžu vyskytnúť zmeny v modeloch, štandardnej a doplnkovej výbave oproti tu zobrazeným modelom. Pre presné informácie sa prosím obráťte na svojho BMW partnera. Zmeny dizajnu a výbavy sú vyhradené. Chyby sú vyhradené. Výbava špecifická pre jednotlivé trhy tu nie je zahrnutá.

Pohotovostná hmotnosť (EU): uvedené číslo zahŕňa 90 percent objemu nádrže, 68 kg pre vodiča a 7 kg pre batožinu. Pohotovostná hmotnosť sa vzťahuje na vozidlá so štandardnou výbavou. Doplnková výbava môže toto číslo zvýšiť.

Max. výkon: BMW odporúča použitie bezolovnatého 95-oktánového benzínu. Povolené je použitie bezolovnatého benzínu s minimálnym oktánovým číslom 91 a s maximálnym podielom etanolu 10 percent (E10). Uvedené hodnoty výkonov a spotreby paliva platia pre 98-oktánový benzín.
Pridať obľúbené
Obľúbené pridané
Cookies vypnuté  


 
Poznámka

Nasledujúca stránka obsahuje množstvo videosekvencií. Pre pomalšie internetové pripojenia (napr. cez modem alebo ISDN) to môže znamenať dlhšie časy naťahovania.