INTELIGENTNÁ SÚHRA.

BMW iPerformance a BMW ConnectedDrive.

INTELIGENTNÁ SÚHRA.

BMW iPerformance a BMW ConnectedDrive.

INTELIGENTNÁ SÚHRA.BMW iPerformance a BMW ConnectedDrive.

Vždy pripojení k vášmu BMW iPerformance: Cez smartfón sú k dispozícii nielen BMW Remote Services*, napríklad diaľkové zamknutie, ale aj funkcie špecifické pre hybridy. Vďaka tomu máte vždy prehľad o spotrebe paliva a energie vášho BMW iPerformance. Služby BMW sú pre vás k dispozícii v každej situácii, vo vozidle, ale aj mimo neho.

* Táto služba zatiaľ nie je na Slovensku k dispozícii.

APLIKÁCIA MY BMW REMOTE.

Vždy pripojení k vášmu BMW s pohonom eDrive: Vek elektromobility prináša novú slobodu. Pomocou aplikácie My BMW Remote* dokážete ovládať svoje BMW eDrive pomocou smartfónu, kdekoľvek ste, pričom máte zároveň diaľkový prístup k informáciám o stave nabíjania a elektrickom dojazde. Ak je vaše BMW s pohonom eDrive pripojené k nabíjacej stanici, dokážete diaľkovo ovládať proces nabíjania. Napríklad môžete špecifikovať čas, v ktorom ho chcete mať plne nabité a vykúrené alebo vychladené. Správna teplota vozidla pri štarte optimalizuje jeho výkon aj dojazd. Na diaľku sa dajú do vozidla poslať aj špecifické navigačné ciele, napríklad nabíjacie stanice. A ak si to prajte, aplikácia dokáže vyhodnotiť efektivitu vášho jazdného štýlu.
* Táto služba zatiaľ nie je k dispozícii pre Slovenskú republiku.

BMW iPerformance služby pre navigáciu.

Systematická udržateľnosť znamená systematické pripojenie. V interiéri vozidla máte kedykoľvek prístup k informáciám o stave nabitia batérie a elektrickom dojazde. Pre bezpečnú cestu do cieľa môžete použiť iPerformance služby* pre navigáciu. Na navigačnej mape sa zobrazia voľné nabíjacie stanice, aby ste svoje BMW iPerformance mohli na cestách nabíjať rýchlo a pohodlne.

* Táto služba zatiaľ nie je k dispozícii pre Slovenskú republiku.