ČISTÁ RADOSŤ Z LETA.

Perfektne pripravení s BMW Service, príslušenstvom a Lifestyle produktami.

ČISTÁ RADOSŤ Z LETA.

Perfektne pripravení s BMW Service, príslušenstvom a Lifestyle produktami.

ČISTÁ RADOSŤ Z LETA.Perfektne pripravení s BMW Service, príslušenstvom a Lifestyle produktami.

Skôr ako budete môcť vyraziť na dovolenku, musíte urobiť množstvo príprav.

S originálnym BMW servisom, príslušenstvom a Lifestyle produktami, ste vy a vaše BMW perfektne pripravení na leto a je to mimoriadne dobrý pocit, keď viete, že všetko je v najlepšom poriadku. Od tlaku v pneumatikách až po hladinu oleja, kvalifikovaní servisní experti BMW dôkladne skontrolujú vaše vozidlo. S BMW transportnými systémami zbalíte svoju batožinu a bicykle bez toho, aby zaberali miesto v interiéri. A vďaka informačno-zábavným systémom bude čas letieť aj na tých najdlhších cestách. Pre čistú radosť z jazdy počas leta.

BMW SERVICE. DOKONALOSŤ DO POSLEDNÉHO DETAILU.

Letné dovolenky sú vždy tým najlepším obdobím roka. Tešte sa na leto s vašimi blízkymi – a s vašim BMW. Začnite dovolenku bezstarostne a užívajte si tú nádhernú stránku leta. Pre bezpečnú jazdu a uvoľnený pocit počas cesty využite BMW dovolenkovú prehliadku a BMW kontrolu klimatizácie. Taktiež v prípade nehody v zahraničí vám BMW prostredníctvom služby BMW Mobile Care poskytne komplexné poradenstvo a podporu.

 • BMW prehliadka pred letnou dovolenkou

  BMW prehliadka pred letnou dovolekou vám zaručí, že vaše BMW bude dokonale pripravené na cestu – bez ohľadu na to, ako ďaleko je váš dovolenkový cieľ. Náš kompetentný servisný tím zabezpečí, že budete vždy dokonale pripravení.

  BMW prehliadka pred letnou dovolenkou zahŕňa:

  • Kontrola brzdového systému
  • Kontrola hladiny hydraulickej kvapaliny
  • Kontrola vonkajšieho poškodenia
  • Kontrola hnacích remeňov na opotrebovanie a správne napnutie
  • Kontrola stavu diskov kolies a pneumatík
  • Kontrola systému svetiel
  • Kontrola systému klimatizácie/kúrenia

  Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

 • BMW kontrola klimatizácie

  Čistá radosť z jazdy znamená: Pohoda a sústredenosť aj vtedy, keď je vonkajšia teplota veľmi vysoká. BMW kontrola klimatizácie umožňuje účinnú funkciu klimatizácie vo vnútri vozidla a je kľúčom k príjemnej jazde.

  BMW kontrola klimatizácie zahŕňa:

  • Kontrola kondenzátora, hnacieho remeňa a mikrofiltra
  • Kontrola účinnosti klimatizácie
  • Výmena mikrofiltra
  • Čistenie a dezinfekcia klimatizačnej jednotky

  Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

 • Služba BMW Mobile Care

  Či už malá nehoda, alebo väčšia porucha, o našich BMW zákazníkov sa vždy postaráme najlepšie ako vieme. Najmä vtedy, keď ste na dovolenke, je dobré vedieť, že máte k dispozícii tím expertov, ktorí vám radi pomôžu. Poskytnú vám komplexné poradenstvo a podporu, vo dne i v noci. Vo väčšine prípadov vám naši špecialisti dokážu pomôcť poskytnutím pokynov priamo cez telefón. Vo vozidlách, ktoré sú vybavené službou BMW TeleServices, môžete získať pomoc prostredníctvom diagnostických a pomocných funkcií služby BMW TeleService. Ak by ste potrebovali pomoc priamo na ceste, zorganizujeme príjazd BMW servisného vozidla – jednoducho a spoľahlivo.

  ASISTENČNÁ LINKA SLUŽBY BMW MOBILNÁ STAROSTLIVOSŤ:
  Národná linka: 0850 / 21 12 65
  Medzinárodná linka: +421 / 2 / 44 45 60 64

BMW INFOTAINMENT. PERFEKTNÝ CESTOVNÝ SPOLOČNÍK.

Cesta na dovolenku môže často trvať dlhšie ako sa očakáva. Nie je dôležité ako dlho bude vaša cesta trvať, pretože s BMW informačno-zábavnými systémami sa nudiť nebudete. Vašu obľúbenú hudbu môžete bezpečne a pohodlne integrovať do vozidla jediným kliknutím vďaka Snap-In adaptéru pre váš mobilný telefón. A s head-up displejom alebo univerzálnym systémom click & drive máte aktuálne dopravné informácie vždy na dohľad a poskytujú vám perfektnú podporu pri bezpečnej a uvoľnenej jazde do vášho dovolenkového cieľa.

 • Head-Up displej

  Inovatívny Head-Up displej prenáša aktuálne informácie o vozidle na priehľadnú plochu v zornom poli vodiča. Zobrazuje informácie o vozidle – ukazovateľ stavu paliva, displej tempomatu, zobrazenie výkonu alebo výstraha pred námrazou. Vďaka tomu sa vodič môže plne koncentrovať na premávku. To zvyšuje bezpečnosť aj pohodlie. Dá sa skombinovať s telefonickou aplikáciou Garmin za účelom prenosu navigačných tipov.

  Cena, bez montáže: 442,58 EUR

 • Snap-In adaptér, univerzálne Micro-USB

  Snap-In adaptér pre všetky kompatibilné telefóny s micro-USB portom. Okrem nabíjania poskytuje aj zlepšený príjem signálu a bezpečné uloženie telefónu. Vďaka USB rozhraniu umožňuje prehrávanie hudby uloženej v telefóne prostredníctvom BMW audio systému, v závislosti od modelu a konfigurácie vozidla.

  Cena: 158,40 EUR

 • Univerzálny systém Click & Drive

  S BMW univerzálnym systémom Click & Drive môžete dočasne uchytiť na čelné sklo rôzne smartfóny so šírkou až do 78 mm a ľahko a bezpečne ich tak integrovať do interiéru vozidla. Zariadenia sa počas jazdy dokonca môžu nabíjať.

  Cena, bez montáže: 126 EUR

 • Držiak Travel & Comfort System pre Samsung Galaxy Tab 3 a 4 10.1

  Držiak zapadne do samostatnej základne Travel & Comfort System. Poskytuje bezpečnú základňu pre Samsung Galaxy Tab 3 10.1 a Samsung Galaxy Tab 4 10.1 a dá sa umiestniť do ľubovoľnej pozície vďaka svojmu otočnému rámu v rozsahu 360° a nastaveniu sklonu.

  Cena vrátane základne: 145,51 EUR

BMW INTERIÉR. OPTIMÁLNE VYUŽITIE INTERIÉRU.

Komfort vo vnútri vášho vozidla je veľmi dôležitý, najmä keď cestujete na dovolenku. BMW ponúka inovatívne produkty určené do interiéru, aby ste si mohli užívať nadchádzajúce obdobie. Pozrite si naše atraktívne portfólio produktov určených do interiéru a nájdite si svojho favorita. Tu nájdete výber nášho interiérového príslušenstva.

 • BMW LED osvetlenie batožinového priestoru

  Špeciálne vyvinuté pre batožinové priestory všetkých sedanov BMW s 5-násobne vyšším osvetľovacím výkonom ako štandardné osvetlenie. Najmodernejšia LED technológia s optimalizovanou optikou pre zlepšený a mimoriadne široký rozptyl svetla v batožinovom priestore. Jednoduchá svojpomocná inštalácia.

  Cena: 44,18 EUR

 • Rohož do batožinového priestoru xLine

  Odolná, protišmyková, vodotesná rohož so zvýšenými okrajmi na všetkých stranách chráni batožinový priestor pred nečistotami a vlhkosťou. Nápis X1 je mimoriadne pútavým prvkom a prepožičiava tejto rohoži moderný vzhľad.

  Cena, napr. pre BMW X1 (F48): 106,34 EUR

 • Skladací stolík Travel & Comfort System

  Skladací stolík Travel & Comfort System s atraktívnym BMW dizajnom sa dá jednoducho pripevniť k samostatnej základni so zástrčkovým spojom. Výška a uhol sklonu skladacieho stolíka sa dá nastaviť a poskytuje ďalší integrovaný držiak na poháre.

  Cena, bez montáže: 101,86 EUR

 • Cestovná súprava

  Cestovná súprava zahŕňa prenosný kufrík na kolieskach a prenosný vak, ktorý pomáha vytvoriť ďalší odkladací priestor na zadných sedadlách. Batožina sa dá prepravovať individuálne, alebo uložená na seba a zaistená bezpečnostnými pásmi. Obsahuje zámky pre prevenciu proti odcudzeniu.

  Cena: 412,76 EUR

ORIGINÁLNE BMW TRANSPORTNÉ SYSTÉMY. VIAC MIESTA PRE VAŠU SLOBODU.

Na dovolenke má zvyčajne každý množstvo batožiny, ktorú treba čo najoptimálnejšie a najúspornejšie uložiť. BMW vám ponúka rôzne praktické transportné systémy pre perfektnú dovolenku. S originálnymi BMW transportnými systémami ste vždy o krok vpred z hľadiska kvality, dizajnu a funkčnosti. Naše produkty spĺňajú vaše požiadavky a bezpečne prepravia vaše vybavenie kdekoľvek budete chcieť.

Rozličné praktické transportné systémy

 • Zadný nosič bicyklov Pro 2.0 určený na ťažné zariadenie

  Zadný nosič bicyklov Pro 2.0 je ľahký, ale stabilný a dokáže odviesť až 60 kg. Mimoriadne jednoduchá manipulácia, možnosť prepravy dvoch bicyklov alebo elektrických bicyklov a možnosť rozšírenia za účelom prepravy až troch bicyklov. Jeho sklopná funkcia umožňuje jednoduchý prístup do batožinového priestoru.

  Cena: 562,13 EUR

 • BMW strešný box 520

  BMW strešný box s novým, úžasným dizajnom a objemom 520 l. Vďaka obojstrannému otváraciemu systému s trojitým centrálnym uzamykaním na oboch stranách umožňuje jednoduché nakladanie.

  Cena, strešný box 520: 996,30 EUR

BMW KOMPLETNÉ LETNÉ SADY KOLIES. ZNOVUOBJAVENÉ KOLESO.

BMW kompletné letné sady kolies ponúkajú sofistikovaný dizajn, neprekonateľnú stabilitu a ideálne jazdné vlastnosti. Kombinácie diskov a pneumatík sú precízne zvolené tak, aby zapadali do celkového konceptu vášho BMW a zaručovali optimálnu súhru všetkých prvkov podvozku – pre maximálnu bezpečnosť a neobmedzenú letnú radosť z jazdy.

BMW konfigurátor kolies.

Vyskúšajte si online, ktoré kolesá sa vášmu BMW hodia najviac.

 • Star-spoke 660, dvojfarebné

  20“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC s rozmermi 225/35 R20 90Y vpredu a 255/30 R20 92Y vzadu. Pre BMW radu 3 (F30/F31) a BMW radu 4 (F32/F33/F36).

  Úspora paliva: E/E
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 72 dB/73 dB

  Cena za sadu, vrát. RDC: 3049,42 EUR

 • V-spoke 331

  19“ kompletné koleso s pneumatikou Michelin Primacy HP* RSC s rozmermi 245/40 R19 94Y vpredu a 275/35 R19 96Y vzadu. Pre BMW radu 5 (F10) a BMW radu 6 (F06/F12/F13)

  Úspora paliva: E/F
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 70 dB/70 dB

  Cena za jednotku, vrát. RDC: 3463,26 EUR

 • Y-spoke 542, dvojfarebné, matná čierna

  20“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC s rozmermi 245/40 R20 99Y vpredu a 275/35 R20 102Y vzadu. Pre BMW X3 (F25) a BMW X4 (F26).

  Úspora paliva: E/C
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 72 dB/73 dB

  Cena za jednotku, vrát. RDC: 4421,64 EUR

 • BMW Performance Y-spoke 375, dvojfarebné

  21“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC s rozmermi 285/35 R21 105Y vpredu a 325/30 R21 108Y vzadu. Pre BMW X5 (F15) a BMW X6 (F16). Môžu byť potrebné ďalšie diely.

  Úspora paliva: C/C
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 74 dB/74 dB

  Cena za jednotku, vrát. RDC: 5380,03 EUR

BMW CAR CARE. PRE ŽIARIVÝ VZHĽAD

BMW je inovatívnym priekopníkom v oblasti udržateľnej a ekologickej mobility. Tento prístup sa teraz aplikuje aj na produkty BMW Car Care. Nová generácia produktov, ktorá jemne čistí a ošetruje kožu, drevo a sklenené povrchy. Takýmto spôsobom dokážete dlhodobo zachovať hodnotu vášho vozidla.

 • Odstraňovač hmyzu, 500 ml

  Rýchlo a účinne odstraňuje zvyšky hmyzu na skle, laku, chrómových a plastových povrchoch. Vďaka excelentným penetračným a vlhčiacim vlastnostiam tohto prostriedku sa aj vyschnuté zvyšky hmyzu bez námahy zmäkčia. Ideálne vhodný na ošetrenie povrchu pred umytím v autoumyvárňach. Objem: 500 ml.

  Cena: 11,09 EUR

 • Šampón na čistenie vozidla, 1000 ml

  Tekutý čistiaci prostriedok. Chráni voskovú vrstvu na vozidle počas umývania. Objem: 1000 ml

  Cena: 8,84 EUR

 • Ošetrovacia súprava na kožu s UV ochranou

  Prípravok na ošetrenie kože s UV ochranou chráni a ošetruje vysoko kvalitné kožené čalúnenie. Bohaté oleje zachovávajú prirodzené vlastnosti kože a udržiavajú takmer pôvodný stav kože, pričom zachovávajú prirodzenú vôňu kože. Nevhodné na drsnú kožu alebo alkantaru. Dodáva sa v 250 ml fľaši, s 3 špongiami a 5 čistiacimi utierkami

  Cena: 24,50 EUR

 • Sada pre starostlivosť o vozidlo, letná edícia

  Čistiace produkty v tejto sade sú navrhnuté špeciálne na použitie v lete. Univerzálne a atraktívne vrecko je vyrobené z nepremokavého, ľahko ošetrovateľného materiálu. Jednoduchý, ale dynamický dizajn vrecka podčiarkuje vysokú kvalitu Originálnych BMW produktov určených na starostlivosť o vozidlo. Sada obsahuje: 1x čistič diskov kolies (500 ml), 1x odstraňovač hmyzu (500 ml), 1x čistič čelného skla (1000 ml)

  Cena: 53,73 EUR

BMW LIFESTYLE. ŠTÝLOVO POČAS CELÉHO LETA.

Kolekcia BMW Lifestyle je vytvorená s rovnakými vysokými štandardmi ako sú štandardy použité pri výrobe vozidiel značky BMW. Dynamika a športovosť, kombinovaná s vysoko kvalitnými materiálmi a prémiovým dizajnom. Inšpirujte sa jedinečným vzhľadom kolekcie BMW Lifestyle. Či už bicykel, vak, slnečné okuliare alebo polokošele – BMW Lifestyle ponúka všetko.

 • Bicykel BMW Cruise Bike

  Perfektná súhra dynamiky a funkcie: Bicykel BMW Cruise Bike. Dizajn nového bicykla značky BMW využíva typické tvary BMW – výrazná „býčia šija“.

  S hydraulickými kotúčovými brzdami značky Shimano a prednou odpruženou vidlicou je ideálnym spoločníkom na športové, ako aj rekreačné výlety.

  Hmotnosť: 15 kg. K dispozícii v modrej farbe Aqua Pearl Blue a bielej farbe Mineral White v troch veľkostiach (S, M a L).

  Cena: 1043,50 EUR

 • BMW slnečné okuliare, unisex

  Slnečné okuliare s matnou vonkajšou stranou a lesklou vnútornou stranou. Tmavé sklá so 100% UV ochranou, filter 3. Zapustený nápis BMW a kovové bočnice s logom. Rám: Acetát: Bočnice: Strieborný nikel. Dekorácia: Ušľachtilá oceľ. Sklá: Nylón.

  Cena: 125,84 EUR

 • BMW vak

  Veľký vak vyrobený z polyesteru s veľkým nápisom BMW na oboch stranách. Dva otvorené priečinky vo vnútri, malý priečinok na zips a krúžok na pripojenie kľúča. Rozmery (VxŠxH): 31 x 55 x 24 cm, objem: 40 l.

  Cena: 125,84 EUR

 • BMW polokošeľa, dámska a pánska

  Bavlnená piková polokošeľa. Našité tkané označenie v neutrálnej farbe s vysoko kvalitným kovovým logom BMW. Perfektne sadne každému vďaka golieru a ramenám vyrobeným z textílie s plochým pletením so stabilným zapínaním. Materiál: 95% bavlna a 5% elastán.

  Cena: 61,87 EUR

BMW DETI. KOMFORT A DIVERZITA PRE NAJMENŠÍCH.

Perfektný dizajn, najvyššia kvalita a najvyššie bezpečnostné štandardy – Kolekcia BMW Kids ponúka všetko, čo malí fanúšikovia značky BMW potrebujú. Či už bicykel BMW Cruise Bike Junior alebo detská sedačka 2/3 – je to vstupenka do sveta čistej radosti z jazdy a punc kvality značky BMW.

 • Bicykel BMW Cruise Bike Junior

  Bicykel BMW Cruise Bike Junior sa dá optimálne prispôsobiť výške vášho dieťaťa. Pre dievčatá a chlapcov vo veku 6 ½ - 9 rokov. So 6-stupňovým prehadzovačom Shimano s radením na riadidlách. Dostupné vo farbách čierna/červená alebo perleťová biela/červená. Hmotnosť: 12,5 kg.

  Cena: 471,97 EUR

 • Detská sedačka 2/3

  BMW detská sedačka skupiny 2/3 sa dá nastaviť podľa vzrastu dieťaťa a poskytuje maximálnu bezpečnosť a komfort pre deti vo veku pribl. 3 až 12 rokov (pribl. 15–36 kg). Sedačka spĺňa vysoké bezpečnostné štandardy BMW, ktoré prekonávajú zákonné požiadavky. Je zaistená bezpečnostným pásom a kvôli lepšej stabilite sa dá pripojiť ku kotviacim bodom ISOFIX

  Cena detskej sedačky 2/3: 347,56 EUR