MAGNET NA POHĽADY.

Dizajn a výbava BMW radu 1.

MAGNET NA POHĽADY.

Dizajn a výbava BMW radu 1.

MAGNET NA POHĽADY.Dizajn a výbava BMW radu 1.

Dynamický zvonku, exkluzívny vnútri: Vzrušujúci dizajn BMW radu 1 predstavuje ultimatívnu športovosť, dynamickú silu a čistú radosť z jazdy. Vďaka progresívnym farbám, atletickej štylistike tvarov a vysoko kvalitnej výbave je dokonalým sprievodcom mestského životného štýlu. A skutočným magnetom na obdivné pohľady.


BMW M140i 3-dverové:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8
Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 179

Read more

TOP FORMA.

Prednou časťou s výraznými obličkami s exkluzívnym čiernym rámom a veľkými vzduchovými vstupmi demonštruje BMW radu 1 v edíciách Shadow svoju atletickú silu a odhodlanosť vyraziť vpred. Štíhly dizajn predných svetlometov je ďalším podčiarknutím športového charakteru. Dokonca aj štandardne dodávané kolesá pridajú svoj diel k dynamického vzhľadu a navyše podporia stabilitu jazdy. To platí aj o doplnkových a ešte športovejších 18-palcových diskoch kolies z ľahkej zliatiny 719 M Jet Black pre edíciu M Sport Shadow, doplnkovo dostupných aj s M Šport brzdami so strmeňmi s exkluzívnym tmavo modrým lakom. Inšpiratívny vzhľad zadných partií vytvárajú športovo tvarované blatníky, výrazný nárazník a LED svetlá v typickom tvare písmena L. Koncovky výfuku v spracovaní Black Chrome, štandardné pre výbavu edícií BMW M140i Shadow a M Sport Shadow, pridávajú ešte viac dynamiky.

MUSÍTE HO MAŤ – ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

Ešte viac športovosti? Ešte viac elegancie? Alebo ešte viac každodennej praktickosti? Žiaden problém: Originálne BMW príslušenstvo vám pomôže presne prispôsobiť BMW radu 1 vašim želaniam. Vyberte si zo širokej palety vysoko kvalitných a užitočných doplnkov – od expresívnych kolies, cez plnofarebný Head-Up displej, až po šikovný nosič na bicykle.

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA.

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW 125i 3-dverové:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,7–5,9
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 130–134

  BMW 125d 3-dverové:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,3–4,6
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 114–121

  BMW M140i 3-dverové:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 179

  Hodnoty spotreby sú stanovené podľa jazdného cyklu ECE a závisia od rozmeru diskov kolies a pneumatík. Zobrazené modely obsahujú doplnkovú výbavu.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO₂ pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO₂ Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.