HNACIA SILA ŽIVOTA.

BMW radu 1 5-dverové.

HNACIA SILA ŽIVOTA.

BMW radu 1 5-dverové.

HNACIA SILA ŽIVOTA.BMW radu 1 5-dverové.

Kombinovaná spotreba paliva v l/100 km (116 EffDyn Edition)

3,4-3,8

Emisie CO2 v g/km (116 EffDyn Edition)

89-101
    

Počet dverí

5

Zbohom všednosť, vitaj život - s BMW radu 1 5-dverovým. Pre agilnú a športovú jazdu s moderným kompaktným dizajnom. Prepracovaná predná časť, typické BMW obličky a štíhle LED predné svetlomety zvýrazňujú športovú stránku BMW radu 1. Vzadu priťahujú pozornosť dvojdielne LED svetlá v tvare písmena L. K tomu sa pridáva ergonomický interiér s množstvom odkladacích možností a takým priestorom, aký potrebujete. O jazdnú zábavu sa postará najnovšia generácia motorov BMW TwinPower Turbo, ktoré sú rovnako emotívne aj efektívne. Výber pre všestranné 5-dverové vozidlo je široký: od hospodárneho modelu BMW 116d EfficientDynamics Edition až po športové BMW M140i. Výbavy Urban Line, Sport Line a M Šport balík sa postarajú o ešte individuálnejší charakter. A vďaka BMW ConnectedDrive môžete všetko zdieľať so svojou rodinou a priateľmi aj vtedy, keď ste na cestách. Toto je skutočná radosť. Toto je BMW radu 1.

OBJAVTE BMW RADU 1 5-DVEROVÉ.

Dizajn exteriéru.

Výrazné línie a veľké vzduchové vstupy naznačujú ohromné množstvo energie, ktoré máte v BMW radu 1 k dispozícii. Sústredený pohľad štíhlych predných svetiel, doplnkovo dostupných s LED technológiou, priťahuje pozornosť k vizuálnemu stredobodu predných partií – obličkám s chrómovým lemovaním. Celkový dynamický dojem vzbudzuje chuť na neobmedzené jazdné zážitky. Zadné partie upútajú pohľad robustne klenutými blatníkmi a širokými rozchodmi kolies, ktoré zdôrazňujú tesný kontakt s povrchom. Zadné LED svetlá v tvare písmena L sú nesporne atraktívnym prvkom, ktorý okamžite odhalí identitu BMW, dobyvateľa ciest.

Services & Apps.

Ani vtedy, keď ste na cestách so svojím BMW radu 1, sa nemusíte vzdávať ničoho, čo vás spája s vaším okolím a zlepšuje kvalitu vášho života - vďaka službám a aplikáciám BMW Services & Apps od BMW ConnectedDrive. Pre všetko, čo má v ponuke internet. Pre váš vlastný hudobný výber, vždy a všade. A pre možnosť vyhnúť sa hustej premávke jednoduchou obchádzkou po alternatívnej trase.

Jazdná dynamika a efektivita.

BMW radu 1 je so svojou agilnou a energickou povahou ideálnym prostriedkom pre mestskú premávku. Motory BMW TwinPower Turbo a doplnková 8-stupňová prevodovka Steptronic sa postarajú o to, že dorazí do cieľa vždy veľmi rýchlo. ECO PRO režim umožní plne využiť maximálny možný dojazd. Podčiarknuté a spočítané: Je to ideálny spoločník - bleskový pokiaľ ide o akceleráciu, ale zdržanlivý v otázkach spotreby.

3,4 – 3,8 l

Najnovšie technológie vstrekovania, plne variabilný manažment ventilov a prepĺňanie turbodúchadlom - to je recept na úspech v podaní rodiny motorov BMW EfficientDynamics. Benzínové aj naftové varianty predvádzajú nárast krútiaceho momentu na športové maximum už od nízkych otáčok. Keď však príde na spotrebu a emisie CO2, BMW radu 1 sa obdivuhodne drží pri zemi - obzvlášť s modelom BMW 116d EfficientDynamics Edition.