LÁSKA NA PRVÝ POHĽAD.

Nové BMW radu 1.

LÁSKA NA PRVÝ POHĽAD.

Nové BMW radu 1.

LÁSKA NA PRVÝ POHĽAD.Nové BMW radu 1.

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (BMW M140i1)

4,8 [4,6]  

Max. rýchlosť v km/h (BMW M140i1)

250

Spotreba paliva v l/100 km, kombinovaná (BMW M140i1)

7,8 [7,1]  

Emisie CO2 v g/km, kombinované (BMW M140i1)

163–179

Zanechá dojem, je zábavný a okamžite spoznateľný: Tento hrdina dobyje mesto a vaše srdcia svojím športovým dizajnom, jazdnou dynamikou a dokonalou konektivitou. A rýchly nie je iba na ceste, ale aj na internete – vďaka čomu sa rýchlo prispôsobuje všetkým zmenám – a toto nie je iba malé plus, ale skutočne veľký rozdiel.

MAGNET NA POHĽADY.

MAGNET NA POHĽADY.

Dizajn nového BMW radu 1 sa dá dokonalo popísať jediným slovom: dynamický. Fascinuje z každého uhla pohľadu svojimi dokonalými proporciami a zvýrazňuje nekompromisne športové ašpirácie každým detailom. Je extrémne koncentrovaný a vo výsledku tvorí jednoliaty celok. Bez ohľadu na to, ktorý model alebo edíciu si vyberiete.

BMW M140i 5-dverové(1):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 179

Zistiť viac
„S novými farbami, čalúneniami a ďalšími ozdobnými prvkami dostanú zákazníci na výber viac možností pre individualizáciu, markantný charakter vozidla sa však zachová.“
Martina Starke, Vedúca dizajnu farieb a materiálov automobilov BMW

HĽADANIE VZRUŠENIA.

HĽADANIE VZRUŠENIA.

Čistý pôžitok z jazdy na rovinkách. Nadbytok adrenalínu v zákrutách. Priame riadenie typické pre BMW, precízne ladený podvozok a optimálne rozloženie hmotnosti na nápravy poskytujú fascinujúco agilný charakter. A ak je pod kapotou radový benzínový 6-valcový turbomotor, nové BMW radu 1 sa premení na dynamického premianta, ktorý nemá v kompaktnej triede konkurenciu.

Zistiť viac

PRIRODZENE DIGITÁLNE.

PRIRODZENE DIGITÁLNE.

Zažite novú etapu plynulej konektivity: s mimoriadne intuitívnou koncepciou ovládania, inteligentnými asistenčnými systémami vodiča a unikátnymi digitálnymi službami v danej triede vozidiel, ktoré sa postarajú o bezprecedentný jazdný zážitok. A s aplikáciou, ktorá prepojí vaše vozidlo s vaším smartfónom, čím otvorí úplne nové možnosti v oblasti plánovania termínov a trás jazdy, pracovnej komunikácie aj zábavy.

Zistiť viac
„Umožňujeme našim zákazníkom vybrať si taký nástroj na ovládanie, ktorý je pre nich najkomfortnejší.“
Holger Hampf, vedúci oddelenia Design User Experience

POWER PLAY.

POWER PLAY.

BMW M140i xDrive predstavuje temperament v jeho najčistejšej podobe. Obdivuhodná dynamika znamená stovku z nuly iba za 4,4 sekundy. A niet sa čomu čudovať, pri úžasnom výkone 340 koní radového benzínového 6-valca M Performance TwinPower Turbo. K bezhraničnej zábave z jazdy prispieva aj množstvo ďalších vysokovýkonných komponentov. Zrýchlený pulz? Áno, spolu so širokým úsmevom.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.