LÁSKA NA PRVÝ POHĽAD.

Nové BMW radu 1.

LÁSKA NA PRVÝ POHĽAD.

Nové BMW radu 1.

LÁSKA NA PRVÝ POHĽAD.Nové BMW radu 1.

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (BMW M140i)

4,8 [4,6]  

Max. rýchlosť v km/h (BMW M140i)

250

Spotreba paliva v l/100 km, kombinovaná (BMW M140i)

7,8 [7,1]  

Emisie CO₂ v g/km, kombinované (BMW M140i)

163–179

Zanechá dojem, je zábavný a okamžite spoznateľný: Tento hrdina dobyje mesto a vaše srdcia svojím športovým dizajnom, jazdnou dynamikou a dokonalou konektivitou. A rýchly nie je iba na ceste, ale aj na internete – vďaka čomu sa rýchlo prispôsobuje všetkým zmenám – a toto nie je iba malé plus, ale skutočne veľký rozdiel.

MAGNET NA POHĽADY.

MAGNET NA POHĽADY.

Dizajn nového BMW radu 1 sa dá dokonalo popísať jediným slovom: dynamický. Fascinuje z každého uhla pohľadu svojimi dokonalými proporciami a zvýrazňuje nekompromisne športové ašpirácie každým detailom. Je extrémne koncentrovaný a vo výsledku tvorí jednoliaty celok. Bez ohľadu na to, ktorý model alebo edíciu si vyberiete.

BMW M140i 5-dverové:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 179

Read more
„S novými farbami, čalúneniami a ďalšími ozdobnými prvkami dostanú zákazníci na výber viac možností pre individualizáciu, markantný charakter vozidla sa však zachová.“
Martina Starke, Vedúca dizajnu farieb a materiálov automobilov BMW

HĽADANIE VZRUŠENIA.

HĽADANIE VZRUŠENIA.

Čistý pôžitok z jazdy na rovinkách. Nadbytok adrenalínu v zákrutách. Priame riadenie typické pre BMW, precízne ladený podvozok a optimálne rozloženie hmotnosti na nápravy poskytujú fascinujúco agilný charakter. A ak je pod kapotou radový benzínový 6-valcový turbomotor, nové BMW radu 1 sa premení na dynamického premianta, ktorý nemá v kompaktnej triede konkurenciu.

Read more

PRIRODZENE DIGITÁLNE.

PRIRODZENE DIGITÁLNE.

Zažite novú etapu plynulej konektivity: s mimoriadne intuitívnou koncepciou ovládania, inteligentnými asistenčnými systémami vodiča a unikátnymi digitálnymi službami v danej triede vozidiel, ktoré sa postarajú o bezprecedentný jazdný zážitok. A s aplikáciou, ktorá prepojí vaše vozidlo s vaším smartfónom, čím otvorí úplne nové možnosti v oblasti plánovania termínov a trás jazdy, pracovnej komunikácie aj zábavy.

Read more
„Umožňujeme našim zákazníkom vybrať si taký nástroj na ovládanie, ktorý je pre nich najkomfortnejší.“
Holger Hampf, vedúci oddelenia Design User Experience

POWER PLAY.

POWER PLAY.

BMW M140i xDrive predstavuje temperament v jeho najčistejšej podobe. Obdivuhodná dynamika znamená stovku z nuly iba za 4,4 sekundy. A niet sa čomu čudovať, pri úžasnom výkone 340 koní radového benzínového 6-valca M Performance TwinPower Turbo. K bezhraničnej zábave z jazdy prispieva aj množstvo ďalších vysokovýkonných komponentov. Zrýchlený pulz? Áno, spolu so širokým úsmevom.

Read more

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo s 8-stupňovou automatickou prevodovkou Steptronic.

    Hodnoty spotreby sú stanovené podľa jazdného cyklu ECE a závisia od rozmeru diskov kolies a pneumatík. Zobrazené modely obsahujú doplnkovú výbavu.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

    Uvedené hodnoty nesúvisia s konkrétnym vozidlom a nie sú súčasťou produktovej ponuky; ich cieľom je výlučne porovnanie medzi dvoma rozličnými typmi vozidiel. Emisie CO2, vznikajúce pri výrobe a dodávke paliva alebo iných zdrojov energie, nie sú pri stanovení emisií CO2 zohľadnené, v súlade s direktívou 1999/94/EC.