MAGNET NA POHĽADY.

Dizajn a výbava BMW radu 1.

MAGNET NA POHĽADY.

Dizajn a výbava BMW radu 1.

MAGNET NA POHĽADY.Dizajn a výbava BMW radu 1.

Dynamický zvonku, exkluzívny vnútri: Vzrušujúci dizajn BMW radu 1 predstavuje ultimatívnu športovosť, dynamickú silu a čistú radosť z jazdy. Vďaka progresívnym farbám, atletickej štylistike tvarov a vysoko kvalitnej výbave je dokonalým sprievodcom mestského životného štýlu. A skutočným magnetom na obdivné pohľady.

BMW M140i 5-dverové:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,7–8,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 198–200

Zistiť viac

TOP FORMA.

Prednou časťou s výraznými obličkami s exkluzívnym čiernym rámom a veľkými vzduchovými vstupmi demonštruje BMW radu 1 v edíciách Shadow svoju atletickú silu a odhodlanosť vyraziť vpred. Štíhly dizajn predných svetlometov je ďalším podčiarknutím športového charakteru. Dokonca aj štandardne dodávané kolesá pridajú svoj diel k dynamického vzhľadu a navyše podporia stabilitu jazdy. To platí aj o doplnkových a ešte športovejších 18-palcových diskoch kolies z ľahkej zliatiny 719 M Jet Black pre edíciu M Sport Shadow, doplnkovo dostupných aj s M Šport brzdami so strmeňmi s exkluzívnym tmavo modrým lakom. Inšpiratívny vzhľad zadných partií vytvárajú športovo tvarované blatníky, výrazný nárazník a LED svetlá v typickom tvare písmena L. Koncovky výfuku v spracovaní Black Chrome, štandardné pre výbavu edícií BMW M140i Shadow a M Sport Shadow, pridávajú ešte viac dynamiky.

MUSÍTE HO MAŤ – ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

Ešte viac športovosti? Ešte viac elegancie? Alebo ešte viac každodennej praktickosti? Žiaden problém: Originálne BMW príslušenstvo vám pomôže presne prispôsobiť BMW radu 1 vašim želaniam. Vyberte si zo širokej palety vysoko kvalitných a užitočných doplnkov – od expresívnych kolies, cez plnofarebný Head-Up displej, až po šikovný nosič na bicykle.

 • Ísť na príslušenstvo

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA.

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW 125i 5-dverové(1):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,7–5,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 130–134

  BMW 125d 5-dverové(3):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,3–4,6
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 114–121

  BMW M140i 5-dverové(1):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 179

  Tu uvedené hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

  (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

  Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

  Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.