ČOKOĽVEK CHCETE.

Úplne prvé BMW radu 2 Active Tourer.

ČOKOĽVEK CHCETE.

Úplne prvé BMW radu 2 Active Tourer.

ČOKOĽVEK CHCETE.Úplne prvé BMW radu 2 Active Tourer.

Kombinovaná spotreba v l/100 km (218d)

4,1–4,3 [4,1–4,3]

Objem batožinového priestoru (218d)    

468–1510

Sedadlo spolujazdca so sklopným operadlom (218d)

áno

BMW radu 2 Active Tourer je dôkazom toho, že kompaktné rozmery, funkčnosť a variabilitu možno dokonale skombinovať s dynamickým dizajnom. Či už vás bude sprevádzať pri športových aktivitách, cestách na dovolenku alebo pri každodennom používaní, toto vozidlo je vždy pripravené vyraziť a ponúknuť vám dynamiku, ktorú očakávate od vozidiel BMW.

KOMPAKTNÉ ZVONKU, PRIESTRANNÉ VNÚTRI.

Dizajn BMW radu 2 Active Tourer.

Ak chcete zvládať každodenné činnosti s potešením, musíte byť vždy v dobrej forme. Tak ako BMW radu 2 Active Tourer. Táto nová koncepcia vozidla ponúka dokonalú kombináciu všestrannosti, funkčnosti a radosti z jazdy takej typickej pre BMW: dlhý rázvor, krátke previsy a vysoká línia strechy zabezpečujú nielen kompaktné a športové tvary, ale umožňujú vytvoriť aj veľmi priestranný interiér.

Komfort a všestrannosť

Či už potrebujete z bodu A do bodu B presunúť celú rodinu alebo len množstvo batožiny, v BMW radu 2 Active Tourer sa nájde dostatok miesta na všetko. Posuvné sedadlá, batožinový priestor so skladacou podlahou a množstvo odkladacích priestorov vám umožnia dostupný priestor upraviť tak, aby vyhovoval vašim potrebám. Rozmerné dvere umožňujú jednoduché nastupovanie a vystupovanie posádky a dvere batožinového priestoru s bezkontaktným otváraním a zatváraním (dostupné ako doplnková výbava) zasa pohodlné nakladanie a vykladanie nákladu.

Modely a výbavy.

Prispôsobte si svoje BMW radu 2 Active Tourer pomocou dostupných balíkov vybavenia BMW tak, aby spĺňalo vaše potreby a požiadavky. BMW radu 2 Active Tourer je dostupné aj vo vyšších výbavách BMW Luxury a Sport. Okrem toho je k dispozícii aj balík M Šport a ďalšie balíky výbavy a originálneho príslušenstva BMW.

Panoramatické strešné okno.

Panoramatické strešné okno otvára nové vzrušujúce perspektívy. Interiér zaleje svetlom, čím zvýrazní jeho veľkorysú priestrannosť. Ak je slnko príliš ostré, rýchlo a jednoducho sa dá zatieniť roletkou. Panoramatické strešné okno s funkciou naklonenia aj otvárania ponúka viacero možností vetrania. Ak je vo vetracej pozícii, roletka sa automaticky odsunie dozadu a umožní prúdenie vzduchu. Integrovaný veterný deflektor sa pri otvorení strechy automaticky vysunie a minimalizuje nepríjemné hlučné turbulencie počas jazdy.