CHOĎTE SVOJOU VLASTNOU CESTOU. A SVET VÁS BUDE NASLEDOVAŤ.

Služby a aplikácie BMW ConnectedDrive pre BMW radu 2 Active Tourer.

Komunikácia, informácie a zábava – zažite mobilitu úplne novým spôsobom so službami a aplikáciami od BMW ConnectedDrive.

CONNECTED DRIVE SERVICES.

Výbava ConnectedDrive Services predstavuje základ pre celú širokú paletu inteligentných systémov a funkcií z oblasti informácií, zábavy a služieb BMW ConnectedDrive, vo vozidle, priamo na cestách.


Patria sem aktuálne, miestne relevantné informácie o počasí, správy, online vyhľadávanie cez Google™ a kancelárske funkcie. Okrem toho je tiež možné zostaviť si v menu systému ConnectedDrive individualizované služby, napríklad webkamery, parkovacie informácie či cestovného a hotelového sprievodcu, prístupné priamo z vozidla, bez nutnosti použiť smartfón. Tento prvok výbavy zároveň zaistí bezpečný a neobmedzený prístup k vybraným smartfónovým aplikáciám. Doplnková výbava ConnectedDrive Services umožňuje prístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, v ktorom je možné kedykoľvek si objednať služby a aplikácie podľa individuálnych požiadaviek. Výbava ConnectedDrive Services ponúka podstatne viac podobných možností, ktoré vám spríjemnia jazdu a cestovanie vo vašom BMW. *
 

*Presné informácie o dostupnosti a rozsahu služieb a funkcií na Slovensku vám poskytne váš autorizovaný predajca BMW.

  • Príprava pre Apple CarPlay®.

    Príprava pre Apple CarPlay® podporuje komfortné bezdrôtové využitie vybraných funkcií zariadenia iPhone® vo vozidle. To umožňuje, v závislosti od konkrétnej výbavy vo vozidle, zobraziť a ovládať bežným spôsobom, napríklad pomocou dotykového užívateľského rozhrania systému iDrive, alebo hlasového ovládania (svetovými jazykmi), obsah smartfónu vrátane hudby, textových správ, správ iMessages, telefonovania, Siri® aj vybraných externých aplikácií.*

    * Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.  

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu a pomáha vodičovi dosiahnuť cieľ cesty načas a bez stresu. Všetky relevantné služby je zároveň možné ovládať kedykoľvek na diaľku cez iPhone alebo hodinky Apple Watch.
 

Ciele cesty, nájdené na internete alebo cez aplikácie ako Yelp, Apple Maps alebo Google Maps, je možné jednoducho a komfortne preniesť do BMW Connected s možnosťou priameho transferu do navigačného systému vozidla, jediným kliknutím. Stretnutia, vrátane adries a plánovaných časov príchodu, uložené v kalendári na iPhone, sa automaticky importujú do agendy mobility BMW Connected. V závislosti od aktuálnych miestnych podmienok a premávky BMW Connected vypočíta čas dojazdu, upozorní vodiča v dostatočnom predstihu a aj po zaparkovaní vozidla ho privedie peši až do finálneho cieľa. Ak nie je možné zabrániť meškaniu z dôvodu nepredvídateľných prekážok v premávke, alebo ak v blízkosti cieľa nie je voľné žiadne parkovacie miesto, používateľ môže odoslať cez BMW Connected textovú správu, ktorá informuje čakajúceho partnera na stretnutí o odhadovanom čase príjazdu, bez nutnosti fyzicky použiť telefón. Navyše, BMW Connected si postupne zapamätá časté ciele ciest a automaticky ich pridá do agendy mobility. Aplikáciu BMW Connected je možné stiahnuť z obchodu Apple App Store. *


* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BMW EMERGENCY CALL.

BMW EMERGENCY CALL.

BMW Emergency Call (núdzové volanie) je systém, ktorý v prípade nehody automaticky nadviaže tiesňový telefonický hovor so strediskom integrovanej záchrannej služby 112. Núdzové volanie dokážete aktivovať aj manuálne, napríklad v prípade ak ste sa stali svedkom nehody a chcete privolať pomoc iným účastníkom premávky. Na území niektorých európskych krajín sa spolu s núdzovým volaním automaticky odošlú aj informácie o pozícii vášho vozidla, závažnosti kolízie a možných zraneniach posádky. Pre viac informácií kontaktujte vášho BMW predajcu.

Ako funguje BMW Emergency Call.

BMW TELESERVICES.

Teleservices inteligentne spájajú vodiča, vozidlo a BMW. Podľa potreby dokážu samostatne poslať do BMW informácie o vašom vozidle a ohlásia sa, keď sa blíži čas na servisnej prehliadky. Preferovaný servisný partner BMW vďaka prístupu k údajom optimálne načasuje a pripraví najbližšiu návštevu servisu. Napríklad mu to umožní objednať potrebné náhradné diely v dostatočnom predstihu. Servisný partner BMW vás následne bude kontaktovať, keď príde čas servisnej prehliadky. Teleservices dokonca umožňujú vyriešiť niektoré problémy na diaľku, takže nie je nutné vozidlo priviezť do dielne.

MUSIC ENTERTAINMENT.

Na cestách so svojím BMW toho môžete zažiť naozaj veľa. A pretože správny hudobný podklad premení každú cestu na dobrodružstvo, k dispozícii máte aplikácie, ktoré v každej situácii prehrajú tú správnu skladbu. Vďaka tomu si teraz, či už idete do práce, na nákupy, alebo na výlet či dovolenku, môžete vytvoriť svoju vlastnú rozhlasovú stanicu a vybrať si z množstva audio kníh alebo si pustiť svoju obľúbenú hudbu priamo do svojho BMW, vďaka doplnkovej výbave ConnectedDrive Services.

BMW CAR HOTSPOT LTE.

BMW CAR HOTSPOT LTE.

Vysokorýchlostné pripojenie na internet.

BMW Car Hotspot LTE ponúka bezkonkurenčné vysokorýchlostné pripojenie na internet až pre ôsmich používateľov. Jedinou doplnkovou požiadavkou pre fungovanie služby je SIM karta podporujúca štandard LTE. Mobilný hotspot sa jednoducho nainštaluje a vďaka integrovanej batérii sa dá použiť aj mimo vozidla.