BMW 225XE ACTIVE TOURER.

Na vozidlo sa vzťahuje možnosť čerpania štátnej dotácie 5.000€.

BMW 225xe Active Tourer. Na vozidlo sa vzťahuje možnosť čerpania štátnej dotácie 5.000€.

Výkon v kW (k) (225xe)

165 (224)

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek. (225xe)

6,7

Kombinovaná spotreba paliva v l/100 km (225xe)

2,3–2,7(3)

Kombinované emisie CO2 v g/km (225xe)

52–61(3)

Základný model od

37 750 EUR

Presne ako život v meste: BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer je plné energie. Vaše každodenné tempo rozbehne z nuly na stovku iba za 6,7 sekundy. A radosť z jazdy vám poskytne aj na dlhých trasách. Presne tak, ako to očakávate od BMW.

BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,3–2,7
Spotreba elektrickej energie (kombinovaná): 13,4–14,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 52–61

 

ELEKTRIZUJE CESTU.

ELEKTRIZUJE CESTU.

Nabité energiou: BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer kombinuje osvedčenú flexibilitu s vynikajúcou spotrebou paliva a pre BMW typickou jazdnou dynamikou. Vďaka technológii BMW eDrive od BMW EfficientDynamics je možný čisto elektrický dojazd do 41 km – s nulovými miestnymi emisiami a prakticky nehlučne. Dokonalé pre jazdy po veľkomeste.

Zistiť viac

DVÍHA LATKU AŽ DO NEBA.

DVÍHA LATKU AŽ DO NEBA.

Nová úroveň efektivity: Typickou črtou plug-in hybridnej koncepcie pohonu je extrémna hospodárnosť. Vďačí za to kombinácii spaľovacieho agregátu na prednej náprave a elektromotora na zadnej náprave. V závislosti od situácie a stavu nabitie vysokonapäťovej batérie dokážu obe jednotky poháňať vozidlo samostatne, alebo spoločne. Benzínový motor prenáša svoju silu výlučne na predné kolesá, elektromotor pre zmenu poháňa iba zadnú nápravu. Ak je to potrebné, BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer dokáže takýmto spôsobom vytvoriť pohon všetkých kolies xDrive.

Zistiť viac

DÁVA NOVÚ TVÁR MESTU. UDRŽATEĽNÚ.

Jeho pôvod je okamžite zjavný. A aj typ pohonu BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer rozoznáte na prvý pohľad. Charakteristické modré lišty v obličkách a modré kryty nábojov kolies prezrádzajú inovatívny a výkonný plug-in hybridný systém BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer. Vďaka väčším priebežným vzduchovým vstupom zároveň vyzerá vozidlo športovejšie a dynamickejšie. Je to typické BMW, zároveň však odlišný unikát.

CENTRUM MESTA.

Plné energie aj v interiéri. BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer obklopí vodiča jedinečnou atmosférou. A vďaka mierne zvýšenej pozícii sedenia poskytne jemu aj všetkým pasažierom skvelý výhľad. Nasadnite a objavujte nové horizonty.

„Spolu s vynikajúcou efektivitou a dokonalou každodennou využiteľnosťou dosahuje BMW eDrive aj najvyššie štandardy jazdnej dynamiky a kvality, typickej pre BMW.“
Stefan Juraschek, riaditeľ BMW Group pre elektrické pohony.

JEHO ENERGIA PREKRAČUJE HRANICE MESTA.

JEHO ENERGIA PREKRAČUJE HRANICE MESTA.

Všetko pod prúdom: Inteligentný manažment energie je jedným z nosných pilierov koncepcie BMW Plug-in Hybrid. Tento systém koordinuje interakciu všetkých pohonných komponentov BMW s elektrickým motorom, s cieľom skombinovať najvyššiu možnú efektivitu s vynikajúcou jazdnou dynamikou a dojazdom.

Tlačidlo eDrive umožňuje zvoliť niektorý z troch elektrických jazdných režimov: AUTO eDRIVE, čisto elektrický MAX eDRIVE a mód SAVE BATTERY, ktorý udržiava stav nabitia batérie na stálej úrovni.

Zistiť viac

DO ULÍC PO NOVOM.

DO ULÍC PO NOVOM.

Napätie stúpa: BMW eDrive zahŕňa množstvo inovatívnych produktov a služieb pre komfortnú a modernú elektrickú mobilitu na každý deň: od nabíjania doma a bezproblémového využívania verejných nabíjacích staníc až po sieťovo prepojenú navigáciu.

Zistiť viac

ELEKTRO KLUB.

BMW Plug-in Hybrid: Plug-in hybridy.

ELEKTRO KLUB.

BMW Plug-in Hybrid: Plug-in hybridy.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (1) platia do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť vo vašej pobočke BMW.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.