MESTSKÝ HRÁČ.

Nové BMW radu 2 Active Tourer.

MESTSKÝ HRÁČ.

Nové BMW radu 2 Active Tourer.

MESTSKÝ HRÁČ.Nové BMW radu 2 Active Tourer.

Výkon v kW (k) pri ot/min (220i)

141 (192)/5000–6000

Kombinovaná spotreba paliva v l/100 km (220i)

5,6–5,9(1)

Kombinované emisie CO2 v g/km (220i)

127–134(1)

Objem batožinového priestoru

468 až 1510 litrov

Základný model od

31 150 EUR

Udáva pulz mesta: s radosťou, štýlom a charakterom. BMW radu 2 Active Tourer je súčasťou významných metropol súčasnosti. Presne tak ako námestia a kaviarne, ako bulváre a križovatky. S odľahčeným potešením čelí mestským výzvam a rieši ich s dokonalou bravúrou. Či už musí zvládnuť dynamické kľučkovanie úzkymi uličkami, alebo stíhať náročné časové plány s maximálnou všestrannosťou a efektivitou, je to dokonalé vozidlo pre každého, kto žije aktívnym pohybom. 


BMW 220i Active Tourer(1):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,6–5,9
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 127–134

POTEŠENIE PRE DIVÁKOV.

Uchváti nielen na prvý pohľad: Nové BMW radu 2 Active Tourer pritiahne pozornosť z každej strany a každým detailom. Veľké obličky a plynulo priechodné predné vzduchové vstupy vpredu vyžarujú chuť na akciu, zatiaľ čo LED predné svetlomety podčiarkujú výrazný zjav. Dynamická bočná silueta s horizontálnou líniou lemu a nápadnými kontúrami prahov dodávajú novému BMW radu 2 športový a moderný charakter.

„Pre mňa je BMW radu 2 Active Tourer najfunkčnejším BMW a prináša novú interpretáciu radosti z jazdy.“
Dr. Norbert Reithofer, Predseda dozornej rady BMW AG

KAŽDÉ ZÁKUTIE STANOVUJE TRENDY.

Veľa miesta v meste? Nič jednoduchšie, ak máte k dispozícii nové BMW radu 2 Active Tourer. Ponúka nielen priestor, ale aj flexibilitu. S batožinovou kapacitou až do 1510 litrov je vždy pripravené na nové aktivity. Zároveň je extrémne komfortné: Cez veľké dvere sa pohodlne nastupuje a vystupuje, doplnkové bezdotykové otváranie a zatváranie veka kufra zjednodušuje nakladanie a vykladanie. Na vašom zozname nezostanú žiadne nesplnené želania.

NA VLNÁCH MESTA.

BMW ConnectedDrive spoľahlivo zvýši pohodový faktor vašej jazdy. Prepojené digitálne služby a aplikácie spolu s inteligentnými asistenčnými systémami vodiča zo súboru BMW Personal CoPilot vám ponúknu komplexnú podporu na krátkych aj dlhých tratiach. Postarajú sa o to, aby ste do cieľa dorazili včas, bezpečne a nestratili z očí žiaden nový cieľ.

Zistiť viac

Odpoveď na všetko.

Concierge Service na povel tlačidla spojí vodiča s telefonickým centrom BMW. Jeho operátor dokáže nájsť konkrétnu reštauráciu, najbližší bankomat alebo pohotovostnú lekáreň a odoslať ich adresy priamo do navigačného systému vozidla BMW. *

* Presné informácie o dostupnosti a funkčnom rozsahu na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.
Zistiť viac

Všetko pred očami.

Plnofarebný BMW Head-Up displej premieta všetky pre vodiča relevantné informácie na panel priamo v zornom poli vodiča, vďaka čomu zachová jeho koncentráciu na premávku. Okrem iného sa zobrazujú aktuálna rýchlosť jazdy, informácie od systému Speed Limit Info vrátane indikácie zákazu predbiehania, telefónny zoznam a položky zábavného systému.
Zistiť viac

Rýchlosť aj bezpečný odstup.

Výbava Driving Assistant Plus poskytuje výrazné zvýšenie bezpečnosti aj komfortu. Jej obsahom je Kolízne varovanie a Varovanie pred chodcami s funkciou mierneho brzdenia v meste, Varovný systém opustenia jazdného pruhu, Asistent diaľkových svetiel, Speed Limit Info, kamerový systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop&Go, ako aj Asistent pre jazdu počas zhustenej premávky.
Zistiť viac

Do každého cieľa.

Všade dorazíte včas a bez stresu, vďaka navigácii Door-to-door, ktorá je súčasťou aplikácie BMW Connected. Pri dojazde môžete použiť svoj smartfón alebo pripojené hodinky smart watch, ktoré vás navigačne dovedú od zaparkovaného vozidla do cieľa peši. *

* Presné informácie o dostupnosti a funkčnom rozsahu na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.
Zistiť viac

Vždy v správnom čase

BMW Connected vás bude informovať o vypočítanom čase odjazdu pomocou vášho smartfónu alebo hodiniek smart watch tak, aby ste dorazili do cieľa cesty včas. Systém zahrnie do kalkulácie aktuálne informácie zo situácie v premávke. *

* Presné informácie o dostupnosti a funkčnom rozsahu na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.
Zistiť viac

Všetko a ešte viac.

Zostaňte stále v pohybe vďaka špičkovej konektivite s BMW ConnectedDrive, ktorá vás udrží v kontakte so všetkým, čo je pre vás dôležité – pre ešte komfortnejšie cestovanie. Presvedčite sa sami.
Zistiť viac

RÝCHLO CEZ DOPRAVNÚ ŠPIČKU.

RÝCHLO CEZ DOPRAVNÚ ŠPIČKU.

BMW radu 2 Active Tourer zmení mesto na zónu dobrodružstva. Výkonné a efektívne motory sú pripravené na každý šprint. Adaptívny podvozok a množstvo aerodynamických prvkov k tomu pridajú vždy optimálny kontakt s povrchom cesty. Ovládač jazdného zážitku vám umožní voliť rozličné jazdné režimy pomocou tlačidla – od komfortných až po extrémne športové. Mestskú džungľu budete zdolávať rýchlo a čisto.

Zistiť viac

BEŽEC.

Dynamika. Sila. Kontrola. Od výnimočne úsporného naftového 3-valca až po spontánne otáčky a vysoký krútiaci moment benzínového 4-valca: BMW radu 2 Active Tourer v každom prípade presvedčí svojím atletickým charakterom. A ohromí pri tom aj extrémnou plynulosťou 7-stupňovej dvojspojkovej prevodovky a inteligenciou pohonu všetkých kolies xDrive. Pre optimálnu trakciu a ešte intenzívnejšiu radosť z jazdy.

ELEKTRIZUJÚCE.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

ELEKTRIZUJÚCE.

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

VÝBAVA PRE KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ.

Rozmanité spektrum prvkov výbavy vám umožňuje individualizovať si BMW radu 2 Active Tourer presne podľa vašich osobných preferencií. Či už potrebujete ďalšie interiérové príslušenstvo pre ešte praktickejšiu prepravu batožiny, alebo štýlové doplnky, zdokonaleniu vozidla ďalšou výbavou nič nestojí v ceste.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (1) platia do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť vo vašej pobočke BMW. 

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.