MESTSKÝ HRÁČ.

Nové BMW radu 2 Active Tourer.

MESTSKÝ HRÁČ.Nové BMW radu 2 Active Tourer.

Výkon v kW (k) pri ot/min (220i)

141 (192)/5000–6000

Kombinovaná spotreba paliva v l/100 km (220i)

7,3–7,6

Kombinované emisie CO2 v g/km (220i)

165–174

Objem batožinového priestoru

468 až 1510 litrov

Základný model od

31 150 EUR

Udáva pulz mesta: s radosťou, štýlom a charakterom. BMW radu 2 Active Tourer je súčasťou významných metropol súčasnosti. Presne tak ako námestia a kaviarne, ako bulváre a križovatky. S odľahčeným potešením čelí mestským výzvam a rieši ich s dokonalou bravúrou. Či už musí zvládnuť dynamické kľučkovanie úzkymi uličkami, alebo stíhať náročné časové plány s maximálnou všestrannosťou a efektivitou, je to dokonalé vozidlo pre každého, kto žije aktívnym pohybom. 


BMW 220i Active Tourer:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–7,6
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 165–174

POTEŠENIE PRE DIVÁKOV.

Uchváti nielen na prvý pohľad: Nové BMW radu 2 Active Tourer pritiahne pozornosť z každej strany a každým detailom. Veľké obličky a plynulo priechodné predné vzduchové vstupy vpredu vyžarujú chuť na akciu, zatiaľ čo LED predné svetlomety podčiarkujú výrazný zjav. Dynamická bočná silueta s horizontálnou líniou lemu a nápadnými kontúrami prahov dodávajú novému BMW radu 2 športový a moderný charakter.

„Pre mňa je BMW radu 2 Active Tourer najfunkčnejším BMW a prináša novú interpretáciu radosti z jazdy.“
Dr. Norbert Reithofer, Predseda dozornej rady BMW AG

KAŽDÉ ZÁKUTIE STANOVUJE TRENDY.

Veľa miesta v meste? Nič jednoduchšie, ak máte k dispozícii nové BMW radu 2 Active Tourer. Ponúka nielen priestor, ale aj flexibilitu. S batožinovou kapacitou až do 1510 litrov je vždy pripravené na nové aktivity. Zároveň je extrémne komfortné: Cez veľké dvere sa pohodlne nastupuje a vystupuje, doplnkové bezdotykové otváranie a zatváranie veka kufra zjednodušuje nakladanie a vykladanie. Na vašom zozname nezostanú žiadne nesplnené želania.

NA VLNÁCH MESTA.

BMW ConnectedDrive spoľahlivo zvýši pohodový faktor vašej jazdy. Prepojené digitálne služby a aplikácie spolu s inteligentnými asistenčnými systémami vodiča zo súboru BMW Personal CoPilot vám ponúknu komplexnú podporu na krátkych aj dlhých tratiach. Postarajú sa o to, aby ste do cieľa dorazili včas, bezpečne a nestratili z očí žiaden nový cieľ.

Zistiť viac

Odpoveď na všetko.

Bude zajtra v Ríme slnečno? Kedy mám odlet a kde je najlepšia reštaurácia v meste? Concierge Service vám pomôže pri cestovaní a podporí každú vašu požiadavku, na povel tlačidla, individuálne, osobne a rýchlo. Kdekoľvek ste, čokoľvek potrebujete. Obdobie platnosti sú tri roky.

Zistiť viac

Všetko pred očami.

Plnofarebný BMW Head-Up displej premieta všetky pre vodiča relevantné informácie na panel priamo v zornom poli vodiča, vďaka čomu zachová jeho koncentráciu na premávku. Okrem iného sa zobrazujú aktuálna rýchlosť jazdy, informácie od systému Speed Limit Info vrátane indikácie zákazu predbiehania, telefónny zoznam a položky zábavného systému.
Zistiť viac

Rýchlosť aj bezpečný odstup.

Výbava Driving Assistant Plus poskytuje výrazné zvýšenie bezpečnosti aj komfortu. Jej obsahom je Kolízne varovanie a Varovanie pred chodcami s funkciou mierneho brzdenia v meste, Varovný systém opustenia jazdného pruhu, Asistent diaľkových svetiel, Speed Limit Info, kamerový systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop&Go, ako aj Asistent pre jazdu počas zhustenej premávky.
Zistiť viac

Do každého cieľa.

Dosiahnite cieľ cesty včas a bez stresu. Funkcia Navigate Door to Door vás usmerní na záverečnom úseku cesty k cieľu od zaparkovaného vozidla a následne aj späť k nemu. Získajte navigáciu pre peší presun s rýchlou odozvou na svoj smartfón s podporou informácií z obrazovky Connected Onboard a push-notifikácie od aplikácie BMW Connected.

Zistiť viac

Vždy v správnom čase

Dorazte na každé vaše ďalšie stretnutie včas. Upozornenie na čas odjazdu v rámci aplikácie BMW Connected vám v predstihu pripomenie vhodný čas odchodu, cez váš smartfón alebo hodinky smartwatch. Optimálny čas odjazdu pomôže vypočítať Real Time Traffic Information, čo je základom dosiahnutia cieľa vašej cesty včas.

Zistiť viac

Všetko a ešte viac.

Zostaňte stále v pohybe vďaka špičkovej konektivite s BMW ConnectedDrive, ktorá vás udrží v kontakte so všetkým, čo je pre vás dôležité – pre ešte komfortnejšie cestovanie. Presvedčite sa sami.
Zistiť viac

RÝCHLO CEZ DOPRAVNÚ ŠPIČKU.

RÝCHLO CEZ DOPRAVNÚ ŠPIČKU.

BMW radu 2 Active Tourer zmení mesto na zónu dobrodružstva. Výkonné a efektívne motory sú pripravené na každý šprint. Adaptívny podvozok a množstvo aerodynamických prvkov k tomu pridajú vždy optimálny kontakt s povrchom cesty. Ovládač jazdného zážitku vám umožní voliť rozličné jazdné režimy pomocou tlačidla – od komfortných až po extrémne športové. Mestskú džungľu budete zdolávať rýchlo a čisto.

Zistiť viac

BEŽEC.

Dynamika. Sila. Kontrola. Od výnimočne úsporného naftového 3-valca až po spontánne otáčky a vysoký krútiaci moment benzínového 4-valca: BMW radu 2 Active Tourer v každom prípade presvedčí svojím atletickým charakterom. A ohromí pri tom aj extrémnou plynulosťou 7-stupňovej dvojspojkovej prevodovky a inteligenciou pohonu všetkých kolies xDrive. Pre optimálnu trakciu a ešte intenzívnejšiu radosť z jazdy.

ELEKTRIZUJÚCE.

BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer.

ELEKTRIZUJÚCE.

BMW 225xe Plug-in Hybrid Active Tourer.

VÝBAVA PRE KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ.

Rozmanité spektrum prvkov výbavy vám umožňuje individualizovať si BMW radu 2 Active Tourer presne podľa vašich osobných preferencií. Či už potrebujete ďalšie interiérové príslušenstvo pre ešte praktickejšiu prepravu batožiny, alebo štýlové doplnky, zdokonaleniu vozidla ďalšou výbavou nič nestojí v ceste.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (1) platia do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť vo vašej pobočke BMW. 

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.