NOVÁ DEFINÍCIA SLOBODY.

Nové BMW radu 2 Cabrio.

NOVÁ DEFINÍCIA SLOBODY.

Nové BMW radu 2 Cabrio.

NOVÁ DEFINÍCIA SLOBODY.Nové BMW radu 2 Cabrio.

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (BMW 230i Cabrio1)

5,9

Max. rýchlosť v km/h (BMW 230i Cabrio1)

250

Spotreba paliva v l/100 km, kombinovaná (BMW 230i Cabrio1)

6,0–6,2

Emisie CO2 v g/km, kombinované (BMW 230i Cabrio1)

138–143

Vzhľad: úchvatne atraktívny. Charakter: bezhranične slobodný. Nové BMW radu 2 Cabrio je demonštráciou športovej slobody a elegancie. Kombináciou dynamického dizajnu, výkonných motorov a exkluzívnej výbavy v prepracovanom interiéri otvára nové horizonty neobmedzenej radosti z jazdy. Najšportovejší kabriolet svojej triedy nezanechá žiadne pochybnosti v očakávaniach najpríťažlivejšej podoby nezávislosti.

NEKOMPROMISNÝ ESTÉT.

Dizajn BMW radu 2 Cabrio.

NEKOMPROMISNÝ ESTÉT.

Dizajn BMW radu 2 Cabrio.

Prvý dojem? Neodolateľná symbióza sily a atraktivity. Športovo kompaktné proporcie, vylepšené predné partie s novým tvarom obličiek a elegantná strecha dávajú novému BMW radu 2 Cabrio expresívnu silu a dokonalý tvar. Zadné partie so zvýraznenou šírkou sú vybavené inšpiratívnymi LED svetlami s novým dizajnom, ktoré svojou podobou tiež naznačujú veľkú silu, prenášanú na cestu.

Read more
„Športový charakter BMW radu 2 Cabrio má teraz ešte výraznejšiu a markantnejšiu vizuálnu podobu.“
Oliver Heilmer, riaditeľ dizajnu interiéru automobilov BMW

BEZHRANIČNÁ ŠPORTOVOSŤ.

Jazdná dynamika a efektivita BMW radu 2 Cabrio.

BEZHRANIČNÁ ŠPORTOVOSŤ.

Jazdná dynamika a efektivita BMW radu 2 Cabrio.

Dynamika vo svojej najlepšej forme: Fascinácia z jazdy na otvorenom povetrí dosahuje pri novom BMW radu 2 Cabrio ešte vyššiu dimenziu. Výkonné pohonné technológie, dokonalé rozloženie hmotnosti na nápravy a pozoruhodná efektivita vytvárajú nekompromisný zážitok zo športovej jazdy s otvorenou strechou.

Read more

V SPOJENÍ SO SVETOM.

Konektivita a asistencia vodiča v BMW radu 2 Cabrio.

V SPOJENÍ SO SVETOM.

Konektivita a asistencia vodiča v BMW radu 2 Cabrio.

V novom BMW radu 2 Cabrio si vychutnáte slobodu kontaktu s priateľmi a so svetom vtedy, keď to chcete vy a tam, kde na to máte chuť vy. Slobodu dosahovania cieľov ciest si užijete bezpečne a bez stresu. BMW ConnectedDrive vám ponúka prístup k digitálnym službám, chytrým aplikáciám a asistenčným systémom – pre podstatne viac komfortu, zábavy a bezpečnosti.

Read more

RADIKÁLNE OTVORENÉ.

BMW M240i Cabrio.

RADIKÁLNE OTVORENÉ.

BMW M240i Cabrio.

Nič vás nedelí od neba. A všetko vám zaručí husiu kožu. BMW M240i Cabrio s radovým benzínovým 6-valcom M Performance TwinPower Turbo, Adaptívnym M podvozkom, doplnkovou 8-stupňovou prevodovkou Steptronic, Variabilným športovým riadením a M Šport brzdami definuje nové limity na otvorenom povetrí a postará sa o nezabudnuteľne intenzívne jazdné zážitky.


BMW M240i Cabrio(1):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,3
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 189

 

Read more

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.