PRE EXTRAVAGANTNÝCH INDIVIDUALISTOV.

Dizajn BMW radu 2 Cabrio.

PRE EXTRAVAGANTNÝCH INDIVIDUALISTOV.

Dizajn BMW radu 2 Cabrio.

PRE EXTRAVAGANTNÝCH INDIVIDUALISTOV.Dizajn BMW radu 2 Cabrio.

Prvý dojem: sloboda a pohyb. Unikátny dizajnový jazyk BMW radu 2 Cabrio vyžaruje ľahkosť a eleganciu, silu a inšpiráciu. Pri otvorenej streche pôsobia vynovené predné partie a atletické boky ešte estetickejšie a výraznejšie. So zatvorenou strechou nie je zážitok z jazdy o nič menej fascinatívny – elegantný interiér očarí svojím dynamickým dizajnom, vysoko kvalitnou výbavou a podstatne vylepšeným odhlučnením.

BMW 230i Cabrio:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,0–6,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 138–143

Read more

NAJDYNAMICKEJŠIA FORMA NEZÁVISLOSTI.

Atletické línie.

Dizajnový jazyk BMW radu 2 Cabrio s predĺženou klinovitou siluetou je nielen estetický a elegantný, ale aj dynamický a silný, v rovnakej miere. Koncentrovaný dizajn exteriéru inšpiruje markantnou bočnou líniou, ako aj množstvom neprehliadnuteľných prvkov, ktoré okamžite zaútočia na vkus a na srdce.
Read more

Športová predná časť.

Nápadné predné partie BMW radu 2 Cabrio s obličkami naklonenými dopredu a aerodynamicky optimalizovanými veľkými vzduchovými vstupmi stelesňujú ideálnu aerodynamiku. Tento efekt ešte výraznejšie zvyšujú nízke LED predné svetlomety, vytvárajúce typickú „BMW tvár so štyrmi očami“, ktorá je jasným stanoviskom športového charakteru.
Read more

Expresívne kolesá.

Pri pohľade zboku vás na BMW radu 2 Cabrio upúta nielen jeho klinovitá silueta, ale aj dynamické disky kolies z ľahkej zliatiny. Dokonca už štandardné 16-palcové kolesá pôsobia športovo aj esteticky. Ešte dynamickejší efekt vytvárajú tu zobrazené 17-palcové disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 724. A všetky kolesá samozrejme zdieľajú jedno a to isté: Prispievajú k dokonalým jazdným vlastnostiam.
Read more

Markantné pozadie.

BMW radu 2 Cabrio očarí aj tých, čo idú za ním: Atletické zadné partie charakterizuje dokonalá súhra čistých kontúr a dynamických svetiel v tvare písmena L, ako aj pochrómované koncovky výfuku. Ďalším atraktívnym detailom je voľný výhľad zozadu až na čelné sklo, pri otvorenej streche.
Read more

OTVORENÁ MYSEĽ.

Elektrická textilná strecha BMW radu 2 Cabrio s prémiovou akustikou.

OTVORENÁ MYSEĽ.

Elektrická textilná strecha BMW radu 2 Cabrio s prémiovou akustikou.

Keď sa strecha BMW radu 2 Cabrio otvorí, estetika a elegancia sa skombinujú s ozajstnými emóciami. Strecha sa ovláda plne automaticky aj počas jazdy rýchlosťou do 50 km/h. Keď je otvorená, vystaví vás kontaktu s otvoreným povetrím a keď sa zatvorí, dokonalo vás ochráni pred živlami a svojou vylepšenou akustikou prispeje k exkluzívnemu jazdnému zážitku. Elegantné farby, kontrastujúce s karosériou, jej dodajú neodolateľnú príťažlivosť.

Read more

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

BMW radu 2 Cabrio vám ponúka fascinujúce príležitosti na vychutnanie si života aj na cestách – a platí to aj pri ponuke originálneho príslušenstva. Od vysoko kvalitných BMW detských sedačiek, cez zadný nosič bicyklov až po kotviaci systém na telefóny s integrovanou funkciou rýchleho nabíjania – vy sami si zvolíte výbavu, ktorá pasuje k vášmu životnému štýlu.

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA.

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW 220i Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,8–6,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 133–141

  BMW 225d Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,6–4,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 121–128

  BMW 230i Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,0–6,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 138–148

  BMW M240i Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,3
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 189


  Hodnoty spotreby sú stanovené podľa jazdného cyklu ECE a závisia od rozmeru diskov kolies a pneumatík. Zobrazené modely obsahujú doplnkovú výbavu.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.