VÝNIMOČNE NEKONVENČNÉ.

Nové BMW radu 2 Coupé.

VÝNIMOČNE NEKONVENČNÉ.

Nové BMW radu 2 Coupé.

VÝNIMOČNE NEKONVENČNÉ.Nové BMW radu 2 Coupé.

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (BMW M240i Coupé1)

4,8 [4,6]

Max. rýchlosť v km/h (BMW M240i Coupé1)

250

Spotreba paliva v l/100 km, kombinovaná
(BMW M240i Coupé1)

7,8 [7,1]

Emisie CO2 v g/km, kombinované (BMW M240i Coupé1)

163–179

Nové BMW radu 2 Coupé je stelesnením automobilovej individuality a tvorí svoju vlastnú triedu. Z revolučne športového dizajnu vyžaruje pohyb aj keď vozidlo nehybne stojí. Jeho radikálna dynamika s nekompromisne živým zadným pohonom a vysokým komfortom v exkluzívnom interiéri sú ďalšími zložkami výnimočného jazdného zážitku. Hneď po nasadnutí za volant je vám okamžite jasné, že existuje iba jedna cesta – rovno dopredu.

PREDMET OBDIVU ZO VŠETKÝCH STRÁN.

Dizajn BMW radu 2 Coupé.

PREDMET OBDIVU ZO VŠETKÝCH STRÁN.

Dizajn BMW radu 2 Coupé.

Výnimočný dizajnový jazyk nového BMW radu 2 Coupé stanovuje nové štandardy – od unikátne kompaktných proporcií, cez vyšperkovanú prednú časť s novým dizajnom obličiek, až po atletické zadné partie so zvýraznenou šírkou. Markantná splývajúca línia strechy podčiarkuje dynamickú siluetu a jasne odhaľuje športové ambície, hneď na prvý pohľad.

Read more
„Interiér BMW radu 2 Coupé získal podstatne viac čistoty. Jeho prostredie vytvára dojem harmónie medzi pokojom a silou.“
OLIVER HEILMER, RIADITEĽ DIZAJNU INTERIÉRU AUTOMOBILOV BMW

NENÚTENE HÁDŽE KONVENCIE ZA CHRBÁT.

Jazdná dynamika a efektivita BMW radu 2 Coupé.

NENÚTENE HÁDŽE KONVENCIE ZA CHRBÁT.

Jazdná dynamika a efektivita BMW radu 2 Coupé.

Jasná koncentrácia na prvú pozíciu: Nové BMW radu 2 Coupé svojimi výkonnými pohonnými jednotkami a precízne ladeným podvozkom vždy so zárukou uchváti. Zažite čistú jazdnú dynamiku – nezaťaženú konvenciami.

Read more

NEPOZNÁ HRANICE. NECHCE SA ZASTAVIŤ.

NEPOZNÁ HRANICE. NECHCE SA ZASTAVIŤ.

EXTRÉMNE DOBRÉ PREPOJENIE.

Konektivita a asistenčné systémy vodiča v BMW radu 2 Coupé.

EXTRÉMNE DOBRÉ PREPOJENIE.

Konektivita a asistenčné systémy vodiča v BMW radu 2 Coupé.

Nové BMW radu 2 Coupé inšpiruje prvotriednym prepojením a inteligentnou mobilitou. Inovatívne technológie BMW ConnectedDrive vás priamo prepoja s relevantnými službami, užitočnými aplikáciami a dokonalou zábavou, aj keď ste na cestách.

Read more

BEZ KOMPROMISOV AŽ PO LIMIT.

BMW M240i Coupé.

BEZ KOMPROMISOV AŽ PO LIMIT.

BMW M240i Coupé.

Neobmedzený pretekársky pocit. Vzrušujúca dynamika. Bezhraničná agilita. BMW M240i Coupé do bodky napĺňa svoje ašpirácie na vysoký výkon v každom ohľade. Dokonalá súhra množstva vysokovýkonných komponentov, ako je napríklad znížený M Šport podvozok, M Šport brzdy a športová prevodovka, je základom špičkovo dynamických jazdných pôžitkov. Obzvlášť v zákrutách. A nie je to prekvapením, pretože BMW M240i Coupé nekompromisne poháňa mohutný výkon 340 koní (250 kW).

Read more

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.