PRESVEDČÍ SVOJÍM ODHODLANÍM.

BMW M240i M Performance edícia.

PRESVEDČÍ SVOJÍM ODHODLANÍM.

BMW M240i M Performance edícia.

PRESVEDČÍ SVOJÍM ODHODLANÍM.BMW M240i M Performance edícia.

 

Stačí jediný pohľad, aby naskočila husia koža. BMW M240i Coupé M Performance edícia je model, ktorý fascinuje unikátnou zmesou dizajnu a dynamických vysokovýkonných komponentov, typických pre M GmbH a M Performance diely. Výsledkom je radikálna športová atmosféra, adrenalínom nabitá radosť z jazdy a špičková exkluzivita. Táto limitovaná séria s bielym lakom je k dispozícii u vášho predajcu BMW.


BMW M240i M Performance edícia:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,7–8,5
Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 179–195

 

PRIVEĽA SILY PRE SLABÉ POVAHY.

Radový benzínový 6-valec M Performance TwinPower Turbo.

Motor, ktorý je adekvátnym partnerom unikátneho charakteru tohto limitovaného modelu: Mimoriadne výkonný radový benzínový 6-valec M Performance TwinPower Turbo s objemom 3,0 litra kombinuje systémy Valvetronic a Double-VANOS s priamym vstrekovaním paliva a TwinScroll turbodúchadlom. Aerodynamika optimalizovaná do najmenšieho detailu a vysoko precízny handling edície BMW M240i M Performance sa plnohodnotne pridávajú k mimoriadnemu ťahu, ktorého je schopný tento pohonný agregát.

19-palcové disky Double-spoke style 405 M.

Sila nielen na pohľad. Exkluzívne 19-palcové M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 405 M na BMW M240i M Performance edícii podporujú extrémne športový jazdný štýl, svojou optimalizovanou adhéziou, stabilitou v zákrutách a minimalizovanými brzdnými dráhami. V kombinácii s priamym a presným športovým riadením a výkonnými M Šport brzdami s výraznými modrými strmeňmi sa postarajú o skutočne radikálne jazdné zážitky.

Karbónový zadný spojler.

Karbónový zadný spojler je optimálne naladený pre usmerňovanie obtekania karosérie vzduchom a redukovanie vztlaku na zadnej náprave vozidla. Výsledkom je ešte vyššia stabilita na ceste, presnejší handling a pozoruhodne dynamická agilita. Pre ešte viac adrenalínu v každej zákrute.

BIELA REVOLÚCIA.

Každý jeden uhol pohľadu na BMW M240i M Performance edíciu vás ohromí silou dizajnu. Vpredu upútajú pozornosť obličky vo vysokolesklom čiernom spracovaní a športový trojdielny nástavec s veľkými vzduchovými vstupmi. Pohľad zboku odhalí fascinujúce fólie na prahoch a aerodynamický tvar spätných zrkadiel s karbónovou povrchovou textúrou. Športový zadný nástavec vo farbe karosérie umocňuje široký postoj vozidla. V kombinácii s vložkou difúzora a karbónovými koncovkami výfuku s logom M neprehliadnuteľne zvýrazňuje zadné partie.

EXTRÉMNE ŠPORTOVÉ AJ VNÚTRI.

EXTRÉMNE ŠPORTOVÉ AJ VNÚTRI.

Charakteristickou črtou vysoko kvalitného interiéru BMW M240i M Performance edície je exkluzívne prostredie s dynamickými dizajnovými prvkami M Performance – od elegantných prahových líšt s embosovaným označením modelu, cez palubnú dosku a prístroje, orientované na vodiča, až po ergonomicky tvarované M Šport sedadlá. Tie poskytujú optimálnu bočnú oporu tela aj pri výrazne športovom štýle jazdy a v extrémnych situáciách. V skratke: Interiér má pre vás pripravenú dokonalú kvalitu, pre každú jazdu a cestu.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty spotreby sú stanovené podľa jazdného cyklu ECE a závisia od rozmeru diskov kolies a pneumatík. Zobrazené modely obsahujú doplnkovú výbavu.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.