HVIEZDNY REBEL.

Dizajn BMW radu 2 Coupé.

HVIEZDNY REBEL.

Dizajn BMW radu 2 Coupé.

HVIEZDNY REBEL.Dizajn BMW radu 2 Coupé.

Športovejšie, plynulejšie, markantnejšie: Výrazné línie a štruktúrované povrchy dizajnu BMW radu 2 Coupé sa každým svojím detailom koncentrujú na to, vďaka čomu sú štýloví lídri štýlovými lídrami. Charakter splýva s eleganciou, sloboda sa spája so silou. Exkluzívny interiér iba potvrdzuje tento progresívny trend. Nová koncepcia ovládania s plne intuitívnym usporiadaním funkcií zaručí maximálnu koncentráciu na jazdný zážitok v športovo ladenom prostredí.

BMW M240i Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 179

 

Read more

PERFEKTNÁ PREZENTÁCIA.

Športová silueta.

Pozoruhodný vzhľad, plný elegancie a dynamiky: Pre kupé typická mimoriadne jemne splývajúca línia strechy dáva BMW radu 2 Coupé to, čo sa v jeho svete mimoriadne cení: vyjadrenie čistej športovosti. Dynamické predné partie s obličkami, naklonenými dopredu, ešte viac zvýrazňujú športovú auru siluety vozidla.
Read more

Ostré čelo.

Sústredený pohľad vrcholového športovca. Veľké vzduchové vstupy zvýrazňujú dynamiku predných partií. LED predné svetlomety s modernizovaným tvarom po stranách výrazne formovaných obličiek pridávajú ešte viac športového korenia. Výrazne vyšší svietiaci výkon LED technológie je zároveň bezpečnostným bonusom a prináša energetickú úsporu.
Read more

Markantné pozadie.

Viditeľný súlad s povrchom cesty a nezameniteľná identifikácia pre všetkých, čo sú za vami: Svalnaté zadné partie BMW radu 2 Coupé očaria súhrou horizontálnych línií a štruktúrovaných povrchov a dodávajú vozidlu mimoriadne dynamický vzhľad.
Read more

Autoritatívny štýl.

Charakteristický dizajn zadných svetiel s LED svietiacimi pásmi v typickom tvare písmena L predstavuje nezameniteľný štýlový identifikátor vo dne aj v noci. A dokonalo harmonizuje s výrazným vzhľadom zadných partií, zameraným na umocnenie dojmu z ich šírky.
Read more

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

BMW radu 2 Coupé vám ponúka fascinujúce príležitosti na vychutnanie si života aj na cestách – a platí to aj pri ponuke originálneho príslušenstva. Od praktických nosičov na bicykle (aj elektrické) na ťažné zariadenie, cez univerzálny vešiak na odevy zo systému Travel & Comfort, až po dokonalo pasujúce koberčeky – vy sami si zvolíte výbavu, ktorá pasuje k vášmu životnému štýlu.

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA.

JAZDNÁ DYNAMIKA A EFEKTIVITA.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW 220i Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,5–5,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 127–136

  BMW 220d Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,1–4,4
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 107–115

  BMW 230i Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,7–5,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 131–134

  Hodnoty spotreby sú stanovené podľa jazdného cyklu ECE a závisia od rozmeru diskov kolies a pneumatík. Zobrazené modely obsahujú doplnkovú výbavu.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.