Ponuky a služby pre BMW radu 2 Gran Coupé v metalickej farbe Snapper Rocks Blue F44 bočný pohľad

THE 2

BMW RADU 2 GRAN COUPÉ: PONUKY A SLUŽBY

Vaše BMW radu 2 Gran Coupé je s nami v najlepších rukách. Naša rozsiahla ponuka originálneho BMW príslušenstva dodáva vášmu BMW osobný dotyk, zatiaľ čo diely BMW M Performance Parts poskytujú autentický pocit z motoristického športu na každej ceste. Atraktívna ponuka služieb spoločnosti BMW zaručuje komplexnú ochranu v prípade núdze, spolu s pokrytím servisu a údržby, ktorá vám umožní plne sa sústrediť na radosť z jazdy. BMW Financial Services ponúkajú flexibilné a atraktívne leasingové balíky a balíky financovania, ktoré kladú na prvé miesto vždy vaše požiadavky.

Zistiť viac
THE 2BMW RADU 2 GRAN COUPÉ: PONUKY A SLUŽBY

BMW FINANCIAL SERVICES.

Začnite jazdiť svoj sen ešte dnes.

Vaše nové BMW máte na dosah. Všetko, čo potrebujete, je perfektné a na mieru prispôsobené leasingové a úverové riešenie:
BMW radu 2 Gran Coupé BMW Leasing
BMW radu 2 Gran Coupé BMW financovanie
BMW radu 2 Gran Coupé BMW financovanie

BMW OPERATÍVNY LEASING.

Kompletne bez starostí.

 • Pravidelné fixné platby
 • Poistenie, dane a údržba v cene
 • Žiadne riziko zvyškovej hodnotyBMW ZÁKLADNÝ ÚVER.

Priame a transparentné.

 • Neobmedzený počet najazdených kilometrov
 • Úplné vlastníctvo po ukončení zmluvy
 • Fixné mesačné platby
 • Možnosť dlhodobého financovania

 

BMW CIEĽOVÝ ÚVER.

Jednoduché a pohodlné.

 • Neobmedzený počet najazdených kilometrov
 • Individuálne mesačné platby
 • Flexibilné zálohové platby
 • Možnosti refinancovania

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

Familiárne dobrý pocit.

Všetci vodiči BMW si užívajú radosť z jazdy ako štandard. Originálne BMW príslušenstvo existuje, aby splnilo vaše osobitné želania. Ponúkame široký výber individuálnych doplnkov, ktoré sa dokonale hodia k vášmu vozidlu z hľadiska kvality, dizajnu a výkonu a ponúkajú vám maximálnu pridanú hodnotu – nech už máte na mysli čokoľvek.

BMW radu 2 Gran Coupé v metalickej farbe Snapper Rocks Blue F44 trojštvrťový predný pohľad
19“ M disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 555 M Bicolour BMW radu 2 Gran Coupé v metalickej farbe Snapper Rocks Blue F44 exteriér

19“ M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 555 M Bicolour.

Kvalitné, hmotnostne optimalizované 19“ M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke style 555 M sú navrhnuté v matnej farbe Bicolour Jet Black, s lesklými lamelami so spätným zatočením lúčov a zvýrazňujú športovosť do najmenších detailov. Kompletné letné koleso TPMS, rozmer 8 J x 19 s rozmerom pneumatiky 235/35 R 19 91Y XL.
18“ M disky kolies z ľahkej zliatiny V-spoke style 554 M v matnej farbe Jet Black BMW radu 2 Gran Coupé v metalickej farbe Snapper Rocks Blue F44 exteriér

18’’ M Performance kované disky kolies V-spoke 554 M v matnej farbe Jet Black.

Športové 18“ M Performance kované kolesá V-spoke style 554 M sú zhotovené v matnej farbe Jet Black a zvýrazňujú nápadný vzhľad vozidla. Kompletné letné koleso TPMS, rozmer 8 J x 18 s rozmerom pneumatiky 225/40 R 18 92Y XL.
18“ disky kolies z ľahkej zliatiny Y-spoke style 711 M Ferric Grey BMW radu 2 Gran Coupé v metalickej farbe Snapper Rocks Blue F44 exteriér

18“ M disky kolies z ľahkej zliatiny Y-spoke style 711 M Ferric Grey.

Vysoko kvalitné 18’’ M disky kolies z ľahkej zliatiny Y-spoke 711M sú kompatibilné so snehovými reťazami, sú v úprave Ferric Grey a vozidlu prepožičiavajú mimoriadne športový a exkluzívny vzhľad. Kompletné letné koleso TPMS, rozmer 6,5 J x 18 s rozmerom pneumatiky 205/55 R 18 96H XL.
BMW držiak surfov pre prepravu na streche BMW radu 2 Gran Coupé v metalickej farbe Snapper Rocks Blue F44 exteriér

BMW držiak surfov pre prepravu na streche.

Držiak sa dá použiť na bezpečné upevnenie surfovej dosky a sťažňa na ktorýkoľvek zo strešných nosičov BMW. Je vybavený inovatívnym systémom uchytenia, ktorý uľahčuje manipuláciu.
BMW LED dverové projektory BMW radu 2 Gran Coupé v metalickej farbe Snapper Rocks Blue F44 exteriér

BMW LED dverové projektory.

Inovatívne BMW LED dverové projektory sa automaticky aktivujú pri otvorení dverí a prostredníctvom vymeniteľnej grafiky premietajú obraz na zem vedľa vozidla. K dispozícii je niekoľko motívov na dokonalé osvetlenie nástupného priestoru v individuálnom štýle.
BMW predné podlahové rohože do každého počasia BMW radu 2 Gran Coupé v metalickej farbe Snapper Rocks Blue F44 interiér

BMW predné podlahové rohože do každého počasia.

Tvarovo presné, odolné podlahové rohože do každého počasia so zvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia priestor pre nohy vpredu pred vlhkosťou a nečistotami. Sú čierne a majú vložku z nehrdzavejúcej ocele.
BMW zadné podlahové rohože do každého počasia BMW radu 2 Gran Coupé v metalickej farbe Snapper Rocks Blue F44 interiér

BMW zadné podlahové rohože do každého počasia.

Tvarovo presné, protišmykové podlahové rohože do každého počasia so zvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia priestor pre nohy vzadu pred vlhkosťou a nečistotami. Sú navrhnuté v čiernej farbe.
BMW univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

BMW univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: Vďaka BMW univerzálnej bezdrôtovej nabíjacej stanici môžete svoj smartfón nabíjať pohodlne a efektívne vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je uložený v stabilnej a bezpečnej polohe. Mimoriadna inteligencia: Integrovaný zdroj Powerbank je vyberateľný a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
BMW rohož do batožinového priestoru BMW radu 2 Gran Coupé v metalickej farbe Snapper Rocks Blue F44 interiér

BMW rohož do batožinového priestoru.

Presne tvarovaná, protišmyková, odolná rohož so zvýšenou hranou po celom obvode chráni batožinový priestor pred nečistotami a vlhkosťou. Je navrhnutá v čiernej farbe.

BMW SLUŽBY.

Nerobte si na cestách žiadne starosti.

BMW stanovuje štandardy v oblasti servisu a je pre vás vždy k dispozícii. Vďaka asistenčnej službe sú vám naši experti v prípade mimoriadnych udalostí k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku. Vďaka inovatívnym službám BMW Teleservices vaše BMW automaticky upozorní vášho BMW servisného partnera na potrebu vykonania údržby a na poruchy, aby vás mohli následne kontaktovať. So službou BMW Service Inclusive sú tieto a všetky ostatné služby finančne kryté na časové obdobie podľa vášho výberu. Zabezpečte si viac času pre dôležitejšie veci v živote. Vďaka širokej škále služieb, ktoré ponúka BMW, ste vždy v bezpečí.

BMW Service Inclusive, muž, ktorý riadi BMW

BMW Service Inclusive.

Uvoľnite sa a sústreďte sa len na to, na čom skutočne záleží – radosť z jazdy. S balíkom BMW Service Inclusive si to môžete dovoliť. Jednorazovou platbou získate všetky servisné a údržbárske služby na vami zvolenú dobu.
Zistiť viac
BMW Teleservices, žena stojaca pred BMW

BMW Teleservices.

Vďaka inovatívnym službám Teleservices v rámci BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomôže zbaviť sa zbytočných starostí: v prípade potreby údržby alebo v prípade poruchy poskytne vášmu preferovanému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje o vozidle. Váš servisný partner vás potom bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takže sa môžete spoľahnúť na rýchlu a priamu službu a nemusíte myslieť na všetko sami. Jediná požiadavka: registrácia vášho vozidla online na portáli BMW ConnectedDrive a výber servisného partnera. Objavte hneď teraz, ako môžu služby BMW Teleservices priniesť do vášho života viac pohodlia.
Zistiť viac
BMW asistenčná služba, muž telefonujúci pred BMW

BMW asistenčná služba.

Bezplatná BMW asistenčná služba je k dispozícii všetkým vodičom BMW 24 hodín denne, 365 dní v roku. Jeden hovor – a naši odborníci sú vám k dispozícii, buď na telefóne alebo na mieste, ak to budete potrebovať.

BMW CONNECTIVITY SERVICES.

Vždy o krok vpred.

Spolu s inteligentnými službami BMW ConnectedDrive, ako sú dopravné správy v reálnom čase, Connected Music alebo Remote Services, ste vždy spojení s vašim BMW a so svetom.

Služba Remote Services v BMW radu 2 Gran Coupé

Služba Remote Services.

Zamkol som dvere vozidla? Kde presne je odparkované? Služba Remote Services vám umožňuje diaľkový prístup do vozidla pomocou BMW Connected app. Zablikajte svetlami, aktivujte klimatizáciu vo vozidle alebo uzamknite vaše BMW odkiaľkoľvek pomocou vášho smartfónu.
K produktu
Služba dopravných informácií v reálnom čase v BMW radu 2 Gran Coupé

Dopravné informácie v reálnom čase.

Uviazli ste v dopravnej špičke alebo strácate drahocenný čas dovolenky v stresujúcich dopravných zápchach? Týmto situáciám sa dá ľahko vyhnúť pomocou dopravných informácií v reálnom čase. Táto služba monitoruje aktuálnu situáciu prakticky v reálnom čase, navrhuje alternatívne trasy v dostatočnom predstihu a čo najrýchlejšie vás dopraví do cieľa.
K produktu
Connected Music v BMW radu 2 Gran Coupé

Connected Music.

Vypočujte si svoju obľúbenú hudbu kdekoľvek práve ste. Klasiku na diaľnici, jazz počas špičky a pop, keď plachtíte krajinou. Cez priamo zabudovanú SIM kartu vo vašom vozidle môžete s funkciou Connected Music počúvať až 30 miliónov skladieb, ktoré vám ponúkajú BMW hudobní partneri Deezer a Napster.
K produktu
Connected Package Professional v BMW radu 2 Gran Coupé

Connected Package Professional.

Máte záujem o Concierge Service, Remote Services, Real Time Traffic Information, Prípravu pre Apple CarPlay®, Connected Music alebo In-Car Experiences? Prečo by ste sa mali rozhodovať pre jednotlivé prvky, keď môžete mať všetky spolu? Balík výbavy Connected Package Professional vám umožní vychutnať si tieto služby od BMW ConnectedDrive a zároveň zdarma otestovať ďalšie služby.
K produktu
Integrácia smartfónu v BMW radu 2 Gran Coupé

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu v BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu vám vo vozidle poskytne podporu pre Apple CarPlay a Android Auto pomocou bezdrôtového pripojenia smartfónu. To vám umožní komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie aj vo vozidle.
K produktu
Aktualizácia máp pre BMW radu 2 Gran Coupé

Aktualizácia máp.

S aktualizáciou máp sú nepresné informácie o trase minulosťou, pretože existujú dva spôsoby, ako aktualizovať mapové informácie vo vašom navigačnom systéme. Automatické aktualizácie máp pracujú bezdrôtovo vo vašej aktuálnej domovskej krajine. Na druhej strane, aktualizácie máp cez USB umožňujú manuálne sťahovanie údajov pre celý región. To znamená, že pri cestách do zahraničia môžete mať vždy najnovšie mapové údaje.
K produktu

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1-6,7
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 162-153

  BMW 218i Gran Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,4-5,0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 123-114

  BMW 220d Gran Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,5-4,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 119-110

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2 a spotreby elektrickej energie boli stanovené na základe predpísaného postupu merania VO (EÚ) 715/2007, vo verzii platnej k termínu typového schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlo so základnou výbavou vo verzii vyrobenej pre nemecký trh a uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rôzne rozmery diskov kolies a pneumatík, ktoré sú pre daný model k dispozícii.


  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily nájdete v smernici „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines“, ktorá je dostupná bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese „DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Nemecko a na https://www.dat.de/co2.


  Hodnoty už vychádzajú z novej smernice WLTP a sú prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. S ohľadom na dane z vozidiel alebo iné poplatky súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu líšiť od tu uvedených hodnôt.