BMW radu 2 Gran Coupé F44 2020 prototyp, trojštvrťový predný pohľad

THE 2

ÚPLNE PRVÉ BMW RADU 2 GRAN COUPÉ

THE 2

ÚPLNE PRVÉ BMW RADU 2 GRAN COUPÉ

THE 2ÚPLNE PRVÉ BMW RADU 2 GRAN COUPÉ

Ešte tu ani nie je a už teraz je ďaleko vpredu: V novembri 2019 sa uskutoční svetová premiéra úplne prvého BMW radu 2 Gran Coupé na autosalóne v Los Angeles. Športový a elegantný štvordverový model pokračuje v úspešnom príbehu BMW Gran Coupé, ktorý sa začal písať v roku 2012. Jeho špeciálny charakter definuje výrazný dizajn, vynikajúca jazdná dynamika a rovnako vysoká úroveň vhodnosti na každý deň. V súlade s moderným, mestským životným štýlom cestujúcich ponúka vozidlo aj najnovšie inovácie a technológie, ako napríklad operačný systém, asistenčné systémy vodiča, konektivitu a komunikáciu. A vy už teraz môžete získať prvé informácie a fotografie o tých najlepších prvkoch nového BMW radu 2 Gran Coupé – zostanete informovaní až do svetovej premiéry na jar 2020.

Zistiť viac

DIZAJN ÚPLNE NOVÉHO BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

Vyjadrenie estetiky: úplne nové BMW radu 2 Gran Coupé, ako dynamický štvordverový model v prémiovom kompaktnom segmente, stanovuje nové akcenty pre individualitu a emocionalitu. Spája v sebe silne emotívny dizajn s elegantným atletickým charakterom a najnovšími komunikačnými a asistenčnými systémami vodiča. Vďaka tomu je BMW radu 2 Gran Coupé ako stvorené na to, aby z každej jazdy vyťažilo čo najviac.
BMW radu 2 Gran Coupé F44 2020 bočný pohľad na prototyp
BMW radu 2 Gran Coupé F44 2020 predný pohľad, prototyp
BMW radu 2 Gran Coupé F44 2020 zadný pohľad, prototyp
BMW radu 2 Gran Coupé F44 2020 predný pohľad, prototyp

BMW radu 2 Gran Coupé F44 2020 bočný pohľad na prototyp

BMW radu 2 Gran Coupé F44 2020 zadný pohľad, prototyp

BMW M235i xDrive 2020 trojštvrťový bočný pohľad na prototyp

JAZDNÁ DYNAMIKA ÚPLNE NOVÉHO BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

Vytvorené pre čistú radosť z jazdy: úplne nové BMW radu 2 Gran Coupé stanovuje nové štandardy v kompaktnej triede z hľadiska jazdnej dynamiky. Inovatívne technológie pohonu, ako napríklad benzínový motor M TwinPower Turbo v modeli BMW M235i xDrive, dokonale vyladený podvozok a ľahké, priame riadenie, zaručujú maximálnu agilitu v každej situácii. Individuálny zážitok z jazdy je možné rozšíriť rôznymi jazdnými režimami. Okrem mimoriadne tuhej karosérie zabezpečuje štandardne dodávaná technológia ARB (obmedzenie preklzu kolies) doplnkovú funkciu stabilizácie. Odstránenie dlhých signálových ciest znamená, že informácie sa prenášajú trikrát rýchlejšie a vodič vníma kontrolu preklzu kolies až desaťkrát rýchlejšie. Plynulé obmedzenie preklzu kolies pracuje v úzkom tandeme so systémom DSC, aby sa dosiahlo výrazné zníženie nedotáčavosti, ktorá sa bežne vyskytuje pri vozidlách s pohonom predných kolies. Ďalšou inovatívnou dynamickou vlastnosťou BMW radu 2 Gran Coupé je funkcia BMW Performance Control, ktoré je súčasťou štandardnej výbavy. V zákrutách rozdeľuje väčšiu časť hnacej sily na vonkajšie kolesá, čím zvyšuje agilitu vozidla a stabilita zachovania zvolenej stopy.

Svetová premiéra BMW radu 2 Gran Coupé F44 2020 prototyp, trojštvrťový zadný pohľad

NEZMEŠKAJTE NIČ O ÚPLNE PRVOM BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

NEZMEŠKAJTE NIČ O ÚPLNE PRVOM BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.