BMW radu 2 Gran Coupé F44
Cena32.610 €
Spotreba paliva, kombinovaná4,5–7,8 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínDiesel

THE 2

BMW RADU 2 GRAN COUPÉ

Cena32.610 €
Spotreba paliva, kombinovaná4,5–7,8 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínDieselÚplne prvé BMW radu 2 Gran Coupé uvádza novú formu autority s odvážnym charakterom do kompaktnej triedy. Jeho ambície prezentuje predovšetkým nezameniteľná a nekompromisne na výkon orientovaná estetika. Aj vďaka využívaniu najmodernejších technológií a dokonalo zladených prvkov dynamiky sa BMW radu 2 Gran Coupé vyčleňuje z davu a s ľahkosťou si razí svoju vlastnú cestu.

THE 2 Gran Coupé.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

DIZAJN EXTERIÉRU A INTERIÉRU BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

Úplne prvé BMW radu 2 Gran Coupé udeľuje extrémne ľahký zjav autorite, na kolesách s rozmerom až do 19 palcov. Markantné BMW obličky, LED predné svetlomety a zadné svetlá, bezrámové dvere, mohutné boky a športové zadné partie – táto čistá autorita sa následne prenáša aj do interiéru. S osvetlenými interiérovými lištami a doplnkovými športovými sedadlami vytvára kokpit orientovaný na vodiča atmosféru, ktorá je rovnakou mierou exkluzívna aj dynamická. BMW Live Cockpit Professional s dvoma 10,25-palcovými displejmi a Head-Up displej vám k tomu zabezpečia vždy plnú informovanosť.
BMW radu 2 Gran Coupé F44 metalíza Snapper Rocks Blue predobočný pohľad zhora strecha
BMW obličky so sieťovým dizajnom BMW radu 2 Gran Coupé F44 metalíza Snapper Rocks Blue detailný pohľad predný

BMW obličky so sieťovým dizajnom.

BMW obličky so sieťovým dizajnom vo farbe Cerium Grey a prepracovaným dizajnom vnútornej mriežky. Táto štruktúra, inšpirovaná pretekmi, dodáva hĺbku a hodnotu prednej časti a vytvára vysoko kvalitný a dynamický akcent v detailoch.
Bezrámové dvere BMW radu 2 Gran Coupé F44 metalíza Snapper Rocks Blue exteriér

Bezrámové dvere.

Elegantné bezrámové dvere dopĺňajú atraktívne línie a podčiarkujú športový charakter vozidla.
Koncovky výfuku BMW radu 2 Gran Coupé F44 metalíza Snapper Rocks Blue detailný pohľad zadný

Koncovky výfuku, viditeľné.

Koncovky výfuku sú silnou vizuálnou výpoveďou s 90 mm priemerom a vozidlo robia ešte športovejším.
LED zadné svetlá BMW radu 2 Gran Coupé F44 metalíza Snapper Rocks Blue detailný pohľad

LED zadné svetlá.

LED zadné svetlá zvýrazňujú dynamiku zadných partií a poskytujú optimálne osvetlenie, ako aj lepšiu viditeľnosť a rozoznateľnosť po tme.
Športové sedadlá BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

Športové predné sedadlá.

Športové sedadlá vodiča a spolujazdca charakterizujú výraznejšie bočné časti sedákov a operadiel než u štandardných sedadiel a spolu s nastaviteľnou opierkou stehien poskytujú excelentnú ergonómiu lepšiu bočnú oporu pri rýchlom prejazde zákrut. Okrem hĺbky sedadla (mechanicky), sa dá na sedadle vodiča nastaviť aj šírka operadla (elektricky).
Interiérové lišty Illuminated Brooklyn BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

Interiérové lišty Illuminated Brooklyn.

Interiérové lišty Illuminated Brooklyn so zvýraznením Triangle na prístrojovej doske a obložení dverí dodávajú interiéru progresívnu atmosféru s vysokou hodnotou. Trblietavý vzor diskrétne podsvietených líšt vytvára atraktívnu a príjemnú atmosféru vo vozidle.
Panoramatická sklenená strecha BMW radu 2 Gran Coupé F44 pohľad zhora

Panoramatická sklenená strecha.

Keď je panoramatická sklenená strecha otvorená, interiér sa napĺňa čerstvým vzduchom. Keď je zatvorená, zalieva kabínu denným svetlom pre príjemnú atmosféru. Otvára a zatvára sa plne automaticky na povel tlačidla, ako aj kľúčom od vozidla a je vybavená funkciou nadvihnutia, odsunutia, slnečnou roletou a veterným deflektorom.

JAZDNÁ DYNAMIKA BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

Motor, pohon a technológie podvozka BMW radu 2 Gran Coupé.

S dynamickou výbavou ako je napríklad Adaptívny podvozok, dvojspojková prevodovka a pohon všetkých kolies, sa BMW radu 2 Gran Coupé ujíma vedúcej úlohy vo svojom segmente, po stránke agility. V kombinácii so silnými a vysoko efektívnymi benzínovými aj naftovými motormi TwinPower Turbo sa vyčleňuje z davu a poľahky predvádza sebaistotu, na každej trase.
M Sport riadenie a Servotronic BMW radu 2 Gran Coupé F44 kokpit

M Sport riadenie.

M Sport riadenie so systémom Servotronic sa postará o priame a agilné reakcie na pokyny volantom pri optimálnej námahe potrebnej na jeho ovládanie. Vaše vozidlo vďaka tomu reaguje presnejšie a poskytuje obzvlášť dynamický pocit z riadenia, predovšetkým na kľukatých cestách.
Prevodovka Steptronic Sport BMW radu 2 Gran Coupé F44

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
BMW radu 2 Gran Coupé F44 a BMW xDrive detailný pohľad zadný

BMW xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.
M Sport podvozok BMW radu 2 Gran Coupé F44

M Sport podvozok.

M Sport podvozok znižuje vozidlo približne o 10 mm. Je vybavený pružinami s nižším zdvihom a tvrdšími tlmičmi aj stabilizátormi. Výsledkom sú ešte priamejšie reakcie podvozka, vhodné pre mimoriadne dynamickú jazdu.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY A FUNKCIE KOMFORTU V BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

BMW radu 2 Gran Coupé je technicky progresívne až do najmenšieho detailu. Inovatívne asistenčné systémy vodiča, ako je napríklad Asistent cúvania, vás podporia počas jazdy, zatiaľ čo BMW Intelligent Personal Assistant povýši komunikáciu vodiča a vozidla na vyššiu úroveň a Digital Key vám poskytne viac komfortu vďaka tomu, že umožní zamykanie a odomykanie dverí vozidla smartfónom.
Bezpečnostný balík Driving Assistant BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

Driving Assistant.

Balík bezpečnostnej výbavy Driving Assistant obsahuje kamerové kolízne varovanie s funkciou brzdenia, Speed Limit Assist, vrátane Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania a náhľadom, ako aj Varovný systém opustenia jazdného pruhu. K tomu sa pridávajú radarové systémy: Zadný varovný systém pred premávkou zboku, Varovný systém zmeny jazdného pruhu a Zadný predkolízny systém.
Parkovací asistent BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

Parkovací asistent.

Parkovací asistent zjednodušuje parkovanie. Cúvacia kamera poskytne lepší pohľad na oblasť za vozidlom. Funkcia Active PDC zvýši ochranu pred poškodením vozidla pri parkovaní. Parkovací asistent zaparkuje vozidlo automaticky, na pozdĺžne aj priečne parkovacie miesta a dokáže tiež vyviezť vozidlo z pozdĺžneho parkovacieho miesta. Asistent cúvania pomáha vodičovi pri jazde na spiatočku, napríklad v úzkych priestoroch.
Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go BMW radu 2 Gran Coupé F44

Aktívny systém udržiavania rýchlosti.

Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go automaticky udržiava v rozsahu rýchlosti od 30 do 160 km/h predvolený odstup od predchádzajúceho vozidla, vrátane zastavovania a rozbiehania v kolóne. Speed Limit Assist umožňuje prevziať rýchlostný limit do systému udržiavania rýchlosti. Varovanie pred kolíziou spredu s funkciou brzdenia reaguje aj na stojace vozidlá, chodcov a cyklistov.
BMW Live Cockpit Professional BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky, vrátane 10,25-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 10,25-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 sa riadi aj pomocou ovládača iDrive Touch Controller.
BMW Intelligent Personal Assistant BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebolo by skvelé, keby sa vaše BMW správalo ako váš osobný expert na vozidlo? Komunikujte so svojím vozidlom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Využívajte hlasové povely na ovládanie rozličných funkcií vozidla. Nechajte si vysvetliť všetko o vozidle, čo vám pomôže ešte lepšie spoznať vaše BMW.
Remote Software Upgrade BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

Remote Software Upgrade.

Vždy najnovšia verzia softvéru na palube. Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ich. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie dostupné funkcie vo vašom vozidle.
Integrácia smartfónu v BMW radu 2 Gran Coupé F44

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu umožní vášmu vozidlu podporovať Apple CarPlay a Android Auto pomocou jeho bezdrôtového spojenia s vozidlom. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie aj vo vozidle.

MODELY BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

Model Advantage

Model Advantage ponúka pre interiér aj exteriér rôzne funkčné vybavenie, ktoré zvyšuje komfort a bezpečnosť.
BMW radu 2 Gran Coupé F44 Model Advantage Mineral White predobočný pohľad

Model Luxury Line

Model Luxury Line zvýrazní elegantnú stránku vozidla. Elegantné dizajnové prvky z matného hliníka dodajú exteriéru exkluzívny vzhľad. V interiéri sú základom luxusu prvotriedne kožené čalúnenia a vysoko kvalitné interiérové lišty. Výbavu dopĺňa obsah výbavy modelu Advantage a balík osvetlenia.
BMW obličky BMW radu 2 Gran Coupé F44 Model Luxury Line metalíza Storm Bay predobočný pohľad

Model Sport Line

Model Sport Line dodáva vozidlu ešte viac vizuálnej dynamiky. Nápadné dizajnové prvky vo vysokolesklom čiernom spracovaní podčiarkujú športový charakter. Športové predné sedadlá ponúkajú maximálny komfort a optimálnu oporu. Výbavu dopĺňa obsah výbavy modelu Advantage a balík osvetlenia.
BMW radu 2 Gran Coupé F44 Model Sport Line Melbourne Red predobočný pohľad

Model M Sport

Model M Sport dodáva vozidlu ešte viac športovosti. Okrem ostrejšieho vzhľadu exteriéru aj interiéru garantuje model M Sport aj intenzívnejšiu radosť z jazdy. M Sport podvozok a spolu s ním M Sport brzdový systém aj M aerodynamický balík citeľne optimalizujú jazdnú dynamiku. Výbavu dopĺňa obsah výbavy modelu Advantage a LED hmlové svetlá.
BMW radu 2 Gran Coupé F44 Model M Sport metalíza Misano Blue predobočný pohľad
 • Model Advantage
 • Model Luxury Line
 • Model Sport Line
 • Model M Sport

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

BMW 220i xDrive.

Výkon v kW (k) pri ot/min:

131 (178) / 5000-5500

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

7,1

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):

6,5 - 7,3

Emisie CO₂ v g/km (kombinované):

149 - 166

BMW radu 2 Gran Coupé F44 Snapper Rocks Blue, predný pohľad s otvorenými dverami a dvoma osobami

CENY, ÚVER A LÍZING PRE BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

BMW radu 2 Gran Coupé F44 Snapper Rocks Blue zadný pohľad so ženou

Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW radu 2 Gran Coupé.

BMW SERVICES.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
 • Servis kontroly vozidla
 • Servis mikrofiltrov
 • Servis brzdovej kvapaliny
Zistite viac o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Zistite viac o BMW Teleservices
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
Zistite viac o BMW Roadside Assistance
Pracovník BMW radí zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW radu 2 Gran Coupé, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1–7,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 162–177


BMW 220i xDrive:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,5–7,3
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 149–165
 

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO2.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,1–7,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 162–177

  BMW 220i xDrive:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,5–7,3
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 149–165

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.