ROZTOČTE TO S RODINOU.

Úplne prvé BMW radu 2 Gran Tourer.

ROZTOČTE TO S RODINOU.

Úplne prvé BMW radu 2 Gran Tourer.

       

ROZTOČTE TO S RODINOU.Úplne prvé BMW radu 2 Gran Tourer.

       

Kombinovaná spotreba v l/100 km (218d)

4,3–4,5 [4,3–4,5]

Objem batožinového priestoru

645–1905

Sklápacie sedadlo spolujazdca

áno

BMW radu 2 Gran Tourer dokazuje, že kompaktné rozmery, funkčnosť a variabilita sa dajú dokonalo skombinovať s dynamickým dizajnom. Športové aktivity, jazda na dovolenku, každodenné použitie – s tým všetkým si toto vozidlo nadšene poradí, s dynamikou, akú očakávate od BMW.

OBJAVUJTE BMW RADU 2 GRAN TOURER.

Komfort a všestrannosť

Či už pre priateľov, rodinu alebo batožinu, BMW radu 2 Gran Tourer dokáže poskytnúť vždy maximálnu možnú flexibilitu. Od všestranného kokpitu cez prispôsobiteľné zadné sedadlá až po priestranný batožinový priestor, ktorý môže byť vybavený príplatkovým tretím radom sedadiel pre ďalších dvoch cestujúcich – vždy tu je dosť miesta pre všetkých a na všetko.

Dizajn.

Proporcie BMW radu 2 Gran Tourer naznačujú všestrannosť vozidla hneď pri prvom pohľade. Spredu pôsobí športovo nízko. Široká dvojitá mriežka chladiča tvorí optické centrum a je položená pod úrovňou svetlometov, čo vytvára v tomto automobilovom segmente jedinečný dynamický vzhľad. Ak chcete objaviť veľký svet v BMW radu 2 Gran Tourer, stačí nasadnúť do vozidla. Pretože tomuto interiéru dominuje obrovský priestor. Veľké čelné sklo a príplatková panoramatická sklenená strecha dotvárajú otvorenú, svetlom naplnenú atmosféru, ktorú ešte viac zintenzívni doplnkový balík osvetlenia.

Flexibilný interiér.

V prednej časti kabíny BMW radu 2 Gran Tourer zvýrazňuje funkčný charakter vozidla priestranný dizajn. Nie je to však iba vizuálny dojem: nastaviteľné sedadlá a množstvo odkladacích prvkov garantujú neporaziteľnú flexibilnosť interiéru.