PRIESTOR NA VŠETKO – VRÁTANE FLEXIBILNÉHO SEDENIA.

Komfort a funkčnosť v BMW radu 2 Gran Tourer.

PRIESTOR NA VŠETKO – VRÁTANE FLEXIBILNÉHO SEDENIA.

Komfort a funkčnosť v BMW radu 2 Gran Tourer.

Či už pre priateľov, rodinu alebo batožinu, BMW radu 2 Gran Tourer dokáže poskytnúť vždy maximálnu možnú flexibilitu. Od všestranného kokpitu cez prispôsobiteľné zadné sedadlá až po priestranný batožinový priestor, ktorý môže byť vybavený príplatkovým tretím radom sedadiel pre ďalších dvoch cestujúcich – vždy tu je dosť miesta pre všetkých a na všetko.

PRIESTOR NA VŠETKO – VRÁTANE FLEXIBILNÉHO SEDENIA.Komfort a funkčnosť v BMW radu 2 Gran Tourer.

Či už pre priateľov, rodinu alebo batožinu, BMW radu 2 Gran Tourer dokáže poskytnúť vždy maximálnu možnú flexibilitu. Od všestranného kokpitu cez prispôsobiteľné zadné sedadlá až po priestranný batožinový priestor, ktorý môže byť vybavený príplatkovým tretím radom sedadiel pre ďalších dvoch cestujúcich – vždy tu je dosť miesta pre všetkých a na všetko.

FLEXIBILNÝ INTERIÉR.

V prednej časti kabíny BMW radu 2 Gran Tourer zvýrazňuje funkčný charakter vozidla priestranný dizajn. Nie je to však iba vizuálny dojem: nastaviteľné sedadlá a množstvo odkladacích prvkov garantujú neporaziteľnú flexibilnosť interiéru.

 • Dizajn vytvárajúci priestor

  Vodorovné členenie povrchov vytvára v BMW radu 2 Gran Tourer pocit ľahkosti, ktorý zvýrazňuje reálny objem dostupného priestoru. Široké čelné sklo, veľké okná a príplatkové panoramatické strešné okno vpustia do interiéru množstvo denného svetla, čo ešte viac umocní pocit vzdušnosti a priestrannosti kabíny.

 • Držiaky na nápoje

  V interiéri BMW radu 2 Gran Tourer si môžete nápoje vychutnať bez rizika rozliatia – vďaka dvom veľkým držiakom na nápoje pri páke prevodovky. Vo veľkých odkladacích priestoroch výplní predných aj zadných dverí si bezpečné miesto nájdu fľaše s nápojmi do objemu až 1,5 litra.

 • Úložné možnosti

  Úložné možnosti v BMW radu 2 Gran Tourer obsahujú otvorenú odkladaciu priehradku nad stredovou konzolou, ako stvorenú pre smartfón, okuliare alebo kľúče. Sú tu tiež praktické odkladacie priestory pod prednými sedadlami aj pod sedadlami v druhom rade.

VARIABILNÝ DRUHÝ RAD SEDADIEL.

Variabilná zadná časť interiéru BMW radu 2 Gran Tourer ideálne vyhovie všetkým vašim potrebám. V závislosti od toho, čo potrebujete prepraviť, stačí pár potlačení a potiahnutí, aby sa tri plnohodnotné sedadlá druhého radu zmenili na extra batožinový priestor. Operadlo druhého radu, delené v pomere 40:20:40, sa dá nielen po častiach sklopiť, ale umožňuje aj meniť uhol sklonu jednotlivých segmentov, a ešte viac prispieva k vysokej miere komfortu aj variability pri nakladaní.

 • Elektricky sklopné zadné sedadlo

  Pri nakladaní BMW radu 2 Gran Tourer cez doširoka sa otvárajúce veko kufra nepredstavujú problém ani predmety s dĺžkou až 2,6 metra. Diaľkovo elektronicky ovládaný mechanizmus uvoľnenia operadla zadného sedadla umožňuje operadlo veľmi jednoducho sklopiť z batožinového priestoru.

 • Posúvateľné zadné sedadlo.

  Posúvateľné zadné sedadlo umožňuje variabilnejšie využitie batožinového priestoru. Sedadlo sa dá nastaviť buď v prospech maximálneho miesta pre nohy, alebo pre najväčší možný objem batožinového priestoru – podľa toho, čo na danú cestu potrebujete. Oba prípady sú extrémne praktické na každodenné použitie. Sedadlo sa dá mechanicky pozdĺžne posúvať v rozsahu 130 mm pomocou rukoväte pod sedákom. Je delené v pomere 60:40.

 • Stolíky na drobnosti

  K dispozícii pre pasažierov druhého radu sú sklápacie stolíky na zadnej strane predných operadiel. Môžu si na ne uložiť rozličné drobnosti, od hračiek a maľovaniek pre najmenších, cez knihy až po hracie konzoly či laptopy a občerstvenie.
  Stolíky sú k predným operadlám pripevnené koľajničkovým systémom, ktorý umožňuje posúvať stolíky smerom hore a dolu. Keď sa nepoužívajú, dajú sa sklopiť. V sklopenej polohe sú bezpečne zaistené a nebránia prístupu k zadným sedadlám.

TRETÍ RAD SEDADIEL.

Príplatkový vyklápací tretí rad sedadiel s miestom pre dvoch ďalších pasažierov rozširuje kapacitu BMW radu 2 Gran Tourer. Keď ho nepotrebujete, tak tento rad sedadiel dokáže celkom zmiznúť v batožinovej podlahe, a vytvoriť tak rovnú úložnú plochu pre ešte väčšiu flexibilitu interiéru.

 • Priestor pre sedem osôb

  Veľkí aj malí – na treťom rade sedadiel budú obaja extra pasažieri cestovať komfortne. Vďaka vysokej streche tu dospelí môžu počítať s dostatkom miesta na hlavu aj nohy, zatiaľ čo deti tu majú zaručenú najvyššiu možnú bezpečnosť – tretí rad je homologovaný pre použitie ďalších dvoch detských sedačiek. A ešte zostane miesto aj pre vašu batožinu: za tretím radom sedadiel je stále k dispozícii 145 litrov prepravnej kapacity.

 • Komfort

  Pokoj, ticho a relax dominujú tretiemu radu sedadiel v BMW radu 2 Gran Tourer. Pre maximálny komfort je tu k dispozícii špeciálna stredová konzola s dvoma držiakmi na nápoje a odkladacím priestorom. Ďalšie predmety sa dajú odložiť do odkladacích priestorov so sieťkami v bočných paneloch. Pasažieri tu majú aj svoje vlastné osvetlenie v poťahu stropu (v kombinácii s príplatkovým balíkom osvetlenia).

 • Funkcia Easy-Entry

  Operadlá druhého radu sedadiel sa dajú sklopiť dopredu pomocou funkcie Easy-Entry pre uľahčenie nastupovania. Väčší prah zadných dverí plní aj funkciu nástupného schodíka.

BATOŽINOVÝ PRIESTOR.

Doširoka sa otvárajúce veko kufra BMW radu 2 Gran Tourer s príplatkovou funkciou bezdotykového otvárania a zatvárania umožňuje pohodlne naložiť na rovnú batožinovú podlahu aj tie najväčšie predmety.

 • Objem batožinového priestoru

  Vďaka nastaviteľnému operadlu zadného radu s možnosťou zmeny sklonu jednotlivých segmentov a ich sklápania v pomere rozdelenia 40:20:40 a vďaka (príplatkovému) sklopnému operadlu sedadla predného spolujazdca sa batožinový priestor dá zväčšiť až do prednej časti kabíny. V závislosti od nastavenia sedadiel má objem od 645 do 1 905 litrov.

 • Skladacia podlaha v batožinovom priestore

  Pod batožinovou podlahou sa nachádza ďalší úložný priestor s objemom približne 80 litrov. Dostanete sa k nemu veľmi rýchlo pomocou skladacej podlahy, stačí zopár jednoduchých pohybov rúk.