NOVÉ KRITÉRIÁ PRE NOVÉ MOŽNOSTI.

Služby BMW Financial Services pre BMW radu 2 Gran Tourer.

Vďaka flexibilite služieb BMW Financial Services nákup vášho vysnívaného vozidla už viac nepredstavuje žiaden problém. Bez ohľadu na to, či máte záujem o lízing alebo úver, program BMW Financial Services Flexibility dokáže ponúknuť individuálne riešenie vašich požiadaviek. V praxi to znamená, že sa môžete sústrediť na podstatnejšie veci. Napríklad na maximálnu radosť z jazdy.

BMW LEASING A BMW CREDIT.

Služba BMW Financial Services ponúka flexibilné možnosti financovania vozidla BMW radu 2 Gran Tourer na lízing alebo úver, ktoré naplnia vaše automobilové sny. Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si zvolíte, obe riešenia sú pevným základom pre všetky ostatné súčasti programu BMW Financial Services Flexibility.
Predajca BMW vám pomôže nájsť ponuku, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

BMW CARE.

BMW CARE.

BMW Care vám umožní rozšíriť si lízingovú alebo úverovú zmluvu na vaše BMW radu 2 Gran Tourer.
Ak si vyberiete balík poistenia, k dispozícii budete mať všetky výhody základnej ponuky a okrem toho komplexné poistné krytie.
Alternatívne si môžete k vášmu BMW radu 2 Gran Tourer dokúpiť servisný balík BMW pozostávajúci z množstva výhod na dohodnuté časové obdobie a počet najazdených kilometrov – s celosvetovou platnosťou, maximálnou kvalitou od servisných špecialistov BMW a garantovaným použitím originálnych dielov BMW.
Individuálnu ponuku vám pripraví najbližší predajca BMW.

BMW COVER.

Neviete sa rozhodnúť medzi poistným a servisným balíkom? V tom prípade si vyberte balík BMW Cover, s ktorým získate komplexné poistné krytie aj servis špičkovej kvality pre vaše BMW radu 2 Gran Tourer.
Váš predajca BMW vám pripraví ponuku presne podľa vašich požiadaviek.

BMW COMFORT.

BMW COMFORT.

BMW Comfort je atraktívny komplexný balík, ktorý rozširuje úverovú alebo lízingovú zmluvu na vaše BMW radu 2 Gran Tourer o servisné balíky na vozidlo, poistenie a služby mobility.
Viac informácií a individuálnu ponuku vám ochotne poskytne najbližší predajca BMW.

SERVICE INCLUSIVE.

S balíkom BMW Service Inclusive zákazník získava nárok na pravidelný servis a údržbu počas zvoleného obdobia bez toho, aby sa musel obávať nepredvídaných nákladov.
Všetky tieto služby vrátane originálnych dielov BMW sú kryté službou BMW Service Inclusive. K dispozícii je nielen v domácej krajine, ale aj v zahraničí, v každej partnerskej autorizovanej servisnej dielni BMW a u každého servisného partnera BMW. Ak svoje BMW predáte ešte počas platnosti služby BMW Service Inclusive, služba bude automaticky prenesená na nového majiteľa, čo zvyšuje hodnotu vozidla pri predaji. Zákazník si môže zvoliť ten balík BMW Service Inclusive, ktorý najviac vyhovuje jeho individuálnym potrebám. Pokrýva pravidelný servis, ako je výmena oleja vrátane filtra a dolievanie oleja, servis a výmena mikrofiltrov, palivových filtrov, vzduchových filtrov, sviečok zapaľovania či brzdovej kvapaliny, kontrola vozidla a ďalšie služby v súlade so servisnými štandardmi značky BMW.
Keď sa zákazník rozhodne pre balík BMW Service Inclusive Plus, dostane navyše aj tieto služby BMW Service Inclusive: výmenu predného a zadného brzdového obloženia a kotúčov, výmenu spojky (v prípade potreby) a líšt stieračov (v prípade potreby, pri výmene oleja). Služba Service Inclusive je k dispozícii so zmluvným obdobím od troch do desať rokov alebo s kilometrovým limitom od 40 000 do 200 000 km.