NOVÉ BMW RADU 3 GRAN TURISMO.

Čistá inšpirácia.

NOVÉ BMW RADU 3 GRAN TURISMO.

Čistá inšpirácia.

NOVÉ BMW RADU 3 GRAN TURISMO.Čistá inšpirácia.

Základný model od

Od 54 200 €

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (340i)

5,1

Kombinovaná spotreba v l/100 km (340i)

7,0–7,3

Kombinované emisie CO2 v g/km (340i)

159–166

Rázvor v mm

2921

Všestranný charakter plný nápadov a cieľov: Nové BMW radu 3 Gran Turismo vytvára unikátnu koncepciu vozidla kombináciou športového dizajnu, vzrušujúcej dynamiky a veľkorysého priestoru. Línia strechy v štýle kupé zvýrazňuje jeho nezameniteľný a atraktívny štýl. Nové BMW radu 3 Gran Turismo: Expresívne, všestranné, fascinujúce.


Spotreba paliva, energie a emisie CO2 závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Spotreba paliva sa stanovuje v súlade s jazdným cyklom ECE. Zobrazené modely môžu čiastočne obsahovať doplnkovú výbavu a príslušenstvo, ktoré nie sú súčasťou štandardnej výbavy.


UKÁŽE SILU. PREDVEDIE VEĽKOSŤ.

DIZAJN.

Postava, definovaná svalnatými tvarmi a splývajúcou líniou strechy v štýle klasických kupé. Výsledok: nezameniteľný a atraktívny dizajn BMW radu 3 Gran Turismo. Precízne kontúry a expresívne tvarované povrchy fascinujú hrou svetla a tieňa. Dizajn predných svetlometov aj zadných svetiel zvýrazňuje dynamický a športový zjav vozidla.
Read more

ŠPORTOVOSŤ.

Radosť z jazdy v BMW radu 3 Gran Turismo vychádza z jeho systematickej orientácie na športovosť. Sofistikované motory BMW TwinPower Turbo vyťažia maximálne množstvo energie z každej jednej kvapky paliva s cieľom poskytnúť pozoruhodnú jazdnú dynamiku. Aktívny zadný spojler nielen vyzerá športovo, ale tiež optimalizuje prúdenie vzduchu a prispieva k najlepšej možnej stabilite vozidla na ceste.
Read more

PRIESTRANNOSŤ.

Zažite inšpirujúci pocit nezávislosti: Dlhý rázvor a zväčšená výška vytvárajú množstvo extra priestoru pre hlavy aj nohy každého člena posádky BMW radu 3 Gran Turismo. Bezrámové okná dverí vpustia do interiéru viac svetla, čím prispejú k pocitu ešte väčšieho priestoru. K tomu sa pridáva variabilný batožinový priestor s deleným zadným operadlom, ktorý pasuje BMW radu 3 Gran Turismo na ideálneho spoločníka pre aktívny a športový životný štýl.
Read more

Dizajn.

Praktické funkcie.

Jazdná dynamika a efektivita.

Mobilný komfort.

Obrázky a videá.

Motory.

Technické údaje.

MODELY A VÝBAVA.

Viac dynamiky? Alebo viac exkluzivity? Rozmanité modely a balíky výbavy, napríklad model M Šport, splnia všetky želania. Nech sa páči, vyberte si!

Spotreba paliva a emisie CO₂.

BMW 320i Gran Turismo:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,1–6,4
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 139–146

Spotreba paliva, energie a emisie CO2 závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Spotreba paliva sa stanovuje v súlade s jazdným cyklom ECE. Zobrazené modely môžu čiastočne obsahovať doplnkovú výbavu a príslušenstvo, ktoré nie sú súčasťou štandardnej výbavy.

Read more

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

    Hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Uvedené hodnoty nesúvisia s konkrétnym vozidlom a nie sú súčasťou produktovej ponuky; ich cieľom je výlučne porovnanie medzi dvoma rozličnými typmi vozidiel. Emisie CO2, vznikajúce pri výrobe a dodávke paliva alebo iných zdrojov energie, nie sú pri stanovení emisií CO2 zohľadnené, v súlade s direktívou 1999/94/EC.