NADČASOVÁ KRÁSA A DYNAMIKA.

BMW radu 3 Sedan.

NADČASOVÁ KRÁSA A DYNAMIKA.

BMW radu 3 Sedan.

Nadčasová krása a dynamika.BMW radu 3 Sedan.

Kombinované emisie CO₂ v g/km (320d EfficientDynamics Edition) *

102–113 [99–109]

Kombinovaná spotreba paliva v l/100 km (320d EfficientDynamics Edition) *

3,9–4,3 [3,8–4,1]

Kombinované emisie CO₂ v g/km (340i) **

172–179 [152–159]

Kombinovaná spotreba paliva v l/100 km (340i) **

7,4–7,7 [6,5–6,8]

Originál už od roku 1975: BMW radu 3 je stelesnením športového sedanu. Táto neodolateľná kombinácia dynamického dizajnu, bezkonkurenčnej agility a vysokej každodennej využiteľnosti je aj vo svojej šiestej generácii takou podmanivou, akou bola vždy. Optimálne rozloženie hmotnosti, klasický pohon zadných kolies a silné, zároveň však vysoko efektívne benzínové aj naftové motory s technológiami BMW EfficientDynamics, sú zárukou výnimočnej dynamiky a nízkej spotreby paliva. Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive sa postará o najlepšiu možnú trakciu za každých okolností. A pomocou výbavových balíkov Sport Line, Luxury Line alebo M Šport si dokážete prispôsobiť BMW radu 3 Sedan svojim vlastným predstavám a požiadavkám.

OBJAVTE BMW RADU 3 SEDAN.

Dizajn.

Nezameniteľné dizajnové prvky pasujú BMW radu 3 na najšportovejšieho člena svojej triedy vozidiel. S modernou interpretáciou klasickej trojpriestorovej karosérie sa vozidlo drží dizajnovej tradície značky BMW: dlhá kapota, krátke previsy, dlhý rázvor a dozadu posunutý priestor pre posádku. Takýmto spôsobom pokračuje najpredávanejšie BMW všetkých čias v upevňovaní pozície na čele svojho segmentu.

Jazdná dynamika a efektivita.

BMW radu 3 Sedan je dynamické mnohými rozličnými spôsobmi. Doplnkový Adaptívny M podvozok alebo Variabilné športové riadenie sú zárukou maximálnej agility, poskytnú vám prvotriedny handling a precízne reakcie aj pri ostrej jazde. Motory BMW TwinPower Turbo a doplnková 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport sú zárukou bezhraničnej radosti z jazdy. Tieto a ďalšie technológie BMW EfficientDynamics umožňujú dosiahnuť vysoké výkony, zároveň sa však postarajú o zníženie spotreby paliva.

Bezpečnosť a komfort.

BMW radu 3 vám ponúka všetko preto, aby ste sa mohli na palube cítiť pohodlne a bezpečne. Priestranný interiér s množstvom odkladacích možností dokáže premeniť každú cestu na úžasne komfortný zážitok. Flexibilný batožinový priestor garantuje vynikajúcu funkčnosť. Dômyselný systém ochrany posádky k tomu pridáva pocit pokoja na duši pre cestujúcich na každom sedadle.