Predný jazdný pohľad BMW radu 3 Sedan (G20) cez deň pod sklenenou budovou.
Spotreba paliva, kombinovaná1,3– 10,2 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

THE 3

BMW RADU 3 SEDAN

Spotreba paliva, kombinovaná1,3– 10,2 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

BMW radu 3 Sedan sotva vyrazilo a už necháva za sebou všetko, vrátane konvencií a očakávaní. Táto ikona opäť raz nanovo objavuje samu seba. Svojím priekopníckym dizajnovým jazykom predstavuje úsvit novej éry. Pohonom ultimatívneho športového sedanu sú tie najvýkonnejšie a najefektívnejšie motory. K tomu pridáva novú silu – stačí povedať „Hey BMW“, aby BMW radu 3 rozoznalo váš hlas a poslúchlo vás na slovo.

Zistiť viac

THE 3

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

DIZAJN BMW RADU 3 SEDAN.

BMW radu 3 Sedan bolo vždy lídrom. Prostredníctvom nového dizajnového jazyka prepája športový sedan úspešnú minulosť s budúcnosťou. Jeho vzhľad napĺňa túžbu po radosti z jazdy každým svojím detailom.

Zistiť viac

KOMFORT V BMW RADU 3 SEDAN.

Nová úroveň.

Aj po stránke komfortu je BMW radu 3 Sedan dimenzované veľkoryso a prakticky. Či už ide o prístup do vozidla pomocou smartfónu, akustické presklenie alebo šikovný priechodný batožinový systém, každý detail vám zjednoduší život a maximálne zvýši pohodlie.
BMW radu 3 Sedan (G20), BMW Laserlight. Bočný detailný pohľad na ľavé predné svetlo s technológiou BMW Laserlight.

BMW Laserlight.

V laserovom režime predĺžia Adaptívne svetlomety BMW Laserlight dosah diaľkových svetiel až do 530 m, teda takmer na dvojnásobok v porovnaní s konvenčnými svetlami. Lepšia viditeľnosť v tme výrazne zvyšuje bezpečnosť. Modré zvýraznenie a nápis „BMW Laser“ na predných svetlometoch aj vizuálne podčiarknu technologické štandardy a športovosť vozidla.
Pohľad zhora na BMW radu 3 Sedan (G20) so zatvorenou sklenenou strechou.

Sklenená strecha.

Sklenené strešné okno s elektrickým ovládaním, funkciou nadvihnutia a odsunutia, je vybavené aj vnútornou elektrickou roletou, ochranou proti privretiu a komfortným otváraním aj zatváraním, pre individuálne regulovaný prísun čerstvého vzduchu. Integrovaný veterný deflektor eliminuje vzduchové turbulencie a udržiava hlučnosť vetrania na príjemne nízkej úrovni.
Zadobočný statický záber BMW radu 3 Sedan (G20) s vodičom automaticky otvárajúcim dvere batožinového priestoru pohybom nohy.

Automatické ovládanie dverí batožinového priestoru.

Automatické ovládanie dverí batožinového priestoru umožní ich pohodlné otváranie a zatváranie stlačením komfortne umiestneného tlačidla na dverách alebo na kľúči od vozidla. Dvere batožinového priestoru je zároveň možné otvárať aj konvenčným spôsobom pomocou vonkajšej rukoväte a zatvárať tlačidlom na ich vnútornej strane.
Čelný detailný pohľad na kokpit BMW radu 3 Sedan (G20) a Ambientné osvetlenie s modrou farbou v priestore pre nohy.

Ambientné osvetlenie.

Keď je vonku tma, Ambientné osvetlenie, vrátane kontúrového osvetlenia v predných aj zadných dverách, vytvára príjemnú, útulnú a pohodovú atmosféru v interiéri. Šesť stmavovateľných svetelných dizajnov obsahuje aj dynamickú aplikáciu pre štyri funkcie. Welcome Light Carpet osvetlí oblasť pred dverami vozidla pri nastupovaní a vystupovaní.

PLUG-IN HYBRIDNÉ MODELY BMW RADU 3 SEDAN.

Objavte BMW 320e, 330e a 330e xDrive Sedan s inovatívnym hybridným pohonom.

To najlepšie z oboch svetoch: Plug-in hybridy BMW radu 3 Sedan, teda BMW 320e, BMW 330e a BMW 330e xDrive, vám umožnia zažiť udržateľnú mobilitu a efektívnu jazdnú dynamiku. Preskúmajte množstvo výhod týchto inovatívnych hybridných vozidiel BMW a zistite viac o ich pohonnej koncepcii, jazdnej dynamike, programe BMW Charging a praktických digitálnych službách od BMW ConnectedDrive.
Plug-in hybrid BMW radu 3 Sedan 2021 G20 predobočný záber počas nabíjania

Plug-in hybridná technológia BMW radu 3 Sedan.

Harmonicky zladený pár: Plug-in hybridy BMW 320e, BMW 330e a BMW 330e xDrive Sedan kombinujú elektrickú pohonnú technológiu BMW eDrive s výkonným spaľovacím motorom BMW. Tieto dve jednotky spolu produkujú jazdné zážitky, ktoré zjednocujú maximálnu efektivitu so špičkovou jazdnou dynamikou – a v závislosti od režimu pohonu umožňujú takmer nehlučnú jazdu s nulovými lokálnymi emisiami alebo vzrušujúco energický ťah a dostatočné rezervy dojazdu aj pre dlhé trasy. Pohon všetkých kolies, unikátny pre plug-in hybridy v tomto segmente, je extra zárukou optimálnej dynamiky a trakcie v modeli BMW 330e xDrive. Takzvaná rekuperácia, pri ktorej sa kinetická energia transformuje na elektrickú energiu a dobíja sa ňou batéria počas brzdenia, je ďalším cenným príspevkom k efektívnejšiemu jazdnému zážitku.
Viac o inteligentných režimoch pohonu
Plug-in hybrid BMW radu 3 Sedan 2021 G20 predobočný záber jazda na ceste

Režimy pohonu pre plug-in hybridy BMW radu 3 Sedan.

Čisto elektricky a bez emisií cestou do práce alebo dynamicky a s dostatočným dojazdom pre víkendové výlety – plug-in hybridy BMW 320e, 330e a 330e xDrive Sedan nechajú otvorené obe možnosti. Využite benefity inteligentných režimov pohonu, ktoré sa postarajú o optimálnu súhru spaľovacieho motora a elektromotora pre každú situáciu – a zažite fascináciu z futuristicky orientovanej technológie a unikátneho jazdného zážitku.
Preskúmať elektromobilitu BMW
Plug-in hybrid BMW radu 3 Sedan 2021 G20 bočný záber na nabíjacej stanici

Nabíjanie pre plug-in hybridy BMW radu 3 Sedan.

Doma aj na cestách: BMW Charging vám ponúka na mieru šité riešenia pre nabíjanie vášho plug-in hybridného BMW radu 3 Sedan. Okrem štandardného nabíjacieho kábla (Mode 2) pre bežné domáce elektrické zásuvky, dodávaného spolu s vozidlom, je k dispozícii aj BMW Wallbox, ktorý vám poskytne extrémne komfortné, bezpečné a rýchle nabíjanie. Smart Wallbox od nášho partnera k tomu pridáva ďalšie služby pre inteligentné nabíjanie. O správnu a bezproblémovú montáž zariadenia sa postará inštalačný servis. Flexibilná rýchlonabíjačka je k dispozícii pre maximálnu flexibilnosť nabíjania doma a umožňuje vám nabíjať vaše plug-in hybridné BMW okrem bežnej domácej zásuvky aj z priemyselnej zásuvky, vďaka rozličným adaptérom. Okrem štandardného nabíjacieho kábla (Mode 2) obsahuje program dodávok pre plug-in hybridy BMW radu 3 Sedan kábel Mode 3 pre verejné nabíjanie a kartu BMW Charging Card s atraktívnymi podmienkami verejného nabíjania*.

Čas nabitia pre plug-in hybridy BMW 320e, BMW 330e a BMW 330e xDrive na 100 % kapacity je približne 3,6 hodiny pri nabíjacom výkone 3,7 kW (BMW Wallbox, Flexibilná rýchlonabíjačka, verejné nabíjacie stanice) a približne 6,0 hodiny pri nabíjacom výkone 2,3 kW (domáca zásuvka).

* Ponuky na jednotlivých trhoch sa môžu líšiť, presné informácie vám poskytne váš predajca BMW.
Viac o BMW Charging
Plug-in hybrid BMW radu 3 Sedan 2021 G20 navigačný systém detailný pohľad

Digitálne služby pre plug-in hybridy BMW radu 3 Sedan.

Získajte maximum z každého jedného metra jazdy: BMW vám ponúka inovatívne digitálne služby, ktoré ešte viac zjednodušia a spríjemnia každodenný život s vaším BMW radu 3 Sedan v plug-in hybridných modeloch 320e, 330e alebo 330e xDrive. BMW Connected Charging vás spoľahlivo zavedie k najbližšej nabíjacej stanici na vašej trase a poskytne vám dodatočné podrobné informácie, napríklad ktorá nabíjacia stanica je voľná, koľko vás na nej bude stáť nabíjanie alebo kde môžete v blízkosti stráviť čas nabíjania. Pomocou aplikácie My BMW máte k dispozícii plnú transparentnosť miery nabitia aj posledných nabíjacích cyklov. Napríklad vám príde push notifikácia hneď ako bude vaše vozidlo plne nabité. Ďalšie digitálne služby, ako napríklad BMW Intelligent Personal Assistant alebo Integrácia smartfónu, ešte výraznejšie uľahčia vašu každodennú mobilitu – pre pohodovú radosť z jazdy vo vašom BMW radu 3 Sedan s plug-in hybridným pohonom.
Viac o digitálnych službách

ASISTENČNÉ SYSTÉMY A KONEKTIVITA V BMW RADU 3 SEDAN.

Inovácie na vašej úrovni.

BMW radu 3 Sedan ponúka množstvo inteligentných asistenčných systémov a inovatívnych technológií, ktoré zvýšia bezpečnosť a komfort vašej jazdy. Asistent pre hustú premávku, parkovací asistent alebo ovládanie gestami – s výbavou BMW Live Cockpit Professional a plne digitálnym 12,3-palcovým prístrojovým displejom získate všetky informácie v prehľadnej forme.
Čelný detailný pohľad na displej v kokpite BMW radu 3 Sedan (G20) s funkciou Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje okrem iného Surround View s funkciami Top View a Panorama View, ako aj pomoc pri priečnom parkovaní, funkciu núdzového brzdenia, funkciu Active PDC, Parkovací asistent s pozdĺžnym a priečnym navádzaním a Asistent cúvania.
Čelný detailný pohľad na displej v kokpite BMW radu 3 Sedan (G20) so systémom BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky, vrátane 10,25-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 12,3-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 sa riadi aj pomocou ovládača iDrive Touch Controller.
Čelný detailný pohľad na displej v kokpite BMW radu 3 Sedan (G20) so systémom Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent zmeny jazdného pruhu, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
Čelný detailný pohľad na displej v kokpite BMW radu 3 Sedan (G20) s funkciou Asistent cúvania.

NAJLEPŠÍ ASISTENT PRACUJE V ZÁKULISÍ.

BMW radu 3 Sedan a Asistent cúvania.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Čelný detailný pohľad na displej v kokpite BMW radu 3 Sedan (G20) so systémom BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebolo by skvelé, keby sa vaše BMW správalo ako váš osobný expert na vozidlo? Komunikujte so svojím vozidlom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Využívajte hlasové povely na ovládanie rozličných funkcií vozidla. Nechajte si vysvetliť všetko o vozidle, čo vám pomôže ešte lepšie spoznať vaše BMW.

Jazdný záber BMW radu 3 Sedan (G20) zboku cez deň v meste.

PRE VŠETKY ZÁKRUTY PRED VAMI.

Jazdná dynamika BMW radu 3 Sedan.

JAZDNÁ DYNAMIKA BMW RADU 3 SEDAN.

Dokonalosť v akcii.

Excelentná stabilita, športový handling a vysoká agilita: BMW radu 3 Sedan dvíha jazdnú dynamiku na vyššiu úroveň. S pokročilými a ešte výkonnejšími motormi, dokonalo zladenými komponentmi podvozka a optimalizovaným rozložením hmotnosti predchádza svojej reputácii ultimatívneho športového sedanu.
Bočný pohľad na zadnú časť BMW radu 3 Sedan (G20) zdola.

M Sport diferenciál.

M Sport diferenciál optimalizuje trakciu a jazdnú stabilitu pri rýchlej jazde v zákrutách, pri akcelerácii zo zákrut, pri zmene jazdného pruhu alebo na rozličných povrchoch cesty. Trakcia sa optimalizuje pomocou elektronicky ovládaného zariadenia, ktoré redukuje rozdiel v otáčkach ľavého a pravého zadného kolesa.
Detailný pohľad na koleso BMW radu 3 Sedan (G20) s M Sport brzdami.

M Sport brzdy.

M Sport brzdy sú vybavené štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a jednopiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu s modrým lakovaním a logom M, ako aj väčšími kotúčmi, pre garanciu vysokého brzdného výkonu.
Zadobočný jazdný záber BMW radu 3 Sedan (G20) s Adaptívnym M podvozkom.

Adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok, znížený o 10 mm, sa kedykoľvek dokáže elektronicky prispôsobiť podmienkam na ceste aj vodičskému štýlu. Zároveň má vodič k dispozícii možnosť meniť charakter podvozka pomocou Ovládača jazdného zážitku, s preferenciou na komfortnú alebo športovú jazdu s výrazne agilnejším handlingom.
Detailný pohľad zhora na stredovú konzolu BMW radu 3 Sedan (G20) s pákou prevodovky Steptronic Sport.

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.

MODELY BMW RADU 3 SEDAN.

Model Advantage

Model Advantage nie je výhodný iba svojím názvom – ponúka zákazníkom reálne benefity. Do interiéru prináša množstvo funkčných prvkov, ktoré zvyšujú komfort aj bezpečnosť.
Bočný statický záber BMW radu 3 Sedan (G20) ako Model Advantage.

Model Sport Line

Model Sport Line dodáva vozidlu ešte viac vizuálnej dynamiky. Exteriérové aj interiérové detaily vo vysokolesklom čiernom spracovaní podčiarkujú športový charakter. Športové predné sedadlá čalúnené kombináciou látka/Sensatec Black poskytujú maximálnu oporu a komfort. Výbavu dopĺňa obsah výbavy modelu Advantage a Ambientné osvetlenie.
Bočný statický záber BMW radu 3 Sedan (G20) ako Model Sport Line.

Model Luxury Line

Model Luxury Line zvýrazní elegantnú stránku vozidla. Elegantné dizajnové prvky z vysokolesklého chrómu dodajú exteriéru exkluzívny vzhľad. Štýlový dojem je prítomný aj v interiéri. Tu sú základom luxusu prvotriedne kožené čalúnenie a vysoko kvalitné interiérové lišty.
Bočný statický záber BMW radu 3 Sedan (G20) ako Model Luxury Line.

Model M Sport

Model M Sport dodáva vozidlu ešte viac športovosti. Okrem ostrejšieho vzhľadu exteriéru aj interiéru garantuje model M Sport aj intenzívnejšiu radosť z jazdy. M Sport podvozok, M Sport brzdy a M aerodynamický balík citeľne optimalizujú jazdnú dynamiku.
Bočný statický záber BMW radu 3 Sedan (G20) ako Model M Sport.
 • Model Advantage
 • Model Sport Line
 • Model Luxury Line
 • Model M Sport

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO A BMW M PERFORMANCE DIELY PRE BMW RADU 3 SEDAN.

Ten dobre známy príjemný pocit.

BMW M Performance diely vám umožnia dodať vášmu BMW radu 3 Sedan mieru nefalšovaného pretekárskeho pocitu. Vyberte si z vizuálne zvýraznených dizajnových prvkov pre exteriér, ako aj z ponuky atraktívnych kovaných kolies a diskov z ľahkej zliatiny. Originálne BMW príslušenstvo vám umožní prispôsobiť vaše BMW vašim osobným želaniam: Tieto produkty sú dokonalo vyladené pre BMW radu 3 Sedan po stránke kvality, dizajnu aj výkonu.
BMW radu 3 Sedan (G20), BMW strešný box

BMW strešný box.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má úložný objem 420 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.
Ísť na produkt
BMW radu 3 Sedan (G20), BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je vysoko citlivá full-HD kamera, ktorá zaznamenáva situáciu pred a za vozidlom, aj keď je zaparkované. V prípade otrasov a mimoriadneho pohybu okolo vozidla kamera automaticky zaznamená situáciu, aby zdokumentovala prípadné nehody alebo (pokus o) vlámanie do vozidla.
Ísť na produkt
BMW radu 3 Sedan (G20), BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna

BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna umožňuje komfortné a efektívne nabíjanie smartfónu vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je pritom stabilne a bezpečne uložený. Obzvlášť inteligentné: Integrovaný powerbank sa jednoducho vyberá a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
Ísť na produkt
BMW radu 3 Sedan (G20), M Performance obličky vysokolesklé čierne

M Performance obličky vysokolesklé čierne.

Silný charakter: Lišty obličiek a okolie v čiernej lesklej farbe vyžaruje silu a dynamiku. Pre jedinečný vzhľad, ktorý vytvára jasný dojem.
Ísť na produkt
BMW radu 3 Sedan (G20), M Performance zadný spojler, karbónový

M Performance zadný spojler, karbónový.

Ešte pozoruhodnejší: M Performance karbónový zadný spojler zvýrazňuje prémiovú kvalitu a dynamický vzhľad vozidla. Karbón je high-tech materiál, ktorý je extrémne ľahký, zároveň však veľmi pevný. Zadný spojler optimalizuje aerodynamiku a umožňuje dosiahnuť ešte športovejšie jazdné vlastnosti.
Ísť na produkt
BMW radu 3 Sedan (G20), M Performance volant

M Performance volant.

Rukolapné fakty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa M Performance volant obzvlášť príjemne a pevne drží – pre športovejší pocit z reakcií riadenia. Jeho špecifický dizajn a stredová značka z červenej kože zvýrazňujú štýl motoršportu. Niečo navyše: Zdobenie na M Performance volante z karbónu/Alcantary a M Performance radiace pádla z karbónu.
Ísť na produkt

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW RADU 3 SEDAN.

BMW 330i Sedan.

Výkon v kW (k) pri ot/min:

190 (258) / 5000-6500

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

5,9

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):

6,4–6,9

Emisie CO2 v g/km (kombinované):

147–158

BMW radu 3 Sedan (G20), údaje

CENY A FINANCOVANIE PRE BMW RADU 3 SEDAN.

BMW radu 3 Sedan (G20), metalíza Portimao Blue, predný záber na parkovisku s osobou v popredí

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW RADU 3 SEDAN.

Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW radu 3 Sedan.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW RADU 3 SEDAN.

Neberte si so sebou starosti na cesty.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
 • Servis kontroly vozidla
 • Servis mikrofiltrov
 • Servis brzdovej kvapaliny
Zistite viac o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Zistite viac o BMW Teleservices
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
Zistite viac o BMW Roadside Assistance
Pracovník BMW radí zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie alebo si prajete špecifické ponuky na BMW radu 3 Sedan, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Spotreba paliva a emisie CO2.

 • BMW 330i Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,4–6,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 147–158

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.