KOMBINÁCIA TRADÍCIÍ A INOVÁCIE.

BMW radu 3 Touring.

Kombinácia tradícií a inovácie.BMW radu 3 Touring.

Objem batožinového priestoru v ltr.

495

Bezkontaktné ovládanie veka kufra

áno

Rázvor v mm

2810

Zadné operadlo delené 40/20/40

štandard

Neodolateľná kombinácia dynamického dizajnu, bezkonkurenčnej agility a vysokej každodennej využiteľnosti bola vždy oprávneným dôvodom BMW radu 3 Touring na hrdosť. Optimálne rozloženie hmotnosti, klasický pohon zadných kolies a silné, zároveň však vysoko efektívne benzínové aj naftové motory s technológiami BMW EfficientDynamics, sú zárukou výnimočnej dynamiky a nízkej spotreby paliva. Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive sa postará o najlepšiu možnú trakciu za každých okolností. A pomocou výbavových balíkov Sport Line, Luxury Line alebo M Šport si dokážete prispôsobiť BMW radu 3 Touring svojim vlastným predstavám a požiadavkám.

OBJAVTE BMW RADU 3 TOURING.

Dizajn.

Nezameniteľná kombinácia dynamiky, elegancie a všestrannosti pasuje BMW radu 3 Touring na najšportovejšieho člena svojej triedy vozidiel. S modernou interpretáciou klasických charakteristík radu 3 sa vozidlo drží dizajnovej tradície značky BMW: dlhá kapota, krátke previsy, dlhý rázvor a dozadu posunutý priestor pre posádku. Takýmto spôsobom pokračuje BMW radu 3 Touring v upevňovaní pozície na čele svojho segmentu.
Zistiť viac

Jazdná dynamika a efektivita.

BMW radu 3 Touring je dynamické mnohými rozličnými spôsobmi. Doplnkový Adaptívny M podvozok alebo Variabilné športové riadenie sú zárukou maximálnej agility, poskytnú vám prvotriedny handling a precízne reakcie aj pri ostrej jazde. Motory BMW TwinPower Turbo a doplnková 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport sú zárukou bezhraničnej radosti z jazdy. Tieto a ďalšie technológie BMW EfficientDynamics umožňujú dosiahnuť vysoké výkony, zároveň sa však postarajú o zníženie spotreby paliva.
Zistiť viac

Funkčnosť.

Batožinový priestor BMW radu 3 Touring je dokonalo pripravený na zvládnutie každej prepravnej výzvy, od malých po veľké, od ľahkých po ťažké. Dokonca aj keď zadné operadlo nie je sklopené, máte k dispozícii 495 litrov priestoru. Po jeho úplnom sklopení narastie prepravný objem až na 1500 litrov. Štandardný systém, ktorý umožňuje po sklopení zadného operadla využiť na prepravu batožiny aj zadnú časť kabíny, je vysoko modulárny, vďaka pomeru rozdelenia operadla 40:20:40. Stredný segment operadla a segment na strane predného spolujazdca sa dajú sklopiť samostatne. Segment za vodičom sa sklápa spolu so stredným segmentom. Táto vysoká miera variability BMW radu 3 Touring umožňuje aj bezpečnú prepravu dlhých predmetov (napríklad vakov na lyže a snowboardy) cez sklopený stredný segment operadla, pričom vzadu stále ostane dosť miesta pre pohodlné sedenie dvoch pasažierov. BMW radu 3 Touring je zároveň jediným vozidlom svojej triedy so samostatne otvárateľnou sklenenou časťou veka kufra, pre pohodlné ukladanie menších predmetov.
Zistiť viac