VŠETKY MOŽNOSTI. DO JEDNEJ.

BMW ConnectedDrive Services & Apps v BMW radu 3 Touring.

Maximálny komfort môžete v BMW radu 3 Touring očakávať úplne automaticky. Služby a aplikácie Services & Apps od BMW ConnectedDrive bezkonkurenčne zintenzívnia vaše dobré pocity. Vozidlo si napríklad dokážete premeniť na svoju vlastnú mobilnú kanceláriu. A z vášho BMW radu 3 sa dostanete aj ku všetkému, čo ponúka internet. Nikdy vás neprekvapí ani zhustená premávka a kolóny vozidiel. A keby predsa áno, k dispozícii máte automatickú podporu pre ich zvládnutie.

Zistiť viac

CONNECTED DRIVE SERVICES.

Doplnková výbava ConnectedDrive Services tvorí základ pre využitie digitálneho asistenta osobnej mobility BMW Connected vo vozidle, ako aj pre funkcie BMW ConnectedDrive, ktoré poskytujú vodičovi množstvo informačných, zábavných a servisných služieb na cestách.

Ponuka zahŕňa prístup k miestnym informáciám o počasí, správam, ako aj k online vyhľadávaniu cez Google™ a k praktickým kancelárskym funkciám. Služby a funkcie, ako napríklad informácie o parkovaní, alebo cestovní a hoteloví sprievodcovia, sú prístupné priamo z vozidla bez nutnosti použiť smartfón, cez menu ConnectedDrive.

Zahrnutý je aj komfortný a neobmedzený prístup k smartfónovým aplikáciám. Výbava ConnectedDrive Services poskytuje aj prístup do obchodu BMW ConnectedDrive Store, v ktorom sa kedykoľvek dajú zakúpiť a rozšíriť služby a aplikácie, podľa individuálnych požiadaviek používateľa. Okrem spomenutých prvkov a funkcií ponúka výbava ConnectedDrive Services aj mnohé ďalšie, čím premení každú jazdu v BMW na zážitok. *

*Presné informácie o dostupnosti a rozsahu služieb a funkcií na Slovensku vám poskytne váš autorizovaný predajca BMW.

 • Aplikácie

  Výbava Apps (Aplikácie) je platformou, ktorá umožňuje komfortné využitie smartfónových aplikácií vo vozidlách BMW. Aby mali zákazníci k dispozícii čo najviac aplikácií, tak BMW vyvíja nielen svoje vlastné, ako napríklad BMW Connected alebo BMW M Laptimer, ale tiež aktívne spolupracuje s partnermi ako Spotify, Napster, GoPro, Deezer a Audible, aby mohli byť ich aplikácie bezpečne využité vo vozidle. Stačí, ak pripojíte kompatibilný smartfón k vozidlu pomocou snap-in adaptéra, USB kábla alebo bezdrôtovo. Všetky funkcie aplikácií dokážete následne spravovať pomocou ovládača systému iDrive. Výber aplikácií, dostupných pre využitie vo vozidle, neustále narastá vďaka partnerstvu BMW s množstvom rozličných dodávateľov. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.bmw.com/apps.*

  * Presné informácie o rozsahu a dostupnosti týchto služieb na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu a pomáha vodičovi dosiahnuť cieľ cesty načas a bez stresu. Všetky relevantné služby je zároveň možné ovládať kedykoľvek na diaľku cez iPhone alebo hodinky Apple Watch.

 

Ciele cesty, nájdené na internete alebo cez aplikácie ako Yelp, Apple Maps alebo Google Maps, je možné jednoducho a komfortne preniesť do BMW Connected s možnosťou priameho transferu do navigačného systému vozidla, jediným kliknutím. Stretnutia, vrátane adries a plánovaných časov príchodu, uložené v kalendári na iPhone, sa automaticky importujú do agendy mobility BMW Connected. V závislosti od aktuálnych miestnych podmienok a premávky BMW Connected vypočíta čas dojazdu, upozorní vodiča v dostatočnom predstihu a aj po zaparkovaní vozidla ho privedie peši až do finálneho cieľa. Ak nie je možné zabrániť meškaniu z dôvodu nepredvídateľných prekážok v premávke, alebo ak v blízkosti cieľa nie je voľné žiadne parkovacie miesto, používateľ môže odoslať cez BMW Connected textovú správu, ktorá informuje čakajúceho partnera na stretnutí o odhadovanom čase príjazdu, bez nutnosti fyzicky použiť telefón. Navyše, BMW Connected si postupne zapamätá časté ciele ciest a automaticky ich pridá do agendy mobility. Aplikáciu BMW Connected je možné stiahnuť z obchodu Apple App Store. *

 

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BMW EMERGENCY CALL.

BMW EMERGENCY CALL.

BMW Emergency Call (núdzové volanie) je systém, ktorý v prípade nehody automaticky nadviaže tiesňový telefonický hovor so strediskom integrovanej záchrannej služby 112. Núdzové volanie dokážete aktivovať aj manuálne, napríklad v prípade ak ste sa stali svedkom nehody a chcete privolať pomoc iným účastníkom premávky. Na území niektorých európskych krajín sa spolu s núdzovým volaním automaticky odošlú aj informácie o pozícii vášho vozidla, závažnosti kolízie a možných zraneniach posádky. Pre viac informácií kontaktujte vášho BMW predajcu.

KANCELÁRSKE FUNKCIE.

BMW ConnectedDrive prináša vašu kanceláriu do vášho BMW. Pohodlne sa usaďte a venujte sa práci priamo vo vozidle. Vďaka BMW ConnectedDrive môžete napríklad prijímať, čítať a odpovedať na e-maily.

BMW Online Office a funkcia diktovania.

 • Microsoft Office 365

  Pracujte produktívne už cestou do práce. Dokonalá integrávia Microsoft Office 365 do BMW ConnectedDrive umožňuje komfortne spravovať e-maily, kontakty a položky v kalendár, pretože všetky tieto dáta sa automaticky neustále synchronizujú, vďaka čomu sú k dispozícii počas jazdy. Môžete s nimi pracovať priamo vo vozidle, bez nutnosti použiť ďalšie koncové zariadenie, napríklad smartfón. Navyše, informácie sú k dispozícii okamžite – napríklad telefónne čísla z e-mailov sa dajú ihneď vytočiť na pripojenom telefóne a adresy sa dajú použiť v navigačnom systéme.

  S pripojením Skype for Business sa automaticky identifikujú Skype konferenčné hovory v kalendári a na ich aktiváciu stačí jediné kliknutie. Je jedno, či sú e-maily napísané a termíny dohodnuté v kancelárii, prípadne stretnutí, alebo či ste v spojení s kolegami na cestách vo vozidle, prípadne či sa e-maily prečítajú nahlas a na odpovedanie sa využije funkcia diktovania – všetky využité služby sú vždy aktuálne a každé prihlásenie je bezpečné.

  Na využitie tejto služby musíte mať platné konto Microsoft Office 365, vrátane služby Exchange Online a doplnkovej funkcie Skype for Business.*

  * Presné informácie o rozsahu a dostupnosti týchto služieb na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

 • BMW Online Office

  BMW Online Office vám umožní efektívnejšie využiť čas, strávený vo vozidle. Táto výbava umožní prijímať, čítať a odosielať e-maily aj počas jazdy. Okrem komplexných možností editovania a odosielania e-mailov cez systém iDrive vám ich hlasový modul dokáže prečítať pomocou funkcie Text-to-speech cez reproduktory audiosystému vozidla a dokonca ich môžete diktovať cez systém hlasového zadávania.
  E-mailovú schránku s existujúcou e-mailovou adresou si nastavíte niekoľkými jednoduchými krokmi z akéhokoľvek privátneho počítača pomocou zákazníckeho portálu My BMW ConnectedDrive. BMW Online Office umožní používať vo vozidle aj schránky vybraných poskytovateľov. Ak existuje viacero e-mailových účtov u toho istého poskytovateľa, všetky sa jasne zobrazia v menu. Len čo máte schránky nastavené, všetky e-maily sa budú do vozidla odosielať bez zdržania a oneskorenia.

 • Funkcia diktovania

  Vezmite si svoju kanceláriu so sebou na cesty: S kancelárskymi funkciami dokážete využívať e-maily a sms správy vášho Bluetooth kompatibilného smartfónu priamo vo vozidle.
  Funkcia diktovania konvertuje hovorený text na písaný, ktorý následne dokážete odoslať ako e-mail alebo sms správu, pomocou smartfónu pripojeného cez Bluetooth. S navigačným systémom Professional, Bluetooth pripojením a výbavou ConnectedDrive Services už nebudete musieť fyzicky brať telefón do ruky. Pre informácie o Bluetooth kompatibilite vášho a iných mobilných zariadení navštívte www.bmw.sk/bluetooth.
  Funkcia diktovania je k dispozícii bezplatne na prvých 60 dní. Pre pokračovanie jej využívania je potrebné uzatvoriť kontrakt s poskytovateľom služby Nuance®.

ONLINE ENTERTAINMENT.

Správna skladba pre každú situáciu, každú cestu a každú náladu: BMW Online Entertainment vám dá neobmedzený prístup k miliónom hudobných skladieb priamo vo vašom BMW radu 3 – bez toho, aby ste museli použiť smartfón alebo iné externé zariadenie. Je tu množstvo skladieb, ktoré vyhovejú každému vkusu. Len čo sa vo vozidle prehráva skladba alebo album, automaticky sa stiahne na jeho vstavaný pevný disk. Pre záruku neprerušovaného zážitku z počúvania.
Online Entertainment znamená vytvorenie paušálneho konta, platného na celý rok, u niektorého z hudobných partnerov BMW, napríklad Napster, ktoré sa dá bez extra nákladov použiť v šiestich európskych krajinách: Nemecku, Francúzsku, Veľkej Británii, Taliansku, Španielsku a Holandsku.

Online Entertainment.