VŠETKY MOŽNOSTI. DO JEDNEJ.

BMW ConnectedDrive Services & Apps v BMW radu 3 Touring.

Maximálny komfort môžete v BMW radu 3 Touring očakávať úplne automaticky. Služby a aplikácie Services & Apps od BMW ConnectedDrive bezkonkurenčne zintenzívnia vaše dobré pocity. Vozidlo si napríklad dokážete premeniť na svoju vlastnú mobilnú kanceláriu. A z vášho BMW radu 3 sa dostanete aj ku všetkému, čo ponúka internet. Nikdy vás neprekvapí ani zhustená premávka a kolóny vozidiel. A keby predsa áno, k dispozícii máte automatickú podporu pre ich zvládnutie.

Zistiť viac

CONNECTED DRIVE SERVICES.

ConnectedDrive Services vám otvoria dvere do digitálneho sveta BMW. Využívajte aplikácie vo vozidle, pre vždy aktuálne informácie, ako sú správy a počasie. K dispozícii je aj Office nástroj a funkcia online vyhľadávania. ConnectedDrive Services je základný balík, ktorý potrebujete na kúpu ďalších digitálnych služieb.

 • Aplikácie

  Výbava Apps (Aplikácie) je platformou, ktorá umožňuje komfortné využitie smartfónových aplikácií vo vozidlách BMW. Aby mali zákazníci k dispozícii čo najviac aplikácií, tak BMW vyvíja nielen svoje vlastné, ako napríklad BMW Connected alebo BMW M Laptimer, ale tiež aktívne spolupracuje s partnermi ako Spotify, Napster, GoPro, Deezer a Audible, aby mohli byť ich aplikácie bezpečne využité vo vozidle. Stačí, ak pripojíte kompatibilný smartfón k vozidlu pomocou snap-in adaptéra, USB kábla alebo bezdrôtovo. Všetky funkcie aplikácií dokážete následne spravovať pomocou ovládača systému iDrive. Výber aplikácií, dostupných pre využitie vo vozidle, neustále narastá vďaka partnerstvu BMW s množstvom rozličných dodávateľov. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.bmw.com/apps.*

  * Presné informácie o rozsahu a dostupnosti týchto služieb na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu a pomáha vodičovi dosiahnuť cieľ cesty načas a bez stresu. Všetky relevantné služby je zároveň možné ovládať kedykoľvek na diaľku cez iPhone alebo hodinky Apple Watch.

 

Ciele cesty, nájdené na internete alebo cez aplikácie ako Yelp, Apple Maps alebo Google Maps, je možné jednoducho a komfortne preniesť do BMW Connected s možnosťou priameho transferu do navigačného systému vozidla, jediným kliknutím. Stretnutia, vrátane adries a plánovaných časov príchodu, uložené v kalendári na iPhone, sa automaticky importujú do agendy mobility BMW Connected. V závislosti od aktuálnych miestnych podmienok a premávky BMW Connected vypočíta čas dojazdu, upozorní vodiča v dostatočnom predstihu a aj po zaparkovaní vozidla ho privedie peši až do finálneho cieľa. Ak nie je možné zabrániť meškaniu z dôvodu nepredvídateľných prekážok v premávke, alebo ak v blízkosti cieľa nie je voľné žiadne parkovacie miesto, používateľ môže odoslať cez BMW Connected textovú správu, ktorá informuje čakajúceho partnera na stretnutí o odhadovanom čase príjazdu, bez nutnosti fyzicky použiť telefón. Navyše, BMW Connected si postupne zapamätá časté ciele ciest a automaticky ich pridá do agendy mobility. Aplikáciu BMW Connected je možné stiahnuť z obchodu Apple App Store. *

 

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

INTELLIGENT EMERGENCY CALL.

INTELLIGENT EMERGENCY CALL.

Ak sa stane nehoda, čas je mimoriadne dôležitý. Intelligent Emergency Call zavolá pomoc a v prípade nehody tak môže aj zachrániť životy. Nadviaže kontakt so špeciálne školenými operátormi v telefonickom centre, ktorí poskytnú podporu vám aj vašim pasažierom, až kým nedorazia na miesto záchranári. Títo pracovníci prvého kontaktu zároveň priamo dostanú dôležité informácie.

KANCELÁRSKE FUNKCIE.

BMW ConnectedDrive prináša vašu kanceláriu do vášho BMW. Pohodlne sa usaďte a venujte sa práci priamo vo vozidle. Vďaka BMW ConnectedDrive môžete napríklad prijímať, čítať a odpovedať na e-maily.

BMW Online Office a funkcia diktovania.

 • Microsoft Office 365

  Pracujte produktívne už cestou do práce. Dokonalá integrávia Microsoft Office 365 do BMW ConnectedDrive umožňuje komfortne spravovať e-maily, kontakty a položky v kalendár, pretože všetky tieto dáta sa automaticky neustále synchronizujú, vďaka čomu sú k dispozícii počas jazdy. Môžete s nimi pracovať priamo vo vozidle, bez nutnosti použiť ďalšie koncové zariadenie, napríklad smartfón. Navyše, informácie sú k dispozícii okamžite – napríklad telefónne čísla z e-mailov sa dajú ihneď vytočiť na pripojenom telefóne a adresy sa dajú použiť v navigačnom systéme.

  S pripojením Skype for Business sa automaticky identifikujú Skype konferenčné hovory v kalendári a na ich aktiváciu stačí jediné kliknutie. Je jedno, či sú e-maily napísané a termíny dohodnuté v kancelárii, prípadne stretnutí, alebo či ste v spojení s kolegami na cestách vo vozidle, prípadne či sa e-maily prečítajú nahlas a na odpovedanie sa využije funkcia diktovania – všetky využité služby sú vždy aktuálne a každé prihlásenie je bezpečné.

  Na využitie tejto služby musíte mať platné konto Microsoft Office 365, vrátane služby Exchange Online a doplnkovej funkcie Skype for Business.*

  * Presné informácie o rozsahu a dostupnosti týchto služieb na Slovensku vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

 • BMW Online Office

  BMW Online Office vám umožní efektívnejšie využiť čas, strávený vo vozidle. Táto výbava umožní prijímať, čítať a odosielať e-maily aj počas jazdy. Okrem komplexných možností editovania a odosielania e-mailov cez systém iDrive vám ich hlasový modul dokáže prečítať pomocou funkcie Text-to-speech cez reproduktory audiosystému vozidla a dokonca ich môžete diktovať cez systém hlasového zadávania.
  E-mailovú schránku s existujúcou e-mailovou adresou si nastavíte niekoľkými jednoduchými krokmi z akéhokoľvek privátneho počítača pomocou zákazníckeho portálu My BMW ConnectedDrive. BMW Online Office umožní používať vo vozidle aj schránky vybraných poskytovateľov. Ak existuje viacero e-mailových účtov u toho istého poskytovateľa, všetky sa jasne zobrazia v menu. Len čo máte schránky nastavené, všetky e-maily sa budú do vozidla odosielať bez zdržania a oneskorenia.

 • Funkcia diktovania

  Vezmite si svoju kanceláriu so sebou na cesty: S kancelárskymi funkciami dokážete využívať e-maily a sms správy vášho Bluetooth kompatibilného smartfónu priamo vo vozidle.
  Funkcia diktovania konvertuje hovorený text na písaný, ktorý následne dokážete odoslať ako e-mail alebo sms správu, pomocou smartfónu pripojeného cez Bluetooth. S navigačným systémom Professional, Bluetooth pripojením a výbavou ConnectedDrive Services už nebudete musieť fyzicky brať telefón do ruky. Pre informácie o Bluetooth kompatibilite vášho a iných mobilných zariadení navštívte www.bmw.sk/bluetooth.
  Funkcia diktovania je k dispozícii bezplatne na prvých 60 dní. Pre pokračovanie jej využívania je potrebné uzatvoriť kontrakt s poskytovateľom služby Nuance®.

ONLINE ENTERTAINMENT.

Správna skladba pre každú situáciu, každú cestu a každú náladu: BMW Online Entertainment vám dá neobmedzený prístup k miliónom hudobných skladieb priamo vo vašom BMW radu 3 – bez toho, aby ste museli použiť smartfón alebo iné externé zariadenie. Je tu množstvo skladieb, ktoré vyhovejú každému vkusu. Len čo sa vo vozidle prehráva skladba alebo album, automaticky sa stiahne na jeho vstavaný pevný disk. Pre záruku neprerušovaného zážitku z počúvania.
Online Entertainment znamená vytvorenie paušálneho konta, platného na celý rok, u niektorého z hudobných partnerov BMW, napríklad Napster, ktoré sa dá bez extra nákladov použiť v šiestich európskych krajinách: Nemecku, Francúzsku, Veľkej Británii, Taliansku, Španielsku a Holandsku.

Online Entertainment.