PREPOJENIE+

Konektivita a asistenčné systémy vodiča v BMW radu 4 Coupé.

PREPOJENIE+

Konektivita a asistenčné systémy vodiča v BMW radu 4 Coupé.

PREPOJENIE+Konektivita a asistenčné systémy vodiča v BMW radu 4 Coupé.

Pri jazde v BMW radu 4 Coupé máte k dispozícii podporu od množstva inovatívnych technológií, ktoré podstatne zvyšujú váš komfort aj bezpečnosť. Vychutnajte si moderný štýl mobility, ktorá vám ponúka maximálnu mieru sieťovo prepojenej komunikácie, informácií a zábavy – na úrovni stanovenia nových štandardov.

Zistiť viac

BMW CONNECTED.

BMW Connected je osobný asistent mobility, ktorý zjednodušuje každodennú mobilitu vodiča a pomáha mu dosahovať cieľ cesty vždy včas a bez stresu. Informácie, relevantné pre mobilitu, ako aj odporúčanie optimálneho času odjazdu, sú k dispozícii aj na diaľku cez iPhone® alebo hodinky Apple Watch® a dajú sa priamo preniesť do vozidla.*

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

APPLE CARPLAY®.

APPLE CARPLAY®.

Príprava pre Apple CarPlay® podporuje komfortné bezdrôtové využitie vybraných funkcií zariadenia iPhone® vo vozidle. To umožňuje zobraziť a ovládať pomocou užívateľského rozhrania a hlasového ovládania vozidla (svetovými jazykmi) obsah smartfónu vrátane hudby, textových správ, správ iMessages, telefonovania, Siri® aj vybraných externých aplikácií.*

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

Zistiť viac

NAVIGAČNÝ SYSTÉM PROFESSIONAL.

Navigačný systém Professional vrátane USB rozhrania, 8,8-palcového farebného LCD displeja a rádia BMW Professional s DVD prehrávačom, disponuje trojrozmerným mapovým zobrazením a 20 GB pamäťou. Ovládanie je intuitívne, pomocou dotykového ovládača iDrive Touch Controller. Aktualizácia máp je k dispozícii na tri roky bez licenčných poplatkov. *

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.

BMW HEAD-UP DISPLEJ.

BMW HEAD-UP DISPLEJ.

Doplnkový plnofarebný BMW Head-Up displej premieta informácie relevantné pre jazdu priamo do zorného poľa vodiča, ktorý sa vďaka tomu môže plne koncentrovať na jazdu. Obsahom zobrazenia sú informácie ako aktuálna rýchlosť jazdy, navigačné pokyny, upozornenia od systému Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania, ako aj zoznamy telefónu a zábavného systému.

Zistiť viac

MULTIFUNKČNÝ PRÍSTROJOVÝ DISPLEJ.

Doplnkový multifunkčný prístrojový displej s technológiou Black Panel a 10,25-palcovou uhlopriečkou poskytuje pozoruhodnú vizualizáciu jazdného zážitku. Tri rozličné režimy jeho zobrazenia zodpovedajú trom voliteľným jazdným režimom ECO PRO, COMFORT a SPORT, pričom každý má svoju vlastnú farebnú schému a grafický štýl.

SPOJENIE S TECHNOLÓGIOU ZAJTRAJŠKA.

SPOJENIE S TECHNOLÓGIOU ZAJTRAJŠKA.

BMW ConnectedDrive predstavuje inteligentnú interakciu medzi vozidlom, vodičom a okolitým svetom. Vychutnajte si viac komfortu, viac zábavy a upokojujúci pocit bezpečnosti na každej trase. Alebo, jednoduchšie povedané: Užite si radosť z jazdy.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW 440i Coupé(1):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–7,7
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 172–179

  Tu uvedené hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

  (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

  Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

  Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.