DYNAMIKA+

BMW radu 4 Coupé. Štyri sú viac.

DYNAMIKA+

BMW radu 4 Coupé. Štyri sú viac.

DYNAMIKA+BMW radu 4 Coupé. Štyri sú viac.

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (BMW 440i Coupé1)

5,2

Max. rýchlosť v km/h (BMW 440i Coupé1)

250

Spotreba v l/100 km, kombinovaná (BMW 440i Coupé1)

7,4–7,7

Emisie CO2 v g/km, kombinované (BMW 440i Coupé1)

172–179

BMW 440i Coupé od

53 050 EUR

Vytvorené s cieľom presvedčiť športovým jazdným prejavom. Výsledok je pozoruhodný: viac dynamiky, viac agility, viac komfortu. Nekompromisne odhodlané a pripravené do akcie, nielen vzhľadom, ale aj vnútornými hodnotami. V skratke: Toto dych vyrážajúce športové kupé dodáva radosti z jazdy nový význam takým spôsobom, ktorý uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka.

SILNÝ PREJAV.

BMW radu 4 Coupé sa prejaví dych vyrážajúcou dynamikou, ktorá vás okamžite uchváti. Vďaka dokonalej súhre silných motorov, doplnkového Adaptívneho M podvozka, variabilného športového riadenia a doplnkovej 8-stupňovej prevodovky Steptronic sa postará o radosť z jazdy v každej situácii a vyčaruje nielen úsmev na vašej tvári, ale aj obdivné pohľady publika.

„My v BMW hľadáme estetiku, ktorá navonok vyjadrí efektívnu dynamiku ako prirodzenú súčasť nášho jazyka foriem.“
ADRIAN VAN HOOYDONK, RIADITEĽ DIZAJNU BMW GROUP

LÁKAVÝ DIZAJN.

Pastva pre oči.

Ak existuje ideálny tvar športového kupé, tak dizajn BMW radu 4 Coupé je jeho dokonalým predobrazom. Z jeho vzhľadu vyžaruje dynamika a očarí vás inšpirujúcou súhrou plynulej štylistiky s výraznými kontúrami siluety. Jeho unikátna zmes športovosti, agility a estetiky uspokojí všetky túžby po skutočne kompletnom automobile.
Zistiť viac

Športová predná časť.

Predné partie BMW radu 4 Coupé pôsobia mimoriadne športovo. Nápadné obličky dvojitej mreže chladiča spolu s moderne tvarovanými LED prednými svetlometmi sú signálom silnej estetiky. Veľké vzduchové vstupy s integrovanými LED hmlovými svetlometmi nezabudnuteľne kompletizujú dizajn.
Zistiť viac

Atletická kupé silueta.

BMW radu 4 Coupé evokuje silu a športovosť vďaka dlhej štíhlej bočnej siluete s jemne splývajúcou líniou strechy a nápadnými kontúrami bokov. Bočné bezrámové okná sa pridávajú k celkovému dojmu ľahkosti a citlivo tvarovaného agilného dizajnu.
Zistiť viac

Expresívna zadná časť.

Zadné partie BMW radu 4 Coupé upútajú rezolútnym postojom, ktorý definuje aj markantný nárazník s integrovanými koncovkami výfuku. Zadné dvojdielne LED svetlá s novým dizajnom zvýrazňujú šírku karosérie a pridávajú expresívnosť dynamickému štylistickému jazyku.
Zistiť viac

MODELY A VÝBAVA BMW RADU 4 COUPÉ.

Chcete pridať svojmu BMW radu 4 Coupé viac športovosti, alebo zvýrazniť jeho exkluzívny charakter? Rozličné modely a výbava, spolu s ponukou BMW Individual a pestrou paletou príslušenstva, vytvárajú množstvo príležitostí na individualizáciu vášho vozidla. Presne podľa vášho vkusu.

EXKLUZÍVNY INTERIÉR.

ELEGANCIA A ŠPORTOVOSŤ.

Exkluzívny interiér BMW radu 4 Coupé kombinuje športovosť s modernou funkčnosťou. Početné informačné a komunikačné technológie, ako aj interiér s vysoko kvalitnými materiálmi a kokpit, dimenzovaný presne pre potreby vodiča, spolu vytvárajú vysoký štandard komfortu a praktickosti. K tomu sa pridáva unikátna atmosféra v podaní ambientného osvetlenia.
Zistiť viac

ORIENTÁCIA NA VODIČA.

Štandardný multifunkčný kožený volant je centrom kokpitu, orientovaného na vodiča. BMW Head-Up displej a nový multifunkčný prístrojový displej zreteľnou formou prezentujú informácie, relevantné pre jazdu. Navigačný systém Professional vám okrem iného zabezpečí dokonalú konektivitu – podobne ako aplikácia BMW Connected, ktorá prepojí váš smartfón s vaším BMW radu 4 Coupé. *

* Presné informácie o dostupnosti týchto služieb a rozsahu ich funkčnosti na slovenskom trhu vám poskytne váš miestny autorizovaný predajca BMW.
Zistiť viac

DOKONALÉ SPRACOVANIE.

Elegantná výbava interiéru BMW radu 4 Coupé obsahuje pestrú paletu kvalitných materiálov, spracovaných v prvotriednej akosti. Vychutnajte si komfort, napríklad s doplnkovými špičkovými športovými sedadlami čalúnenými jemnou kožou. Príjemnú atmosféru zvýrazňujú aj atraktívne interiérové lišty s ozdobnými lištami, ušľachtilé chrómované detaily a kontrastné prešívanie na palubnej doske.
Zistiť viac

JAZDNÁ DYNAMIKA.

DIZAJN SVETIEL.

RADOSŤ Z JAZDY JE RODINNÁ ZÁLEŽITOSŤ.

RADOSŤ Z JAZDY JE RODINNÁ ZÁLEŽITOSŤ.

Objavte čistú športovosť, progresívny dizajn a exkluzívny komfort celej modelovej rodiny BMW radu 4. Zažite ešte viac dynamiky v automobiloch BMW M4 s ich fascinujúcou DNA motoristického športu.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M4 Coupé(1):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,1 (8,3)
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 209 (194)

  BMW 440i Gran Coupé(1):
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,6–6,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 154–159

  Hodnoty v zátvorkách platia pre vozidlo so 7-stupňovou M dvojspojkovou prevodovkou so systémom Drivelogic.

  Tu uvedené hodnoty spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

  (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

  Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

  Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva, elektrickej energie a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.