Stage

HRDINSKY DYNAMICKÉ.

Jazdná dynamika a efektivita BMW radu 5 Sedan.

HRDINSKY DYNAMICKÉ.

Jazdná dynamika a efektivita BMW radu 5 Sedan.

HRDINSKY DYNAMICKÉ.Jazdná dynamika a efektivita BMW radu 5 Sedan.

V oblasti dynamiky BMW radu 5 posúva hranice. Jeho výkonné motory prenášajú na cestu svoju športovú stránku tým najúžasnejším spôsobom.Nie je to však sila bez rozumu. BMW radu 5 vďaka pokrokovým futuristickým technológiám dokáže hrdinským spôsobom svoju dynamiku produkovať s maximálnou efektivitou.

BMW 540i Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,1–9,0
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 184–205

Zistiť viac

OVLÁDAČ JAZDNÉHO ZÁŽITKU S REŽIMOM ADAPTIVE.

Ovládač jazdného zážitku ponúka vodičovi možnosť voľby medzi štandardným jazdným režimom COMFORT, na efektivitu orientovaným režimom ECO PRO a dynamicky zameraným režimom SPORT. Nový interaktívny režim ADAPTIVE plynulo prispôsobuje adaptívny podvozok, prevodovku Steptronic aj riadenie aktuálnej jazdnej situácii.

Zistiť viac

ZLEPŠENIE AKO CIEĽ VÝVOJA.

ZLEPŠENIE AKO CIEĽ VÝVOJA.

BMW radu 5 sa neuspokojí s priemernosťou. Je preto logické, že má ambície stať sa absolútnym šampiónom svojej triedy v oblasti akcelerácie aj emisií CO2. Okrem iného pomocou prvýkrát použitej funkcie Intelligent Auto Start Stop, ktorá vypne motor iba vtedy, ak existuje predpoklad zastavenia vozidla na určitý čas.

Zistiť viac

BMW 520D EFFICIENTDYNAMICS EDITION.

BMW 520d EfficientDynamics Edition s 2,0-litrovým naftovým 4-valcom BMW TwinPower Turbo kombinuje maximálnu efektivitu s výbornou jazdnou dynamikou. Pri výkone 140 kW (190 k) zrýchli vozidlo na 100 km/h za 7,5 sekundy.

ZNÍŽIŤ HMOTNOSŤ. ZVÝŠIŤ DYNAMIKU.

ZNÍŽIŤ HMOTNOSŤ. ZVÝŠIŤ DYNAMIKU.

Vďaka vyššiemu podielu odľahčených materiálov ako hliník alebo ultra moderné horčíkové zliatiny, prináša BMW radu 5 siedmej generácie zníženie hmotnosti až do 100 kg oproti predchodcovi. Inteligentná odľahčená konštrukcia zároveň zlepšuje rovnováhu hmotnostného zaťaženia náprav a znižuje ťažisko vozidla. Výsledkom sú vysoko dynamické jazdné vlastnosti.

Zistiť viac

USMERNIŤ PRÚDENIE. ZVÝŠIŤ AGILITU.

USMERNIŤ PRÚDENIE. ZVÝŠIŤ AGILITU.

Balík opatrení BMW EfficientDynamics je na BMW radu 5 viditeľný aj na takej dizajnovej ikone, akou sú obličky dvojitej mriežky chladiča. Pri nízkej potrebe chladiaceho vzduchu systém Active Air Stream zatvorí klapku v obličkách, čo prispeje k zníženiu koeficientu aerodynamického odporu cx až na 0,22 – a to je hodnota, v tejto triede unikátna.

Zistiť viac

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Nižšia spotreba paliva, viac radosti z jazdy: BMW EfficientDynamics predstavuje stratégiu na minimalizáciu spotreby aj emisií CO2, zároveň však na zvýšenie jazdnej dynamiky a pôžitkov. Jej funkčný balík obsahuje systémy pohonu, manažment energie a celkovú koncepciu vozidla.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.