ADRENALÍN NA CESTY.

M Performance modely BMW radu 5 Sedan.

BMW M Performance

ADRENALÍN NA CESTY.

M Performance modely BMW radu 5 Sedan.

ADRENALÍN NA CESTY.M Performance modely BMW radu 5 Sedan.

Maximálne emócie: M Performance modely BMW radu 5 Sedan vám umožnia posunúť hranice neuveriteľne vysoko. Je to čistý adrenalín.

 

BMW M550i xDrive Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,9–9,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 204–209

 

BMW M550d xDrive Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,9–6,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 154–159

Read more

BALÍKY ČISTEJ SILY.

Pod prednou kapotou BMW M550i xDrive sa ukrýva čistá sila: Benzínový 8-valec M Performance TwinPower Turbo je lídrom všetkých pohonných disciplín. Aj po stránke zvukovej – jeho mohutná akustika je potvrdením športových génov vďaka M Šport výfukovému systému.

Radový naftový 6-valec M Performance TwinPower Turbo v BMW M550d je unikátny po každej stránke. Prevratné technológie, napríklad prepĺňanie až štyrmi turbodúchadlami, ako aj priame vysokotlakové vstrekovanie common-rail, zabezpečia v každej situácii mimoriadny ťah s krútiacim momentom až 760 Nm.

POTEŠENIE Z RÝCHLOSTI.

POTEŠENIE Z RÝCHLOSTI.

Adaptívny M podvozok je znížený o 10 mm a špeciálne vyladený pre BMW M Performance modely radu 5 Sedan, riadenie je optimalizované a M Šport brzdy sú kalibrované pre maximálne spomalenie. A ak hľadáte ďalšie pôžitky, k dispozícii je doplnkový adaptívny M podvozkový balík Professional, pre ešte viac jazdnej dynamiky. Pokiaľ ide o jazdné dobrodružstvá, BMW M Performance modely radu 5 Sedan stanovujú nové pravidlá. Sú to predsa hráči, ktorí udávajú tempo hry.

Read more

ZRÝCHĽOVAČ TEPU.

Pohľad, ktorý vyplaví adrenalín: Spolu s M aerodynamickým balíkom nesú M Performance modely BMW radu 5 Sedan ďalšie výrazné prvky, vrátane zväčšených vzduchových vstupov a špeciálnych detailov v spracovaní Cerium Grey. Tento exkluzívny farebný variant zvýrazňuje aj obličky dvojitej mreže chladiča, aerodynamické kryty vonkajších spätných zrkadiel a označenie modelu. Kompletizáciou sebavedomého vzhľadu sú dva dizajny 19-palcových a 20-palcových diskov kolies, špecifické pre M Performance.

MODELOVÉ PRÍKLADY ATLÉTA.

Prahové lišty s označením modelu, špecifický prístrojový panel s digitálnou identifikáciou modelu, M kožený volant a ďalšie prvky M Šport balíka: Ani v interiéri BMW M550i xDrive a BMW M550d xDrive nechýba unikátne vyjadrenie atletickej výnimočnosti.

INTENZIFIKOVANÁ RADOSŤ Z JAZDY.

INTENZIFIKOVANÁ RADOSŤ Z JAZDY.

Automobily M Performance uchvátia svojím mimoriadnym výkonom. Maximálnu dynamiku však produkujú bez obetovania komfortu. A napriek všetkej tej športovosti sú aj výkladnou skriňou progresívneho dizajnu. BMW M Performance. Intenzifikovaná radosť z jazdy.

Read more

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Údaje o spotrebe paliva, emisiách CO2 a spotrebe elektrickej energie závisia od použitého rozmeru diskov kolies a pneumatík. Hodnoty spotreby boli stanovené v súlade s jazdným cyklom ECE.

    Dojazd závisí od množstva faktorov, predovšetkým od osobného vodičského štýlu, zvolenej trasy, počasia, použitia kúrenia/klimatizácie alebo predklimatizácie.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice "'New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland.