ÚPLNE NOVÉ BMW RADU 5 TOURING.

Priestor nielen pre váš biznis.

ÚPLNE NOVÉ BMW RADU 5 TOURING.

Priestor nielen pre váš biznis.

ÚPLNE NOVÉ BMW RADU 5 TOURING.Priestor nielen pre váš biznis.

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek. (BMW 530d xDrive Touring)

5,6

Kombinovaná spotreba paliva v l/100 km (BMW 530d xDrive Touring)

6,7–7,5

Kombinované emisie CO2 v g/km (BMW 530d xDrive Touring)

175–197

BMW 530d xDrive Touring od

65 650 EUR

Vynikajúca jazdná dynamika, športový dizajn, maximálny komfort – BMW radu 5 Touring je skutočným majstrom svojej triedy. Disponuje špičkovou technológiou, najvyššou možnou funkčnosťou a značnou dávkou športového ducha. Je lídrom praktického biznisu, ktorý ponúka množstvo priestoru pre všetky aktivity. A garantom radosti z jazdy, ktorý povyšuje prácu aj zábavu na novú úroveň.
 

BMW 530d xDrive Touring:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,7–7,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 175–197

NAJDYNAMICKEJŠIE V DEJINÁCH.

NAJDYNAMICKEJŠIE V DEJINÁCH.

Silné motory BMW TwinPower Turbo, inteligentná odľahčená konštrukcia a Integrálne aktívne riadenie pre prvotriedny handling, spolu s režimom Adaptive: BMW radu 5 Touring bolo vytvorené pre ultimatívne športové jazdné zážitky – aby si stále zachovalo rozhodujúci náskok pred konkurenciou.

Zistiť viac
„Nové BMW radu 5 Touring je zárukou vyspelého, štýlového a športového vzhľadu pre každú príležitosť. Jeho formálny a precízny dizajn rovnou mierou kombinuje sebavedomie, estetiku a funkčnosť.“
KARIM HABIB, RIADITEĽ DIZAJNU AUTOMOBILOV BMW
„Športové jazdné vlastnosti, výnimočný komfort a koncepcia najvyššej možnej funkčnosti s asistenčnými systémami vodiča robia BMW radu 5 Touring prvotriedne všestranným vozidlom pre biznis aj relax.“
ADRIAN VAN HOOYDONK, RIADITEĽ DIZAJNU BMW GROUP

BMW PERSONAL COPILOT.

BMW PERSONAL COPILOT.

BMW Personal Copilot sa osvedčí ako váš najlepší pomocník. Bez dlhých rečí ho môžete poveriť dôležitými, avšak pre vás monotónnymi úlohami. Doplnková výbava Driving Assistant Plus umožňuje automatizovanú jazdu v situáciách ako sú hustá premávka s kolónou vozidiel, alebo počas dlhých jázd. Dokonca aj pri zmene jazdného pruhu ste v dobrých rukách.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje doplnkovú výbavu a rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

    (1) Tieto hodnoty platili do 15.4.2018. Prosím overte si dostupnosť u vášho predajcu BMW.

    Hodnoty vozidiel označených indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. [S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.]

    Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

    Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese https://www.dat.de/co2.